Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 409 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja potrzebuje rady co wybrać ...

HTC Evo 3D

HTC Titan

HTC Desire HD

HTC HD 7

Galaxy S plus

Formuła 4,0 Play 129 zł

Telefon do gadania pisania i przeglądania forum ;)

Opublikowano
A ja potrzebuje rady co wybrać ...

HTC Evo 3D

HTC Desire Z

HTC Titan

HTC Desire HD

HTC HD 7

Nokia N8

Galaxy S plus

Nokia E52

Formuła 4,0 Play 129 zł

Telefon do gadania pisania i przeglądania forum ;)

Galaxy S plus

Opublikowano

Desire Z i e52 na pewno odpadają;)

Też bym chyba wybrał tego Samsunga..

Wysłane z HTC Desire

Opublikowano

Nokia N8 też niech odpadnie bo to totalne padło, ciężkie, krótko trzyma bateria i wyświetlacz marny

Opublikowano

Ja bym wybrał HTC Evo 3D

Opublikowano

HTC to ciekawa propozycja ... i aparaty 8 MP ... te fony sa bardzo podobne jeżeli chodzi o funkcje i parametry ...

Opublikowano

a nie masz w ofercie htc sensation - świetny telefon

Opublikowano
a nie masz w ofercie htc sensation - świetny telefon

Mam ale doplaty 899 zł a to troche przesada ...:wink:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

A co jest lepsze ??? Windows Phone 7.5 czy android ??? Bo np. HTC 7 mozart ma ten sysem windows a reszta androida... jaka jest róznica ???

Opublikowano

A do SGS II ile masz do dopłaty:eusathink:

WP jest dużo w tyle jeśli chodzi o Andka;)

Opublikowano

jeśli chcesz mieć możliwość zainstalowania mnóstwa przydatnych programów to bierz Androida jest to bardziej "otwarty" system, Windows natomiast trochę "zabetonowany"

ja ostatnio przesiadłem się z Windowsa co prawda 6.5.3 na Androida i jestem pozytywnie zaskoczony jakie daje możliwości ten system w porównaniu do Windowsa

Opublikowano

Do S II mam 700 zł dopłaty ... a HTC EVO 3D max 99 zł a może uda sie za 1 zl go mieć ...

Opublikowano

...to był wziął HTC EVO 3D... osobiście

Opublikowano
Do S II mam 700 zł dopłaty ... a HTC EVO 3D max 99 zł a może uda sie za 1 zl go mieć ...

Masz 3 stopnie negocjacji i wykorzystaj to, pociśnij ich w sprawie SGS II z tej kwoty powinieneś spokojnie połowę urwać.

Wszystko telefonicznie załatwiaj.

Opublikowano

No i po temacie ... spodobał mi się ten HTC Evo 3D ... gabaryty wielkość dokładnie taka jak SII też android a dostałem go w cenie takiej jaką chcialem ...:wink:

Teraz tylko pochytac ten system i finał... abonament z internetem 2 GB ... mysle że wystarczy do tego telefonu.

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

No i wgrac pierdoły typu automapy .... a fotki w 3D to niezły bajer :grin::grin::grin:

Opublikowano

na Androida tylko Sygic Aura ..naprawdę Polecam jedna z lepszych navi na andka

Opublikowano
na Androida tylko Sygic Aura ..naprawdę Polecam jedna z lepszych navi na andka

Dzięki :thumbup1:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:12 ----------

Forum sie przegląda elegancko ale nie moge posta napisac ...:wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano

Forum sie przegląda elegancko ale nie moge posta napisac ...:wallbash::wallbash::wallbash:

To zainstaluj sobie np. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mx.browser&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5teC5icm93c2VyIl0.

Opublikowano

Dziala :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.