Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przy takim graniu w hd na sgsII to bateria 3h i koniec :kwasny:

Nie przesadzaj:shock3:

Mi przez godzinę ciągłego grania ubyło 8% baterii. (SGSIII)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dzisiaj w domu siedziałem cały dzień to wi-fi włączone i parę razy na forum przez taptalka i pare razy pograłem w skater boya i o 21 już pikało, że bateria słaba... A rano odłączyłem dopiero

Opublikowano
Przy takim graniu w hd na sgsII to bateria 3h i koniec :kwasny:

Nie przesadzaj:shock3:

Mi przez godzinę ciągłego grania ubyło 8% baterii. (SGSIII)

Masz nowy tel. to się nie dziw, pogadamy za pół roku :decayed:

Opublikowano
Masz nowy tel. to się nie dziw, pogadamy za pół roku :decayed:

Jak za pół roku będzie tyle samo trzymać to stawiasz flaszkę:decayed: Jak za 9 miesięcy będzie tyle samo trzymać to na zlocie w Bukowinie stawiasz Cytrynówkę :decayed::decayed:

Opublikowano
Masz nowy tel. to się nie dziw, pogadamy za pół roku :decayed:

Jak za pół roku będzie tyle samo trzymać to stawiasz flaszkę:decayed: Jak za 9 miesięcy będzie tyle samo trzymać to na zlocie w Bukowinie stawiasz Cytrynówkę :decayed::decayed:

Spoko :decayed:

Opublikowano

Nie zakładaj się z nim H4mm3r, znając PABLA to zaraz wyjmie baterie i powróci do starej poczciwej nokii 3310 a odpali tego dopiero dzień przed bukowiną co by Ci udowodnić :decayed:

Opublikowano
Nie zakładaj się z nim H4mm3r, znając PABLA to zaraz wyjmie baterie i powróci do starej poczciwej nokii 3310 a odpali tego dopiero dzień przed bukowiną co by Ci udowodnić :decayed:

Nie no, ta go pochłonął ten SGS3 że o niczym innym nie myśli i bateria szybciej padnie niż myśli :decayed:

Opublikowano

:grin::decayed:

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Google I/O 2012 – relacja z konferencji (wpis aktualizowany) | AntyWeb

Miłej lektury:naughty:

Wytaplane z mojej Nokii 3310 :decayed:

---------- Post dopisany 28-06-2012 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 23:35 ----------

Android 4.1 Jelly Bean - co nowego?

Pytanie tylko kiedy będzie można oficjalną aktualizację producenta ściągnąć , pewnie wtedy jak kolejny się pojawi :grin:

To jest właśnie android :doh:

Opublikowano

Ja nawet jeszcze Ice creama nie mam u siebie :doh:

Opublikowano
Ja nawet jeszcze Ice creama nie mam u siebie :doh:

ICS spokojnie możesz wgrać, ostatnio był u mnie klient dziadek po 60tce z SII i mówił że sobie wgrał andka 4.0.4 pewnie ktoś jemu wgrał a nie że on sobie sam:grin:

Opublikowano

A nie potracę aplikacji albo innych danych? Jak podłączam do kompa to wyskakuje, że software is up to date...

Opublikowano
A nie potracę aplikacji albo innych danych? Jak podłączam do kompa to wyskakuje, że software is up to date...

Ja osobiście nic nie straciłem, wszystko było i działało jak przed aktualizacją. No forum android.com.pl pisali co niektórzy że niby nie które gry i aplikacje im nie działały, musli ponownie instalować.... Ale to "garstka" osób :decayed:

Jedyne co się zmienia, to pulpit - te główne stronki. Tapeta zrobiła się oryginalna jak po kupnie i wszystkie ikonki oraz widgety trzeba było ponownie powrzucać na "pulpit" bo poznikały... i w zasadzie to chyba tyle.... :naughty:

Opublikowano

Nic strasznego, zainstaluj sobie i będziesz zadowolony. :wink:

Później będziesz tylko mówił "Jest siła! Jest pompa!!":polew::decayed:

U mnie jak się pojawi najnowszy Jelly Bean Android 4.1 to od kopa instaluję, już zapowiedzieli oficjalnie na SGS3 :)

Opublikowano

Nie chce ktoś kupić Samsung galaxy xcover? Nówka w pudełku? Tylko simlocka trzeba zdjąć bo jest na Irlandzką sieć:wink: Oddam w dobrej cenie w porównaniu do tego co stoją:kox:

Opublikowano

Ale macie nayebane z tymi telefonami ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Pablo ty to chyba laski nie masz jak nie wyścig 24h w GT to SGSIII ... non stop ...:travolta:

:decayed:

A do mojego HTC Evo 3D wgram andka 4,0 ??? Teraz mam chyba 2.3.4

Opublikowano

Poczekaj jeszcze chwilę, zaraz będzie 4.1 :wink:

Opublikowano
Ale macie nayebane z tymi telefonami ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Pablo ty to chyba laski nie masz jak nie wyścig 24h w GT to SGSIII ... non stop ...:travolta:

:decayed:

Właśnie w tym problem że jak nie jedna to druga dziewucha podpierdala mi telefon i dobrze że mam zablokowane smsy:naughty:, mówię że firmowy telefon :polew::polew::polew:

Co do GT to ponad rok temu cisnąłem endurance 24h teraz PS3 leży i chyba pójdzie na sprzedaż:wink:

Opublikowano
Ale macie nayebane z tymi telefonami ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Pablo ty to chyba laski nie masz jak nie wyścig 24h w GT to SGSIII ... non stop ...:travolta:

:decayed:

A do mojego HTC Evo 3D wgram andka 4,0 ??? Teraz mam chyba 2.3.4

Sense 4.0 (ICS)

NOWY! [23 MAY] LoLic Sense 4.0 EVO 3D GSM

NOWY! [30/04] | Shooter Ice | Beta | Android 4.0.3 | Sense 4.0

AKTUALIZACJA! [21 MAY][ROM][X Series] Virtuous Eclipse M3

Sense 3.6 (ICS)

NOWY! [Cool Sense 3.6][25 May] Cool ICS v1 |FASTEST|450+ MB RAM|EXT4 ALIGNMENT

NOWY! (19/05/12) mwakious3DromŸ (M3DRŸ) 5.0.1

NOWY! [20-05-12] Predator3D v2.0 | ICS 4.0.3 | sense 3.6 | Beats | Xloud | Tweaks |

NOWY! [MAY 23] KingCobra3D-ICS 1.4 | 3.27.401.2 | 4.0.3 | SENSE 3.6/AOSP | AROMA

NOWY! [ROM 5-23-12][Anryl][Aroma] ICS 4.0.3 b30 SENSE 3.6 [3.27.401.2]

NOWY! [May 23]Virtuous Shooter v.3.0.4 [3.27.401.2][sense 3.6 Android 4.0.3]

[03.03][ROM/WIP]Virtuous Quattro Sense Edition 1.0.0 Beta4 [sense 3.6 Android 4.0.3]

Sense 3.5

NOWY! 25/04 | Shooter Beats NG | sense 3.5 customized | BETA |

? ? | ROM | InfectedROM Eternity™ | TESTING | NIGHTLYS | 3.5 | XE BEATS | ? ?

Warm TwoPointThree - Release One [sense3.5][12/31/2011] - Always Brilliant!

[3/21/2012] - MikRunny v1.13 - [sense 3.5 | 2.3.5 | Tweaks | Odex | GSM]

03/25 | Shooter Beats | Sense 3.5 / 2.3.5 |

03/01 | Shooter Bliss v1.6 | sense 3.5 / 2.3.5 |

[ROM/KERNEL][Nov 26]Virtuous Shooter v.2.0.0 [2.08.401.1][Kernel: UNITY V3] SENSE 3.5

-¦¦=$Prime XL 3D$=¦¦-[sVN-DAILYUPDATES][REZOUND BEATS!][2.3.5][sense 3.5]

Sense 3.0

NOWY! [Alpha] Nocturnal Adrenaline

AKTUALIZACJA! [APR 25] KingCobra3D 2.4 | BEATS | AROMA | SENSE 3.0/SENSELESS | PDROID

AKTUALIZACJA! [ROM 4-4-12][Anryl] shooter_u (DE-)SENSE 3.0 stable OC

LeeDrOiD 3D V5.4[KERNEL] V5.4 2nd April |Aroma|Tweaks|Fast|Stable|Beats

[JAN 31] ShaWn3D ROM 1.4 | Stock | Stable | Beats | ICS/HC Themed

!NEW! MAR 5th!! GINGERDEXV 5.0!! Rogers Sense 3.0 Link up

High ROM 3D v1.1 | extra Speed & Stability with full Dual Core support [sep 4]

[sEP.11]InsertCoin 1.0.1|Android 2.3.4|Stock Kernel|Stable|EPIC

[21/9-2011] Villain3D v1.0.0

King Rom| RUU 1.20.401.8 | [DEC 26]

[sense 3.0] [30Nov] HKRom v1.4.1 - Solely for HK users

i00 ROM 3D 1.0 - Based off official 1.23.862.3 VF Au ROM

Romaur v0.4 shooteru 2.3.4 ota 1.20.401.2 [sTABLE][FAST] [CIFS] (25/09)

{Rom} Arghish Speedy Edition| FAST | STABLE - Ver 1.3 Final (21 Dec)

Crypt0's RUU V.1.5 | FAST | STABLE | WWE [5 DEC]

Sensation XE aka BeatsAudio Port v1.0 [uploaded]

Evo 3D Beats v1.8 First GSM ROM with Beats or Dolby Support [uploaded]

[DEC 16] HoneyCombo v1.1 | Taste of Pure Stock 1.20.401.8 | Rooted

? ROMeOS3D ? [09/09] [v1.1.2] | CLEAN & SLEEK (MULTILINGUAL+ASIAN+ARABIC) [READY!]

AOSP

Gingerbread:

AKTUALIZACJA! [15 MAY]AOSP (2.3.7) EVO 3D GSM by Lol

E3DLight 1.1 | 2.3.7 | AOSP | Bluetooth finally fixed! | April 5th

[09Dec11]Evo3d Shooteru CM7.2 Gingerbread AmeriCanAndroid Development

ICS:

NOWY! [2nd MAY]Unofficial *CM9* & *AOKP* for Evo 3D GSM

AKTUALIZACJA! AOKP port V5!

[ROM/DEV][CM9 (toastcfh)][Kernel (cayniarb)][17.03.12]CyanogenMod 9 for EVO 3D

[ROM/WIP/DEV] EVO 3D GSM/CyanogenMod 9 Unofficial v1.2 [iCS 4.0.3] 17.02.2012

MIUI

NOWY! [19 MAY]Evo 3D GSM MIUI

NOWY! MIUI 2.4.20-GB (24.04.2012) OC/FAST/Xloud

MIUI-2.2.23 - Android 2.3.7 - 23.3.2012

MIUI 2.3.7 - EVO 3D GSM [cile381]

[ROM/DEV] MIUI 1.12.23-Android 2.3.7 HTC EVO 3D GSM|TEST [WIP] Updated 27-12-2011

HTC Evo 3D GSM aka SHOOTERU Test MIUI Build 15 1.11.18 [WIP]

Stock / Shipped

[ROMs]Shooter Shipped ROM Collection

Stock EU_Shooter_U-1.20.401.8_ROOTED [25-10-11]

[05Nov R1.3.1] Stock-Rooted/Deodexed Shooter U for Asia - Hong Kong

Radio

[RADIO] HTC Evo 3D (GSM) Radios [PG86IMG.zip] (Updated: 20 Oct 2011)

Opublikowano

Słuchajcie a co w przypadku gdy biorę w telefonie (htc desire z) opcję aktualizuj oprogramowanie i po skanowaniu wyświetla się komunikat "brak dostępnych aktualizacji" ale gdy sprawdzam wersję oprogramowania to mam wersję androida 2.3.3 a htc sense 2.1 idzie aktualizować andka manualnie ?

Opublikowano
Słuchajcie a co w przypadku gdy biorę w telefonie (htc desire z) opcję aktualizuj oprogramowanie i po skanowaniu wyświetla się komunikat "brak dostępnych aktualizacji" ale gdy sprawdzam wersję oprogramowania to mam wersję androida 2.3.3 a htc sense 2.1 idzie aktualizować andka manualnie ?

ROM'y & Modyfikacje

Zmiana romu dla początkującego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.