Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samsung Galaxy S II otrzyma Jelly Bean!

Dobre info dla posiadaczy SGS II :wink:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cieszymy się :naughty:

Opublikowano
Galaxy S II już wkrótce otrzyma Jelly Bean

Ciekawe ile potrwa to "wkrótce"..... hehe :naughty::naughty::kox::kox:

Opublikowano

Samsung Galaxy S III - Recenzja

Długo oczekiwana recenzja portalu android.com.pl

Jak ktoś zastanawia się nad kupnem to warto przeczytać wszystkie strony.

Opublikowano

pablo czy root telefonu wiąże się z utratą gwarancji?

Opublikowano
pablo czy root telefonu wiąże się z utratą gwarancji?

Jak ma telefon brany od operatora to tak. Jeśli kupisz w salonie czy w sklepie typu MM/Saturn to mogą przymknąć na to oko (ale nie zawsze).

Opublikowano

czyli znaczy się że jak mam tmobile to muszę dalej babrać się w 2.3.3 :)

Opublikowano
czyli znaczy się że jak mam tmobile to muszę dalej babrać się w 2.3.3 :)

Możesz spróbować podejść do salonu i jeśli oficjalnie występuje do Twojego smartphona nowszy andek to mówisz im żeby Ci wgrali wtedy zachowasz gwarancję a przy tym możesz mieć czysty niebrandowany soft tylko bądź świadomy że może to potrwać do 3 tygodni.

Opublikowano
pablo czy root telefonu wiąże się z utratą gwarancji?

Jest jeszcze coś takiego jak unroot ;)

Zależy od modelu telefonu.

Opublikowano

http://droidos.org/unroot-usuwanie-praw-roota-urzadzenia-androidem/

---------- Post dopisany 27-08-2012 at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2012 at 16:36 ----------

Uwaga na fałszywe pliki Flash Playera!

Opublikowano

https://www.facebook.com/TelefonySamsung/app_139775592813721

Na żywo leci IFA 2012 w Berlinie.

Premiera Samsunga Note 2 i co najważniejsze dla mnie Android 4.1 Jelly Bean.

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 20:10 ----------

Xperia T - nowy flagowiec Sony

Następca Xperii S :)

Zawsze mi się za***iście podobało Sony :kox:

Opublikowano
Opublikowano

:hi:Kolego a jak nie mam kredytówki to jak to obejść?Od niedawna mam NeoV na Andku i cholernie brakuje mi Tapatalka a on też płatny.Na Iphona nie było problemu po zrobieniu JB:wink: Daj PW czy coś wiesz na ten temat:whistling:

Opublikowano

podobno się da, chociaż nie korzystałem z tego: Nie mam karty kredytowej - jak kupić mobilne aplikacje?

:hi:

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

Kupiłem SwiftKey 3 - za***ista rzecz :naughty:

Opublikowano

bialy ja korzystam z tej karty do google play: Karty internetowe | Bank Zachodni WBK

Opublikowano

Ja sobie w alior banku wyrobilem nową kartę pay pass i wszystko smiga.

Można wirtualne karty założyć np tam gdzie wyżej Tezet zapodał :wink4:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Kupiłem SwiftKey 3 - za***ista rzecz :naughty:

Dobra mówisz:naughty:

Ja cały czas używam stockowej w S3.

http:// http://www.youtube.com/watch?v=ydV6Wn-CvYc&feature=youtube_gdata_player

Ciekawe za parę groszy.

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Właśnie pisze z tego SwiftKey 3 :kox:

O wiele lepsza klawiatura niż tamta lepiej przewiduje teksty, tego mi brakowało :banan:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer.unlock&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYXhtcHouYXVkaW9wbGF5ZXIudW5sb2NrIl0.

Opublikowano

Ta SwiftKey jest za***ista... Właśnie testuje :)

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Opublikowano

widzę, że nie tylko mi podpasowała :decayed: ale jest dobra trzeba przyznać :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.