Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co z nowych HTC jest godne uwagi bo nie śledzę rynku za bardzo??

i jeszcze jedno, za ile sprzedam nówkę sgs2? :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Htc one x

Opublikowano
Htc one x

To jest ten nowy coś jak sgs3?

Opublikowano
Htc one x

To jest ten nowy coś jak sgs3?

Ja chce kupić one S, one X jak dla mnie za duży :wink:

Opublikowano
To jest ten nowy coś jak sgs3?

Tak, największy konkurent SGS3, pogadaj z Krzysztofem on posiada ten model:naughty:

---------- Post dopisany 17-09-2012 at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 14:41 ----------

Jak już o nim mówimy to proszę :arrow2:HTC One X uchwycony z Androidem 4.1 i Sense 4.5

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

Samsung Galaxy S IV już w drodze?

Mówiłem że S11 będzie miało z 27" :decayed:

wi_kszy.jpg

Opublikowano

Ja czekam na note 2 ciekawe co to będzie ...:naughty:

Opublikowano
Ja czekam na note 2 ciekawe co to będzie ...:naughty:

Już była premiera 29.08.2012 w Berlinie na imprezie Samsung Mobile Unpacked 2012

Samsung Galaxy Note II N7100 - Full phone specifications

Kopia S3 tylko większe bo ma 5,5" :decayed:

Opublikowano

Co prawda rzecz nie do końca związana z androidem, ale z urządzeniem na którym android jest :-) A mianowicie czy używał ktoś z was, lub przynajmniej widział opaski na ramię na telefon? Cholernie denerwuje mnie telefon podczas biegania i myślę nad czymś takim:

SPORT ETUI OPASKA HTC HD2 LEO HD7 LEGEND na ramie (2574675350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

POKROWIEC NA RAMIĘ HTC DESIRE S HD Wildfire OPASKA (2613797173) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak sądzicie czy coś takiego nie będzie zsuwać się z ręki podczas biegu?

Opublikowano
Co prawda rzecz nie do końca związana z androidem, ale z urządzeniem na którym android jest :-) A mianowicie czy używał ktoś z was, lub przynajmniej widział opaski na ramię na telefon? Cholernie denerwuje mnie telefon podczas biegania i myślę nad czymś takim:

SPORT ETUI OPASKA HTC HD2 LEO HD7 LEGEND na ramie (2574675350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

POKROWIEC NA RAMIĘ HTC DESIRE S HD Wildfire OPASKA (2613797173) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak sądzicie czy coś takiego nie będzie zsuwać się z ręki podczas biegu?

Ciężko powiedzieć bo mało kto używa tego typu akcesoriów, może zapytaj na forum andka w akcesoriach, szybciej uzyskasz odpowiedź :wink:

Nadchodzący HTC One X+ bryluje w benchmarkach

:naughty:

Opublikowano

Ja mojego Htc Evo 3D zastąpie Note 2 :slina:

Opublikowano

Chcesz taką patelnie 5,5'' :naughty:

Będę miał na testy za jakieś 2-3 tygodnie.

Opublikowano

Czy da się skonfigurować soft na telefonie tak, aby kliknięcie na link w powiadomieniu o odpowiedzi z forum w gmailu kierowało do tapatalk?

Opublikowano
witam

kupiłem tablet-a Samsunga model GT-P5100

i jest problem, nie moge pisac na forum

"wklepuje" słowo, na pasku wyskakuje mi to słowo

"naciskam" na nie i wchodzi tylko pierwsza literka

nie moge równiez odpisywac na maile, nie ma kursora

maile na wp i tego typu sprawy bez problemu

brakuje mi jakiejśc aplikacji ?

czy może nie mam czegos uruchomionego ?

czekam na info

pozdrawiam

T

Jaką masz wersję andka?

Zainstaluj Tapatalk'a i sprawdź czy jest ok.

Ja cały czas pisze na Samsungu i nie mam problemu, wyłączyłem tylko podpis na dole bo mnie wkurzał.

Opublikowano
Chcesz taką patelnie 5,5'' :naughty:

Będę miał na testy za jakieś 2-3 tygodnie.

Szkoda ze do KRK sa bramki bo tak bym wpadł te 100 km sie pobawic na chwile ... :decayed: To jest kwestia gustu ... ja lubie patelnie .... ja mam htc moja ma S2 i juz to takie małe ....

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

Chyba ze wpadne i mi od razu sprzedasz ... w ratach na dobrych warunkach ... :decayed:

Opublikowano

Pożyjemy zobaczymy :naughty:

Opublikowano
witam

kupiłem tablet-a Samsunga model GT-P5100

i jest problem, nie moge pisac na forum

"wklepuje" słowo, na pasku wyskakuje mi to słowo

"naciskam" na nie i wchodzi tylko pierwsza literka

nie moge równiez odpisywac na maile, nie ma kursora

maile na wp i tego typu sprawy bez problemu

brakuje mi jakiejśc aplikacji ?

czy może nie mam czegos uruchomionego ?

czekam na info

pozdrawiam

T

Jaką masz wersję andka?

Zainstaluj Tapatalk'a i sprawdź czy jest ok.

Ja cały czas pisze na Samsungu i nie mam problemu, wyłączyłem tylko podpis na dole bo mnie wkurzał.

jak to sprawdzić ?

jak zainstalowac Tapatalk ?

sorry za pytania ale nie bardzo wiem co i jak :facepalm:

Opublikowano

Ja czekam na jakąś dobrą cenę i kupuję Note`a, albo SG3. Trochę się podjarałem ;)

Dev - w ustawieniach telefonu, informacje o telefonie - masz wersję.

Tapatalk ściągasz z marketu.

Opublikowano

jak to sprawdzić ?

jak zainstalowac Tapatalk ?

sorry za pytania ale nie bardzo wiem co i jak :facepalm:

W ustawieniach/informacje o telefonie itd.

Musisz mieć aplikację kupioną bądź przesłaną od kogoś to wrzucasz na pamięć urządzenia lub kartę pamięci, znajdujesz w menagerze plików np. w Es explorer i instalujesz.

Jak coś to siądziemy na gg to Ci wytłumaczę co i jak bo tutaj za dużo pisania.

Panowie przed chwilą wyskoczyła mi aktualizacja JB Android 4.1.1 I9300XXDLIB OTA dla XEO do mojego SGS3 i waga 300MB :decayed:

Więc szybko bo miała być w październiku :)

Opublikowano

jak to sprawdzić ?

jak zainstalowac Tapatalk ?

sorry za pytania ale nie bardzo wiem co i jak :facepalm:

W ustawieniach/informacje o telefonie itd.

Musisz mieć aplikację kupioną bądź przesłaną od kogoś to wrzucasz na pamięć urządzenia lub kartę pamięci, znajdujesz w menagerze plików np. w Es explorer i instalujesz.

Jak coś to siądziemy na gg to Ci wytłumaczę co i jak bo tutaj za dużo pisania.

Panowie przed chwilą wyskoczyła mi aktualizacja JB Android 4.1.1 I9300XXDLIB OTA dla XEO do mojego SGS3 i waga 300MB :decayed:

Więc szybko bo miała być w październiku :)

Nono czytałem na forum.android. Ciekawe kiedy będzie do mojego:>

Opublikowano

Samsung się stara. Przynajmniej w swoim flagowym modelu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.