Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Pablo uchwyt samochodowy na Htc One X bym potrzebował, kupiłem coś takiego Uchwyt HTC One X + ładowarka + folia (2689470460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + NILLKIN ETUI SUPER SHIELD HTC ONE X BIAŁY + FOL (2676151401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i mi się telefon z etui nie mieści w tym uchwycie :kwasny: mocowanie na szybe mnie nie interesuje, tylko sam uchwy. A pomysłu żeby ten uchwyt jakoś przerobić - brak.

Opublikowano

Trzeba sprawdzić ale coś by się dało ogarnąć.

Polecam stronkę :arrow2:Telewizja przez internet, Telewizja na żywo - WEEB.TV - polsat tvn tvn24 jak nie mam tv w pracy to na SGS3 się obczai przez wifi :decayed:

Opublikowano
Trzeba sprawdzić ale coś by się dało ogarnąć.

To liczę na Ciebie że coś wykombinujesz :wink: bo jak nie to będę musiał ten uchwyt opalarką zmodyfikować :decayed:

Wysłane z mojego HTC One X

Opublikowano

baner_tablet_01.jpg

Hyper mega wypas za taką kasiorę :kox::grin::decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Ja dostałem jakis tablet przy przedłużeniu neostrady. Do zwykłej zabawy i netu nawet daje rade :decayed:

Opublikowano

Ma ktos moze w użytkowaniu aktualnie Sony Xperia S, bądż T. Mógł by ktos wrzycić jakie fotki robi ten aparat:wink: Zastanawiam sie na wzięciem tego tel z t-mobile. Warto? SG3 odpada ze względów rozmiaru:whistling:

Opublikowano

Jeśli nie chcesz mieć więcej niż 4,3" to weź pod uwagę Xperie S, Galaxy S2, HTC ONE S z lepszym prockiem bo występuje w dwóch wersjach.

A tym czasem :arrow2:Samsung Galaxy Note 10.1 - szczegółowa recenzja - Android.com.pl

Opublikowano
Opublikowano

Kowi :naughty:

Opublikowano

aparat 5mpx, juz go niechce:kwasny: no nie mogli wsadzic tego co w normalnym wydaniu:facepalm:

Opublikowano

Pablo ogarnąłeś już temat z tym dual simem i aero2?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Pablo ogarnąłeś już temat z tym dual simem i aero2?

Najpierw ykk będzie to ogarniać w swojej S3 :wink:

---------- Post dopisany 01-11-2012 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 12:07 ----------

Jest pierwsza podróbka Galaxy S III. Lepsza od oryginału? - Artykuły - Chip.pl

Jaja :grin:

Opublikowano

Zakupilem wlasnie nowe urzadzenie z androoidem :D pablo jest juz dla mnie jelly bean na note?

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

Opublikowano

A na note 10.1?

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

Opublikowano
Pojawił się Andek 4.1 dla HTC One X :wink:

Masz już zaktualizowany telefon? Nie mam brandu a aktualizacji mi nie widzi. Na forum.android też cisza..

Wysłane z HOX.

Opublikowano
Pojawił się Andek 4.1 dla HTC One X :wink:

Masz już zaktualizowany telefon? Nie mam brandu a aktualizacji mi nie widzi. Na forum.android też cisza..

Wysłane z HOX.

Jeszcze nie, bo dopiero jest tylko do wygrania z rootem ale podobno na dniach powinno wyskoczyć info o aktualizacji na telefonie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.