Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam szajsfona HTC ONE - na Andku

( kiedyś miałem HTC II tynt -to był dobry sprzęt)

teraz ciągle problemy

Po aktualizacji - nie miałem klawiatury - no bo po co klawiatura w tel !! Tel musiałem resetować do ustawień fabryczny

Znowu ustawiałem (personalizacja ) sobie tel - pulpit ikony -wiżdzety i pierdzielety

Za 1 m-c , znowu mi karta wi-fi przestała działać -

W servisie poradzili mi znowu reset !!

Znowu ustawiałem (personalizacja ) sobie tel - pulpit ikony -wiżdzety i pierdzielety

Piernicze takie nowinki techniczne !

Podobno to wina systemu Android -

co miesiąc mam reset robić !

Wniosek - Proste kom. są najlepsze - a wszystko mogące szajsfony są nie dopracowane.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja mam szajsfona HTC ONE - na Andku

( kiedyś miałem HTC II tynt -to był dobry sprzęt)

teraz ciągle problemy

Po aktualizacji - nie miałem klawiatury - no bo po co klawiatura w tel !! Tel musiałem resetować do ustawień fabryczny

Znowu ustawiałem (personalizacja ) sobie tel - pulpit ikony -wiżdzety i pierdzielety

Za 1 m-c , znowu mi karta wi-fi przestała działać -

W servisie poradzili mi znowu reset !!

Znowu ustawiałem (personalizacja ) sobie tel - pulpit ikony -wiżdzety i pierdzielety

Piernicze takie nowinki techniczne !

Podobno to wina systemu Android -

co miesiąc mam reset robić !

Wniosek - Proste kom. są najlepsze - a wszystko mogące szajsfony są nie dopracowane.

Masz calkowita racje :thumbup1:

Opublikowano

Tak jak ykk, masz całkowitą rację :wink4:

Nowe kolory mi przyjechały i cena idzie w dół :arrow2:NOWY SAMSUNG GALAXY S3 I9300 BEZ SIM GW24 3 KOLORY (3101611499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myślę że jak tylko się pojawi S4 pod koniec kwietnia to zejdzie cena około 100-150zł z S3

Opublikowano

Teraz uzytkownikom sgs3 zostaje tylko rootowanie :) Sam sie do tego przymierzam ale wolalbym aby zrobil to ktos kto sie na tym zna :/

wysłane kurierem

Opublikowano

A skąd taki wniosek że teraz tylko root pozostal? Po co robić roota jeśli ktoś nie wie jakie to daje możliwości? Oczywiście bez obrazy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A skąd taki wniosek że teraz tylko root pozostal? Po co robić roota jeśli ktoś nie wie jakie to daje możliwości? Oczywiście bez obrazy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Zakladam, ze juz samo zrobienie roota (poprawne) przyspieszylo by prace jednostki. Poza tym jest pelna kontrola i mozliwosc wywalenia nie potrzebnych smieci. Mozna uzywac zewnetrznej pamieci do zapisywania apek itd itp.

Wiadomo ze trzeba troche sie przygotowac do tematu i poczytac co i jak zanim sie do tego zabierze.

wysłane kurierem

Opublikowano

Samo zrobienie roota nie przyspiesza jednostki. Owszem mając roota i odpowiednią aplikacje możesz to zrobić ale z pewnością nie jest to zasługa samego roota.

Co do następnej tezy zgodzę się jak najbardziej. Mając roota masz pełną kontrolę nad jednostka. Natomiast nie rozumem co masz na myśli z instalowaniem czegoś na zewnętrznej pamieci. Możesz sprecyzować? Przy okazji napisz jakiego telefonu używasz.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Przy okazji napisz jakiego telefonu używasz.

Przecież w podpisie jest, ze używa Kuriera. :decayed:

[...]

wysłane kurierem

Opublikowano

Pablo problem w tym ze SIV bedzie dopiero w sprzedazy od Sierpnia....

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Panowie, wie ktos czym przeniesc SMSy z SIII na XPERIE ??

Opublikowano
Przy okazji napisz jakiego telefonu używasz.

Przecież w podpisie jest, ze używa Kuriera. :decayed:

[...]

wysłane kurierem

To w Kurierze nie wiem jak zrobić roota ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Użytkownik Google - 24 luty 2013 - Wersja 5.99

[h=4]SIII na Xp. Z nie działa[/h]

Niestety aplikacja z kopią sm z galaxy SIII na Xperie Z NIE DZIAŁA

Opublikowano
Samo zrobienie roota nie przyspiesza jednostki. Owszem mając roota i odpowiednią aplikacje możesz to zrobić ale z pewnością nie jest to zasługa samego roota.

Co do następnej tezy zgodzę się jak najbardziej. Mając roota masz pełną kontrolę nad jednostka. Natomiast nie rozumem co masz na myśli z instalowaniem czegoś na zewnętrznej pamieci. Możesz sprecyzować? Przy okazji napisz jakiego telefonu używasz.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Chodzi o to, że po zrobieniu roota można usunąć niechciane programy wgrane przez samsunga a to na pewno w jakimś stopniu przyspieszy działanie telefonu.

A z używaniem pamięci zewnętrznej chodziło o poruszany tutaj często temat, ze w sgs3 nie da rady zainstalować np gier na pamięci zewnętrznej ;)

wysłane kurierem

Opublikowano

Mam SGS2 i u mnie to normalnie gada. Używałem s3 ale na to nie zwróciłem uwagi. Mowie o instalacji aplikacji np na sd. Fakt można usuwać syf.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pablo problem w tym ze SIV bedzie dopiero w sprzedazy od Sierpnia....

Gdzie ty się takie bajki naczytałeś:grin:

Przecież nawet wczoraj mówił ten prezio Koreańczyk że pod koniec Kwietnia będzie :)

887500_10151517880958117_2119303633_o.jpg

Se zapodał koma:grin:

Opublikowano
Mam SGS2 i u mnie to normalnie gada. Używałem s3 ale na to nie zwróciłem uwagi. Mowie o instalacji aplikacji np na sd. Fakt można usuwać syf.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Bodajże Pablo pisał że na sgs2 było to możliwe ale na trójce już nie da rady tak instalować :/

wysłane kurierem

Opublikowano

W S3 nie wykrywa aplikacja app2sd karty zewnętrznej, pewnie w S4 będzie podobnie.

A co słychać w obozie HTC:question::kox:

Bateria HTC One po pierwszych testach - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Opublikowano

Mój HTC One ,

co miesiąc musi mieć reset , bo android się blokuje .

Opublikowano
Mój HTC One ,

co miesiąc musi mieć reset , bo android się blokuje .

To ile ty masz tego HTC One z musisz tyle tych resetow robic?

wysłane kurierem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.