Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jedną ręka nie idzie go w pełni obsłużyć pewnie?:naughty:

Fakt, ale na tym mi nie zależało:wink:

S3 też chyba bym się bał obsługiwać jedną ręką.

Za to przeglądanie internetu, komunikatory, maile, smsy, youtube, zdjęcia - bajka.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie. W dodatku była to drobna laska, może 1,5 m w kapeluszu więc efekt tym bardziej piorunujący.

Dla mnie to chyba za dużo już.

Ale np. poniżej S3 ciężko by mi było teraz zejść. Wsiadłem ostatnio na chwile na Wave'a 2 i wydawał się być małą zabaweczką.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie.

Moim zdaniem jest optymalny. Chociaż zgodzę się że czasem może to wyglądać śmiesznie - np widziałem kiedyś jak facet rozmawiał przez coś o rozmiarach rzędu 8-10", hardkorowiec:decayed:

Opublikowano

No i dlatego według mnie rozmiary One X czy SGS 3 to maks jaki można przyjąć do używania tego urządzenia jako typowy telefon:wink:

Kierwa tak jakby RNS-E przyłożyć do ucha i gadać:decayed:

Opublikowano

Podejrzewam, że parę lat i będziemy właśnie z tabletów dzwonili. Jakieś 3 lata temu nie wyobrażałem sobie czegoś większego niż wspomniany wave 2, a teraz sgs3 jest optymalny.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Note to już przegiecie. Widziałęm kilka razy jak ktoś rozmawiał i nasuwa sie stwierdzenie kiedyś cegłówka obecnie deska. Za duży a schowanie go w kieszeń wyglada komicznie. S3 nie podoba sie mi z wyglądu bardziej design S2 jest dla mnie. ONE jest idealny ale czy wart jest ceny.W play nie ma dobrej oferty na ten telefon.

Opublikowano

Ekran 4-4,3" jest optymalny jako telefon++, zaś ok. 5" jako urządzenie multimedialne z mozliwością wykonywania rozmów. :wink:

Opublikowano
Podejrzewam, że parę lat i będziemy właśnie z tabletów dzwonili. Jakieś 3 lata temu nie wyobrażałem sobie czegoś większego niż wspomniany wave 2, a teraz sgs3 jest optymalny.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jest pewna granica i jest nia 5 cali.

Wysłane z prodiża

Opublikowano

Jest pewna granica i jest nia 5,5 cali.

Wysłane z prodiża

:thumbup1::decayed:

Opublikowano

Ja tez mam note 2 wczesniej htc evo 3d i odkad mam ta duza paletke to juz nic mniejszego mnie nie interesuje. Mi taki duzo ekran pasi pomimo iz wzrok mam dobry ... ;) czekam na note 3 wtedy moze opyle dwojke doloze troche i kupie ale trojka ma byc jeszcze wieksza.:D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie. W dodatku była to drobna laska, może 1,5 m w kapeluszu więc efekt tym bardziej piorunujący.

Dla mnie to chyba za dużo już.

Ale np. poniżej S3 ciężko by mi było teraz zejść. Wsiadłem ostatnio na chwile na Wave'a 2 i wydawał się być małą zabaweczką.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odbiegając od tematu.. bynajmniej =/ przynajmniej! Zmienia zupełnie sens Twojej wypowiedzi..

Nie wiem czy wiesz czy ale w HOX'ie nie ma możliwości samodzielnej wymiany baterii czy założenia dodatkowej karty pamięci. To jednolita bryła(poza wejściem USB, jack i na kartę microSIM).

Opublikowano
Co do Note'a to raz widziałem jak ktoś rozmawiał przez to coś i wyglądało to bynajmniej komicznie. W dodatku była to drobna laska, może 1,5 m w kapeluszu więc efekt tym bardziej piorunujący.

Dla mnie to chyba za dużo już.

Ale np. poniżej S3 ciężko by mi było teraz zejść. Wsiadłem ostatnio na chwile na Wave'a 2 i wydawał się być małą zabaweczką.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odbiegając od tematu.. bynajmniej =/ przynajmniej! Zmienia zupełnie sens Twojej wypowiedzi..

Nie wiem czy wiesz czy ale w HOX'ie nie ma możliwości samodzielnej wymiany baterii czy założenia dodatkowej karty pamięci. To jednolita bryła(poza wejściem USB, jack i na kartę microSIM).

Akurat praktyka jednolitej bryły gdzie brak możliwości wymiany baterii i brak slotu na karty pamięci to niestety coraz częstsza praktyka producenta. Dla mnie idiotyzm. Pierwsze telefony w których świadomie zrezygnowano ze slotow to chyba niektóre z nowszych Windows Phone'ów. Nota bene w nexusie jest to samo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pytali Samsunga ostatnio czy tez pojdzie w kierunku jednej bryly. Odrzekl ze nic takiego sie nie stanie.

Wysłane z prodiża

Opublikowano

Panowie, a ja mam pytanie trochę z innej beczki, ale chyba najlepiej zadać je tutaj.

Otóż, mam SGS3 z Plusa, służbowy.

I mam kłopot z odbieraniem MMSów, a mianowicie przychodzi wiadomość od kogoś, jest "pobierz" ale on mieli mieli i nic nie pobiera.

Dopiero za jakiś czas przychodzi sms z Centrum MMS PLusa z linkiem do strony foto.plus.pl numerem telefonu i hasłem i dopiero tam mogę zobaczyć fotkę. Trochę zaczyna mnie to wk...

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w poprzednim telefonie Nokii też tak miałem.

Czy ktoś wie o co kaman i jak zrobić, żeby MMSy przychodziły "normalnie"?

W ustawieniach patrzyłem ale nie widzę nic, co mógłbym zmienić.

Opublikowano

Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Soolek wyślij sobie sms konfiguracyjny.

Konfiguruj telefon

Wysłane z mojego GT-N7100

No właśnie trafiłem na to.

Phone skonfigurowany, ale mms testowy jeszcze nie przyszedł.

Opublikowano
Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Nawet jeśli ma to wyłączone to jak leci MMS to przesyłanie danych włącza się samo na chwilę:wink:Przynajmniej mam tak w Arcu:wink:

Opublikowano

Pakiet danych mam wyłączony, ale chyba wiadomość sama powinna przyjść, czy też nie?

Teraz włączyłem, ale...cisza na razie.

Zobaczymy w praniu jak wyjdzie...

Opublikowano
Takie banalne pytanie. Masz włączony pakiet danych? Bo mms idzie z netu, także musisz mieć włączone dane komórkowe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tak jak koledzy wyżej napisali. Najpierw konfiguracja netu a później włączony pakiet internetowy. MMS to dane więc pakiet musi być włączony.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.