Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za tydzień mam zamiar zmienić staruszka samsunga i wstępnie do kwoty ~1,5kPLN wybrałem Lg G2, czy coś innego szukać?

W tej kwocie mogę Ci lepsze telefony zaproponować choćby LG G3 :)

W poniedziałek napisz to sprawdzę co mam w nowej ofercie do zamówienia.

Teraz na stanie mam takie telefony i tablety :arrow2:http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&us_id=36454370

Edytowane przez PABLO

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za tydzień mam zamiar zmienić staruszka samsunga i wstępnie do kwoty ~1,5kPLN wybrałem Lg G2, czy coś innego szukać?

Najpierw sprawdź czy będziesz się umiał dogadać z androidem LG, bo np mnie drażni kilka rzeczy w ich interfejsie - może jestem fanbojem, ale samsungowy TouchWiz najbardziej mi leży :wink:

Brałeś pod uwagę Galaxy Alpha?

Opublikowano

Galaxy Alpha ma słaby stosunek możliwości co do ceny. Wykonanie duży plus.

Wersje 32GB miałem po 1780zł więc nie dałbym :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Za tydzień mam zamiar zmienić staruszka samsunga i wstępnie do kwoty ~1,5kPLN wybrałem Lg G2, czy coś innego szukać?

Najpierw sprawdź czy będziesz się umiał dogadać z androidem LG, bo np mnie drażni kilka rzeczy w ich interfejsie - może jestem fanbojem, ale samsungowy TouchWiz najbardziej mi leży :wink:

Brałeś pod uwagę Galaxy Alpha?

Samsung mi nie leży, a Alpha poza budżetem. Bawiłem się Sony xperią,miałem Htc,Samsunga, Nokie różniaste, Alcatela One T Max to i z LG na andku dam radę :decayed:

choćby LG G3

ciekawi mnie w jakiej monecie :wink: (odezwę się, jak już $ firma przeleje i pomyślimy)

Opublikowano

Galaxy Alpha ma słaby stosunek możliwości co do ceny. Wykonanie duży plus.

Wersje 32GB miałem po 1780zł więc nie dałbym :decayed:

Już nie popadajmy w skrajność :decayed: 2gb ramu i 8 rdzeni to nie taki słabiak :decayed:

Ale faktycznie dość drogi, myślałem że zmieści się w 1,5k

Opublikowano

Te parametry były by ok ale jak by już dali Full HD wyświetlacz a nie taki jak ma w S3 mamy prawie 2015r a nie 2012 :grin:

Opublikowano

Przesiadlem sie z S3 (choc po drodze jakis czas uzywalem s4) na G2. Polecam. Nakladka lg tez bardziej mi sie podoba ale to kwestia gustu.

Wysłane z mojego LG-D802

Edytowane przez M1etek

Opublikowano

Ja dziś zmieniłem mojego Samsunga Note 2 na LG G3 S ... niby półka niżej ... ale lepiej leży w ręce a działa tak samo :D i cena czyni cuda... w porównaniu do nowego note 4 połowa ceny

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Te parametry były by ok ale jak by już dali Full HD wyświetlacz a nie taki jak ma w S3 mamy prawie 2015r a nie 2012 :grin:

Teraz mam 720p na 5,5" i pikseli nie widać[emoji41]

Gdyby Alpha miała fullHD to by wołali za nią 2k. Jako zwykły szybki telefon myślę że się sprawdzi.

Takie upychanie pikseli na siłę to też nie jest dobry pomysł moim zdaniem, nie wiem czy ktoś zobaczy różnicę między fullHD a QHD na ekranie 5,7", ale podzespoły smartfona na pewno odczują taką zmianę. Z tego co wiem np w G3 zdarzały się jakieś tam lagi w animacji właśnie ze względu na wielką rozdzielczość.

by Note2

Edytowane przez Michał

Opublikowano

Ja chyba w przyszłym tyg LG G2 16GB.Problem małej pamięci rozwiązany tym http://www.komputronik.pl/product/206820/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Czytnik_kart_pamieci_microSDHC_microUSB-USB_2_0_PQI_Connect_203_czarny.html.Do tego chmura i ludzie sobie chwalą takie rozwiązanie :) Wole kupić normalną dystrybucje z gwarancją producenta niż kupić 32GB i bujać się w razie awarii ;/

Opublikowano

A ja mam takie pytanko odnośnie mojego LG G3S z androidem kit kat... W momencie jak pliki np. Z nawigacji sa wgrane na karte pamieci sd to podczas urichomienia aplikacji pojawia się komunikat brak dostępu do karty sd i nawigacja się wyłącza a po przeniesieniu plików do pamięci telefonu śmiga elegancko ...rozpykał ktoś to już u siebie ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy obecnie uzywam iPhona 5s.

Mam propozycje przejscia na Samsunga Galaxy Note 3 plus etui view cover.

Ktos mial podobne przejscie ? Plusy ? Minusy ? Bateria ? Bardzo duzo uzywam tel !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja chyba w przyszłym tyg LG G2 16GB.Problem małej pamięci rozwiązany tym Czytnik kart pamiÄci microSDHC microUSB/USB 2.0 PQI Connect 203 czarny - SprzÄt komputerowy - sklep Komputronik.pl tego chmura i ludzie sobie chwalą takie rozwiązanie Wole kupić normalną dystrybucje z gwarancją producenta niż kupić 32GB i bujać się w razie awarii ;/

Mam w tej chwili czarną sztukę G2 16GB 1169zł



A ja mam takie pytanko odnośnie mojego LG G3S z androidem kit kat... W momencie jak pliki np. Z nawigacji sa wgrane na karte pamieci sd to podczas urichomienia aplikacji pojawia się komunikat brak dostępu do karty sd i nawigacja się wyłącza a po przeniesieniu plików do pamięci telefonu śmiga elegancko ...rozpykał ktoś to już u siebie ?

To już wina systemu, ja też mam pliki AM na pamięci wewnętrznej bo z karty nie odpala, inne aplikacje przenosi ich zawartość na sd w przypadku nawigacji nie pójdzie, nie wiem jak w przypadku nowej 5.0.



Koledzy obecnie uzywam iPhona 5s.
Mam propozycje przejscia na Samsunga Galaxy Note 3 plus etui view cover.
Ktos mial podobne przejscie ? Plusy ? Minusy ? Bateria ? Bardzo duzo uzywam tel !

To są 2 inne światy, może Cię przestraszyć jego wielkość, idź wcześniej do jakiegoś sklepu i pobaw się chwile i sprawdź co i jak. Oba urządzenia mają swoje plusy i minusy.

Opublikowano

Bylem w media obejrzec ale tam ten telefon ma tyle zabezpieczen i naczepianych pier**l ze nie mozna go wziac porzadnie do reki. Zeby przymierzyc do kieszeni to juz wogole mozna zapomniec.

Boje sie troche baterii przy moim uzywaniu a wielkosc ekranu robi swoje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jeden dzień powinien wytrzymać bez problemu, na noc do ładowania i tyle. Note2 wytrzymuje dwa dni przy umiarkowanym użytkowaniu.

by Note2

Edytowane przez Michał

Opublikowano

No i jednak w piatek albo w sobote jade po nowego LG G3.Trafil sie nowy niedaleko za dobre pieniadze :)

Opublikowano

No i jednak w piatek albo w sobote jade po nowego LG G3.Trafil sie nowy niedaleko za dobre pieniadze

:thumbup1:

Opublikowano

Panowie,posiada ktoś z Was taki zestaw głośnomówiący bluetooth?Jest tego pełno na all.... i ciekaw jestem opinii jak się sprawuje i czy dobrze słychać.Na coś zwracać uwagę przy kupnie czy to wszystko to samo tylko roznica w cenie?

df756c8f0cfb2fc10d558d651eff5674.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Szukaj firmy Jabra jest kilka modeli, trochę tego sprzedaje w pracy i najczęściej kupują klienci tej właśnie firmy.
Trzeba zwrócić uwagę na długość pracy na włączonym i przede wszystkim na głośność jaka jest przy ok 2/3 poziomu czy można rozmawiać przy włączonym radiu itd.

http://www.moto-opinie.com/test-zestaw-glosnomowiacy-jabra-freeway/

P.S - Najlepiej zadaj pytanie w innym temacie, był gdzieś temat na forum o takich zestawach.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Dokładnie. Jabra na zasadzie jakość cena najlepsza. Miałem taką jajowata dodatkowo miała nadajnik radiowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.