Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jakim kanale ta premiera G4??
Była już??

Ok już wszystko sprawdziłem :decayed:

Edytowane przez PABLO

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie mam włączyć tryb PC suite na Lg g2?? bo już nie ogarniam.

Opublikowano

Ustawienia->Udostępnij&Połącz.

Opublikowano

Jak podlaczysz kabel to powinno zapytac jak chcesz podlaczyc

Opublikowano

W Czechach ktoś namierzył już G4 za prawie 16 tysi koron,czyli na nasze jakieś 2300zł.

Opublikowano

tak wiem , ale jak wybierałem oprogramowanie LG to nic nie było , pobrałem LG Mobile Support Tools plus sterownik i jakoś zatrybiło ,pobiera, ale aż 1,6gb?

Opublikowano

W Czechach ktoś namierzył już G4 za prawie 16 tysi koron,czyli na nasze jakieś 2300zł.

Seqmg2g.jpgcW9RIXF.jpg

Opublikowano

Dokładnie,nie chciałem kopiować zdjęć z innego forum.

Opublikowano

Spoko chudy przecież nikomu nie będzie tam przeszkadzać :)

g4_leather.jpg

Czytam na szybko o tym G4 i ciekawie się zapowiada, chyba mi przyjdzie wybrać na wakacje spośród Note 4 albo G4 :grin:

Opublikowano

a ja S6 Edge. mialem w rekach i powiem Wam ze cacko [emoji14]

wysłane z prodiża

Opublikowano

Również tym s6 Edge się pobawiłem i jest super,choć te kanty są trochę za ostre,ale tak to fajna maszynka z chęcią bym przygarnął takiego.

Opublikowano

A ja wam powiem, że na kilka dni miałem S6 Edga i szkło to padaka, mogłem nim rzucać, sprawdzać jak się rysuje i ogólnie szkło bardzo wytrzymałe ale jest podatne na zarysowania.. Zaraz wrzucę zdjęcia które zrobiłem.

11178597_815755475144939_497130517_n.jpg

11195446_815761255144361_280742252_n.jpg

11180057_815761288477691_1791484015_n.jp

:kox:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

A jakaś folia jest na ten zagięty ekran?

Opublikowano

Pełno tego jest, a co do szkła to w tym przypadku nie ma sensu kupowania szkła hartowanego bo jest bardzo wytrzymałe :)

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

No tak,ale chodzi mi o folię zagiętą żeby okleić cały ekran te zagięcia również.

Opublikowano

No tak,ale chodzi mi o folię zagiętą żeby okleić cały ekran te zagięcia również.

To mówię, że pełno jest folii na ten model i nachodzi na boczny ekran krawędziowy po obydwu stronach :)
A o szkle dodatkowo napisałem.

Opublikowano

A to spoko,myślałem że ona jest tylko jak na standard s6.

Wysłane z LG G Flex2

Opublikowano

Grzesiek tym razem również na tył :)

:arrow2:http://allegro.pl/folia-samsung-galaxy-s6-edge-przod-tyl-i5302721452.html

Będzie ktoś chciał to zamówię z byłej pracy bo mam cały czas z nimi kontakt jeśli chodzi o hurtownie bo u mnie w rtv euro agd ceny wysokie i bez możliwości rabatu nawet dla pracowników.

Pojawiła mi się S6 Black 32GB w ofercie 2500zł więc bez szału bo można kupić od kogoś kto wziął z przedłużenia umowy nawet za 2000zł tylko że taka sztuka będzie brandowana.

Opublikowano

A może mógłbyś załatwić mi szkło do G Flex2?Nie mogę nigdzie kupić.

Opublikowano

Zapytam się jak coś czy mają.



Bardzo się grzeje ten flex? Jestem ciekaw na ile plotki o Snapdragonie 810 się potwierdzają

Dlatego nie dali w G4 snapdragona 810 lecz 808 tutaj wtopa w M9 :arrow2:http://blog.pclab.pl/mieszko/W.jaki.spos%C3%B3b.HTC.rozwi%C4%85za%C5%82o.problem.z.przegrzewaniem.si%C4%99.One.M9,561

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.