Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrace wszystkie dane z pamieci telefonu jak zrobie takiego ostrego reseta ?

Aktualizować potem jeszcze raz system czy juz nie i jaka wersja systemu bedzie po tym resecie ? Pierwotna czyli 4.4 xxx

Edytowane przez Mario22

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po resecie zostanie system taki jak aktualizowales, tylko bedzie jak ze sklepu

Opublikowano

Czyli dane z pamieci telefonu i karty sd nie zostaną stracone ? Wole się upewnić haha

Opublikowano

z pamiecie telefonu zostana utracone. z karty sd nie.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Dobrze wiedzieć. Tak ma każdy po tej aktualizacji czy załapałem jakiś syf typu wirus czy coś ?

Opublikowano

czesto sie zdarza, ze telefon muli po wiekszej aktualizacji np z 4.4 do 5.0.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Wywaliłem na razie aktualizacje sklepu google play bo też musiałem go aktualizować po aktualizacji andka i jest lepiej. Zobacze co będzie dalej ale nie uśmiecha mi się robić pełnego reseta ... I wgrywać różne apki od nowa...

Opublikowano

Mario, mam to samo, zamulili ten telefon strasznie :facepalm:

Opublikowano

Mario, mam to samo, zamulili ten telefon strasznie :facepalm:

Jak aktualizowałeś sklep play do odinstaluj i będzie OK [emoji12]
Opublikowano

Aktualnie skończył mi się abonament w zas****m playu

zgłosiłem przejście na kartę od 01.07 i dzisiaj dostałem ofertę:

39,99PLN za Formułę 4.0 unlimited (nielim. play i inne komórkowe, sms/mms) z 1,5GB

i tak nie warto, od 2008 byłem u nich, przechodzę na kartę, docelowo chyba w Mobile Vikings wyląduję :decayed:

Ja z oferty na kartę przeszłem na abonament w Orange i dali mi ofertę 29,99 2GB neta połączenia i smsy nie limitowane :D

Opublikowano

Znawcy a co możecie powiedzieć o telefonie: HUAWEI P8 Lite ?

Nie jest to najnowsza P8 ale też dobre parametry i w dobrej kasie.

Szukam ogólnie czegoś w tej granicy 1000 zł.

Nexus 5 i LG G2 odpadają za stałą pamięć a wersje 32 są droższe niż mój budżet.

Opublikowano

P8 Lite fajny fon. znajoma ma i jest ok. pomysl tez nad S4 lub ascend P7.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Samsunga nie chce bo mam teraz S3 i juz mi tak muli ze chcw czegos nowego sprobowac.

Ascend P7 tez fajny i lepszy wyswietlacz ale w testach antutu gorzej wypada.

Dlatego zastanawiam sie wlasnie nad P8 Lite

Opublikowano

a do czego wykorzystasz te "kilka" pkt wiecej w antutu? bez przesady. a s4 to jednak wydajniejszy fon niz s3.

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu

Opublikowano

fa417e39061b96e1648429c05f214667.jpg

Lizak 5.1.1 na pokładzie.

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

Twórca Tapatalka to niezły kretyn. Najpierw znerwil wszystkich a teraz wraca do starego systemu. [emoji12]

Opublikowano

Teraz wlasnie zaktualizowalem....

Wysłane z mojego LG-D802

Opublikowano

Panowie, Android ma to do siebie, że gromadzi dane bezpośrednio w pamięć wewnętrzną telefonu. W przypadku kiedy macie poinstalowane appki typu Facebook, etc. (z dużym rozmiarem) obciążenie rośnie. W przypadku kiedy będziecie mieli 200-100MB, to wówczas zacznie mulić. Przerabiałem masę telefonów z Androidem, Apple, flashowałem też wiele modeli różnych producentów. O ile Apple wyrzuca wszystko kiedy usuwamy aplikację, o tyle na Androidzie zawsze coś zostaje.

Opublikowano

Do tego polecam FS Explorer, w ustawieniach można zaznaczyć odpowiednią opcję, i w czasie odinstalowywania jakiejś aplikacji, która zostawia po sobie śmieci, wyświetli się okienko z informacją czy chcesz usunąć również dane tej aplikacji. Korzystam, sprawdza się za każdym razem.

Wysłane z mojego SM-G388F

Opublikowano

W końcu i FB doczekało się wersji odchudzonej :wink:

http://cyanogenmod.pl/2015/06/09/facebook-lite-w-google-play/

Niestety apka jeszcze nie jest dostępna w PL... ale może niedługo :P

Ooo - już jest info jak ją pobrać :)

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/3775-aplikacja-facebook-lite-szybko%C5%9B%C4%87-i-p%C5%82ynno%C5%9B%C4%87-w-ko%C5%84cu/

Edytowane przez mateo1597

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.