Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok, dzięki[emoji106]

Różnice między fv-marża, a fv 23% znam, ale miałem wątpliwości odnośnie gwarancji. Na wszelki wypadek zadzwonię jutro do samsunga.

by Note2

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda że aparat tak wystaje.

Ale trzeba przyznać że s6 edge świetnie wygląda :kox:

by Note2

Szkoda tylko, że te wszystkie szajsungi są jak klony poprzednich - mi się już ostro przejadły, włącznie z Note 3, którego ujeżdżam i w którym wrzuciłem Andka 5.0. Dla zluzowania wsiadłem sobie na powrót na Lumię 920 i ciesze się odmianą :) Coś czuję, że następny będzie znów srajfon i będzie spokój.

Opublikowano

Na rynku ogólnie jest stagnacja, zobacz np HTC One - od trzech generacji wstecz dostajemy prawie identyczny telefon, chociaż trzeba przyznać że m9 ma mega specyfikację i przy rozdzielczości "tylko" fullHD będzie robił pogrom.

A s6 i s6 edge to juz jakiś postęp, wreszcie szkło i metal.

by Note2

Opublikowano

I dzięki boziu S6 nie urósł, bo już by go normalnie do kieszeni nie wsadził. I przestał być wodoodporny - dziwne rzeczy.

A jak tak się czasami zastanawiam nad tym spuszczaniem się nad super metalem, szkłem itd. Przecież i tak chyba 90% ludzików nosi to w pokrowcach, więc po cholerę super metal i szkło, jak i tak tego nie czuć???

A tak z innych niusów, to na S5 z Plusa wpadł mi w tamtym tygodniu Lizak i ... faktycznie lizak. Nowe kolorki takie cukierkowe. Szału nie ma. NIe widzę w nim żadnego WOW, a raczej wady jak dla mnie.

Opublikowano

U mnie na Note3 zauważalnie lepiej trzyma bateria, to z plusów Minusów pewnie też się kilka znajdzie.

Opublikowano

Mi w G3 bardziej pasuje lizaczek.Tylko po aktualizacji zrobili kretyńskie kształty przycisków (cofnij,menu i home)...

Opublikowano

A ja tam śmigam na andku 4.4.2 w Note3 i żadnego lizaka nie chcę.

Opublikowano

U mnie na Note3 zauważalnie lepiej trzyma bateria, to z plusów Minusów pewnie też się kilka znajdzie.

W sumie jak o tym pomyslec to u mnie w Note4 tez lepiej bateria trzyma na lizaku. A tak to spodziewalem sie wiekszych zmian.
Opublikowano

Pany jak to teraz jest simlockiem? Mam A5 z orange i chce go dać pannie, jest jakiś sposób "tańszy" tak żeby nie było problemu z gwarancją?

Opublikowano

Niestety nie, tylko 77zl w orange

Wysłane z G2

Opublikowano

Orange...jedyne ścierwo na rynku które daje telefony z simlockami i jeszcze chcą pieniądze za jego zdjęcie!!!I porażka softy :facepalm: Sprawdź,bo zdarza się że trafiają się bez simlocka

Opublikowano

Za simlocck kodem z alle... Dalem 4pln i nie dojda w serwisie bo tak samo sciagają. Tel Lg G3

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Tylko orange robi wpis w karte o usunietym simlocku. Tak przymajmniej mialem przy ostatnim htc.

Wysłane z G2

Opublikowano

Hmmm myslisz że sprawdzaja?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Właśnie nie wiem czy sprawdzają, a jest dodatkowa ochrona wyświetlacza więc na 80% prędzej czy później tam trafi

Opublikowano

neimaD - Co powiesz o tej A5? Warty zainteresowania telefon czy raczej nie?

Opublikowano

neimaD - Co powiesz o tej A5? Warty zainteresowania telefon czy raczej nie?

Powiem Ci za jakiś czas bo leży na półce, bawiłem się parę minut mogę powiedzieć, że w ręku dobrze leży, obudowa z ALU do mnie przemawia, zdjęcia robi całkiem ok. Więcej na chwilę obecną nie powiem :-)
Opublikowano

czy ktoś wie czy w andku a konkretnie w ZTE L2 blade, można zrobić kalibrację ekranu?

próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne wchodząc klawiszami power i głośnik... ale wyskoczyły mi chińskie znaki. jakimś cudem udało mi się wyjść ale straciłem wszystko co było w telefonie. Niestety problem pozostał.

A problem taki, że nie ciężko jest wcisnąć spację a klawisz backspace reaguje razem z enter. trzeba się na kombinować aby wcisnąć backspace.

Opublikowano

neimaD - Co powiesz o tej A5? Warty zainteresowania telefon czy raczej nie?

Powiem Ci za jakiś czas bo leży na półce, bawiłem się parę minut mogę powiedzieć, że w ręku dobrze leży, obudowa z ALU do mnie przemawia, zdjęcia robi całkiem ok. Więcej na chwilę obecną nie powiem :-)
Ja jestem w posiadaniu A5 od dwóch tygodni. Ogólnie póki co jest ok. Lekki, w ręce nawet dobrze leży. Zainstalowane parę aplikacji i na chwile obecną chodzi szybko i płynnie. Soft oczywiście mam Plusa. Aparat robi ładne fotki, głośność rozmów w jak najlepszym porządku. Zadowolony jestem, zobaczymy jak dalej współpraca będzie się układać.
Opublikowano

Żonka posiada od kilku dni HTC ONE M8 a od dziś ma nowego Androida 5,0 Lollipop telefonik za***isty ja czekam na następcę czyli M9.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.