Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją


AZIK

Rekomendowane odpowiedzi

ul. Dąbrowskiej na przeciwko Centrum Handlowego Czyżyny.- Carrefour.

Tam jest również parking, taka duża wiata. Mają bardzo nowoczesną maszynę, ale też stosunkowo drogo, przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powedziec ze sa lepsi od Czaji albo Harpa?Watpię.. :mysli:

Ale sprawdzę.

Nie wiem gdzie ty wczesniej wywazałeś ale dość duzo wulkanizatorow ma nowsze maszyny juz.

sprawdź sprawdź, mnie tam dopiero przestało bić, ale te dwa zakłady co mówisz, to ich nie znam, wcześniej zwykle nie patrzyłem, tylko przyjeżdżałem i wyważali.

Tam dopiero problem minął ;-)

Więc na tę chwilę uważam, że sprawdzeni, jeśli chodzi o maszyny, to w tych nowych zakładach tak, ale w starszych średnio. Tylko zwracałem uwagę w kontekście kolegi, aby na to też zwrócił uwagę, bo czasem najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze i najtańsze ;-)

A jeśli chodzi o to gdzie wyważać, to najważniejsze, aby było dobrze ;-) chętnie pojade do Czai, tylko napisz gdzie to, bo mam na pewno do ustawienia zbieżność no i przy okazji pewnie też wyważanko będzie. Tylko mam problem, bo u mnie ze zbieżnością jest tak, że niestety ale mam niskie auto (fabryczny S-Line) no i nie wszędzie chcą ustawiać, bo im auto nie wjedzie ;-( masz jakiś dobry zakład ze zbieżnością???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaja zajmuje się felgami,zbieznosc go nie interesuje raczej :P Po drodze do Wieliczki miesci sie jego przybytek :naughty: Podleśna 3

Najlepszą zbieznosc robią na Cichym Kaciku za knajpą Osada i komisem samochodowym przy petli tramwajowej.

no to po jadę, bo mam Sanki do lekkiego ustawienia, żeby sie pochylenie przodu zgadzało, bo na lewym mam 2 stopnie, a na prawym 0 :-( i jak pojechałem do pierwszego lepszego, to niestety sie nie udało i Gosc powiedział, ze sie nie da i żebym zwrotnice ciągnął, a słyszałem, ze aż takiej tragedii nie ma, bo właśnie to można w ten sposób, żeby rozdzielić to pochylenie na 2, czyli po stopniu na koło i ściągać nie będzie;-))) wiec na pewno pojadę.

Masz jakaś nazwę, albo telefon, bo w sumie na drugim końcu mieszkam i tak w ciemno jechać, to słabo;-) jakby czasu nie mieli:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Piastowska chyba numer 20 ale jak tam zapytasz to bankowo trafisz.

Są bardzo znani.

Niestety nie mam numeru dosc blisko mieszkam ale z terminami napewno kiepsko wiec trzeba sie umawiac.

dzięki za pomoc:-) na pewno sie tam zjawie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega azik podjedz do chorzowa do firmy braciki na ul 3go maja dowazy sie 2 osie i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...