Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

albo jedzies po towar (jak jest niedaleko) ...kosztuje Cie to paliwo...albo kurier (tylko trzeba ciac bo nie wezma Ci takich gabarytow)

ja swego czasu zaplacilem 650 zl z transportem i kompletnym wydechem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jaką firmąszedł Twój tłumik?

Sam pojechałem po wydech - najpierw chciałem atakować Avantem + bosch i cięcie układu na pół ale ostatecznie trafił się wujaszek z Transitem i udało się bez ciachania. Paliwo kosztowało mnie 100zł więc i tak lepiej niż kurier 200/250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jakies koncepcje koncówek wydechu do 1,8T sedan, seryjne trochę mi nie pasują :confused4:

Może ULTER? Trochę oklepany ale... ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma ktos dostep do ETKi to prosilbym wyszukac uklad wydechowy do B7 2.0T 2007r. bo ja znalazlem taki twin za 100£ z przebiegiem 36k mil, wiec cena atrakcyjna raczej... zeby tylko przypasilo do B6...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma ktos dostep do ETKi to prosilbym wyszukac uklad wydechowy do B7 2.0T 2007r. bo ja znalazlem taki twin za 100£ z przebiegiem 36k mil, wiec cena atrakcyjna raczej... zeby tylko przypasilo do B6...?

jest taki uklad w etce do b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie mam dostepu do ETKi dlatego poprosilem zeby tu wrzucic jakis skan z ETKi albo na priva:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy

czy dokładka o numerach 8E0 807 521 H

podejdzie pod AVANTA s-lina 2004 avf ??

przymieżam się powoli do dwóch rurek zakrzywionych w dół lub jajek* :)

taka podejdzie tylko po co ci taka dokladka?

Jest ona stosowana w 1.9 tdi i 2.5 tdi czyli bez zadnych wyciec na wydechy.

Jesli kupisz wydech od diesla to koncowki juz beda zakrzywione w dol :good:

A jesli chcesz kupic dokladke z wycieciami na wydechy to tylko na wydechy proste,nie zakrzywione bo bedzie wygladac fatalnie.Takie koncowki pasuja w b7 gdzie wyciecia sa odpowiednio male i wyprofilowane pod koncowki zakrzywione w dol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advantige Audi Individual 90mm stal nierdzewna (tylko końcowe od środkowego)

6843bd25be6a36bamed.jpg

ace3e0c2c8acab58med.jpg

Jak dla mnie bomba :kox:

Może to nie S zderzak ale może komuś się przyda jak wyglądają końcówki 90 w ori otworach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co mam do sprzedania kompletny wydech do 2.0TDI na dwie strony za 600 zł pochodzi z auta z 2007 roku z przebiegiem ~26tys km ( mam też zderzak S-line do kombiaka i osłony termiczne jak co )

dsc01687f.jpg w912.png

dsc01688ka.jpg w912.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co mam do sprzedania kompletny wydech do 2.0TDI na dwie strony za 600 zł pochodzi z auta z 2007 roku z przebiegiem ~26tys km ( mam też zderzak S-line do kombiaka i osłony termiczne jak co )

dsc01687f.jpg w912.png

dsc01688ka.jpg w912.png

kaj jest srodkowy tlumik? Jesli wiesz moglys napisac dlaczego jedne wydechy maja srodkowy tlumiik a inne nie.Bede wdzieczny za wyjasnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto nie miało środkowego tłumika, może przez to że miało DPF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto nie miało środkowego tłumika, może przez to że miało DPF...

Czy on tak samo jak wydechy od 2.5 V6 podejdzie do 1.9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro od 2,5 pasuje to czemu od 2.0 ma nie podejść ;) Wojt jak jesteś zainteresowany to dawaj Twoim gnojowozem do mnie mam dobrego tłumikaża to od razu montaż zrobi hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro od 2,5 pasuje to czemu od 2.0 ma nie podejść ;) Wojt jak jesteś zainteresowany to dawaj Twoim gnojowozem do mnie mam dobrego tłumikaża to od razu montaż zrobi hehe ;)

Szukam cos taniej :)

Ostatnio za duzo w auto wpakowalem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam 1.9 TDI w quattro i mam dwa tłumitki z tyłu, ale żaden z poprzednich rysunków nie przypomina mojego układu wydechowego.

U mnie do tłumika środkowego idzie jedna rura grubsza, tłumik środkowy jest centralnie umieszczony do wału, dalej rurki są idealmie symetryczne poprowadzone do każdego tłumika końcowego.

Moge zamiast tłumika środkowego założyć strumienice ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...