Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oto maja była[BMW 320]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem dziś na kompie stare fotki mojej poprzedniej furki więc postamowiłem wam je pokazać.

Przed tym było jeszcze Audi 80 1.8 ale fotki mam na kompie u starych więc może pokaże kiedy indziej.

BMW 320i Coupe z 92roku, silnik 2l, 6cylindrów, 150KM

Samochód służył mi ponad 1,5roku, bardzo przyjemny w jeździe lecz troche za mały i nie ekonomiczny.

picture4444eg2.th.jpg

picture071ow5.th.jpg

picture058op4.th.jpg

Opublikowano

stara poczciwa bejca .... :naughty:

Opublikowano

M3 w tym modelu to poprostu bajka :thumbup:

Opublikowano

i nie ekonomiczny.

Wlasnie dlatego mój kolega kupił 2.5l :decayed: Spalanie litr wieksze, a jazda :kox:.

Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się z tobą. Jak ją kupowałem to się bałem 2.5l bo spalanie mnie zabije ale potem po kilku rozmowach z uzytkownikami 2.5 doszlo do mnie ze zrobiłem bląd i mogłem brac 2.5l a to juz naprawde rakieta. Ale i tak wspominam moja bete dobrze i może kiedy jeszcze sobie taką sprawie ale wtedy E30 :)

Opublikowano

no ladna e36, do tego felgi z M3 ;) ( szkoda ze bez M-pakietu ) :)

2.0 R6 przyjemnie mruczy.... :)

w srodku mialas zegarek czy maly lub duzy komp ?

miales klime jesli tak to z 3 ( tak tak ... byly z 3 pokretlami montowana u dilerow ) czy 4 pokretlami ( bo klimatronica w 92 chyba nie bylo nie ? ) ?

fotele seria czy te mocniej wyprofilowane ?

pytam bo nie ma fotek wnetrza :P

_________________________________________________

fotele dojrzalem .... seria :(

Opublikowano
  • Autor

byl mały komp., klimy niestety nie było, a co do foteli to na tych fotach sa jescze standardowe ale pózniej była skóra. brzmienie R6 było fajne ale nie wystarczało mi to więc wsadziłem tłumik koncowy ultera a pozatym wywalony był kat i środkowy tłumik

Opublikowano

miales z tylu naklejke Mpower? :naughty:

kolega niedawno kupil 2,5l E36 wlasnie pekła glowica...

Opublikowano
  • Autor

miales z tylu naklejke Mpower? :naughty:

kolega niedawno kupil 2,5l E36 wlasnie pekła glowica...

bez przesady :D nie było nic z tych rzeczy

no to niezle musiał ja katować :thumbdown:

Opublikowano

Fajna kołpejka.Fele to miałes od M3 ?

Opublikowano

tak to sa fele od m3 tego 3.0 286KM bo w 3.2 321KM byly juz inne :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i nie ekonomiczny.

Wlasnie dlatego mój kolega kupił 2.5l :decayed: Spalanie litr wieksze, a jazda :kox:.

Nie od dziś wiadomo że w BMW nie pali pojemność tylko ilość cylindrów

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sam na taka polowalem tylko 2.5 ale nic ni3ebylo ciekawego,bmw :th:jak odkopie stare zdjecia to wzuce na forum tylko ja mialem E21 81r rekina ale z silnikiem 2,5 od E30 ale to zapier....

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Mam słabość do tych autek, sam miałem E36 z M50, nie wiem z którego miesiąca tą Beatkę miałeś, ale rok '92 to możliwe że jeszcze z tym samym motorem co moja, później weszły M52. W sumie auto rewelacja, nie ma co porównywać do przestarzałej B4 którą obecnie śmigam, tylko tak jak mówisz nie ekonomiczne, na automatycznej skrzyni po mieście spalałem 16 litrów na setkę :thumbdown:

Zaraz poszukam fotek i też wstawię. :cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

miales z tylu naklejke Mpower? :naughty:

kolega niedawno kupil 2,5l E36 wlasnie pekła glowica...

zeby w 2.5 bmw pękła głowica to chyba palant nasypał gwoździ zamiast oleju

Opublikowano

Betka spoksik,faktyczne,szkoda,ze bez M pakietu,ale i tak wygladala :good: . Tak, 320 palila tylko 1l mniej od 325,a 328 zapewne litr wiecej od 325 :wallbash::polew: Panowie,przestancie opowiadac takie bzdury :cool1:

ps. qpejka fajna-sam na taka kiedys polowalem

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

mi też taka chodziła po głowie. sprzedalem swoją fieste i mialem kupic 325 tds, ale ostatecznie nasluchałem sie zbyt wielu sprzecznych opinii odnosnie tego silnika i wybór padl na TDI :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.