Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No cena ponoc nie taka straszna.To nawet nie chodzi o podmianke tylko uszkodzenie podczas sciagania TP.

Dawno czarnula nie bylo fotografowana to pyknalem jeszcze pare fotek :)

27919038.jpg

57893638.jpg

11246494.jpg

48340326.jpg

Opublikowano

tak jak czarnych nie lubię to twoje ładnie się prezentuje

Opublikowano

wyślij coś do kalendarza :good:

Opublikowano
  • Autor

tylko ktore

Opublikowano

bedziesz teraz co dwa fotki wrzucal? :tongue4:

Opublikowano
tylko ktore

drugie to od tyłu

57893638.jpg

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor
bedziesz teraz co dwa fotki wrzucal? :tongue4:

tak mi sie o niej przypomnialo ze taka niedopieszczona :wink:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

zeby nie bylo ze tylko samochod :wink:

przyszlo pare fantow :naughty:

img7389wb.jpg

img7391el.jpg

img7392y.jpg

Opublikowano
No co ty ale ja myslalem kupic nowke w ASO do mojego auta na podstawie VINU a nie uzywke.

Ja mam dwa KOMFORTY na mój VIN i obydwa działają :wink:

Myslę ,że nie bedzie problemów z kompem .

Opublikowano
  • Autor

No jak by dwa dzialay to by wogole byla rewela.Tylko trzeba by go wczesniej zakodowac.

Opublikowano
:jerk:
Opublikowano
  • Autor

WRC nie wiesz moze czy te kierownice powietrza do IC 3.0 TDI sa rozne dla zderzaka S-line i Non-S-line ?

Nie masz przez przypadek numeru czesci ?

Opublikowano

Nie ma znaczenia czy S LINE czy non S LINE , z tego co pamietam to cena 1 szt. 32 PLN od 3.0 TDI ale coś tam nie pasiło i była docinka :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

I czemu cos nie opasuje od 3.0 TDI do IC od 3.0 TDI ?

Czy masz moze na mysli ze docinales te orginalne 2.0 TDI ?

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

Masz moze nr. z ETKI ja mam niestety ruska i ni chu... nic nie rozumie

Opublikowano

Intercooler pasuje tylko pewnie sa inne chlodnice wody lub klimy i tu tkwi problem .

Ja chyba zostawiłem ORI z 2.0 TDI .

wlot.jpg

Opublikowano
  • Autor

Oooo widzisz wielkie dzieki !

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Zamowilem i takie i takie zobaczymy w ktorych bedzie mniej rzezania.

Opublikowano

Turdzi :hi::wink:

Bardzo ladnie ta Twoja czarnula wyglada ale zapodalbys jakies zdjecia w sloncu :naughty: a nie w cieniu tylko robisz :whistling:

Jak to sie mowi, sun or it didn't happen :polew:

Btw: serio Ty nie masz zadnego zaprzyjaznionego ASO w NO? :shock3:

Opublikowano

Makki chcialbys ujrzec swirle w sloncu??:grin::grin::grin:

Opublikowano
Makki chcialbys ujrzec swirle w sloncu??:grin::grin::grin:

Też to pomyślałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie :wink:

Makki mam ale jestem teraz na tacierzynskim wiec zeby tam jechac musze targac mala wiec mi sie nie chce , zreszta po jest to forum i fajni ludzie , zeby sobie pomagac.Dla WRC to pewnie 2 min. a dla mnie dwie godziny jak nie lepiej.

Do tego kupielm auto w innym ASO bo dostalem duzo fajniejsza oferte i serwisuje w tej chwili auto tu gdzie kupilem , wiec trzeba zbudowac relacje od podstaw :wink: zreszta ja odwiedzam ASO tylko z koniecznosci ( gwarancja ) i jak nie trzeba to trzymam sie od nich z daleka.

Do innych rzeczy poza serwisem mam zaprzyjazniony serwis pod Oslo ktory ogarania swietnie VAG ( wlasciciel i paru pracownikow paracowali kiedys w jednym z wiekszych ASO Audi w Oslo ) robia raczej tylko grube fury OOOO i Porsche a do tego sa trzy razy tansi.Sa znani tez na VACN ale jest sezon wakacyjny wiec pracuje tylko polowa zalogi wie maja urwanie gitary a ja nie lubie komus zawracac glowy pierdolami :wink:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Z innych rzeczy pojezdzilem troche samochodem i stwierdzilem ze wystawiam wydech MG na sprzedaz.Nie to ze jest zly czy cos ale ja juz po prostu wyroslem z samochodow robiacych brum brum.Zostaje przy katalizatorze i serii nawet na grube mody kosztem utraty paru KM.

Jak by ktos chcial moge oddac w dobrej cenie z dokladka zderzaka S4 wlacznie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.