Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej ale nie bylo tsk zle :-)ale takie pucowanie samochodu na stacji to o d.... rozbic , jak sie ma wlasny garaz prad , swiatlo to inna gadkai inna robota.W przyszlym roku beda juz do tego lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, zakwasy masz? :) Rozumiem ze zastosowales SRP do wypelnienia i na to wosk odrazu czy jak? :P

Super wyglada ale Turdzi, na slonce z czarnula :wink:

BTW: kup sobie maszyne oscylujaca np Kestrela i zrobisz to 2 razy szybciej i z przyjemnoscia. Np tutaj:

Kestrel DAS-6 Pro Oscillerende : Bilnerden, Velkommen til v

Jak bys sie kiedys zdecydowal to zalatwie Ci rabat bo wlasciciel tego sklepu bierze towar odemnie :decayed:

BTW2: Wydech co przyszedl od Michala mial byc pospawany a nie byl to 1 a 2 podczas montazu okazalo sie ze rury idace do tylnych wydechow sa zrobione pod FWD a nie q. A Michal twierdzi ze to wsio jedno... Norek sie nie zna w zab na wydechach wiec zlecil robote warsztatowi ktory zaspiewal 3000NOK za dorobienie rur, pospawanie i montaz.

A zeby bylo weselej to przy demontazu ori downpipe ukrecili 2 sruby. Wiec ogolnie gratulacje bo auto ma 2 tygodnie... Truje mi teraz maliny a ja wiem ze warsztat gucio wie o wydechach bo ogolnie zakladaja metoda plug&pray :facepalm:

Po zdjeciach wyglada na to ze tak mu rury dopasowali ze wydech wylazl dalej niz ustawa przewiduje, nie tak jak mialo byc i nie tak jak np ja lubie. No ale moze on lubi miec 4 lufy wystawione na pokaz...

Zobacz sam:

258684_10152149310675253_1817287122_o.jpg

340522_10152149314820253_111976704_o.jpg

48227_10152149310510253_1275338891_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zlekka wtrącę, zrobiłem ostatnio pełną korektę lakieru Kestrelem w BMW1 i powiem tak, że na BMW to może się nada ale na lakier Audi to chyba tylko z futrem a nie z cuttingowym padem, nie wiem ile zapału ma Turdzi do takiej roboty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki spoko , na razie to d*pa a nie robota na stacji benzynowej od przyszlej wiosny bedxie wlasny garaz i podjazd z pradem to bedzie sie mozna bawic , i zona przestanie truc ze jak mozna myc auto cztery godziny........pytanie tylko czy bedxie mi sie chcialo.Co do wydechu to Michal czasami robi rzeczy po swojemu ale ewidentnie ktos to mu zle pospawal bo strasznie wystaja.

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Makki jak bys mial kogod kto chce wydech do a4/5 2.0tfsi z katalizatorem to faj znac ja sie chce pozbyc swojego.sprzedam go po kosztach za 7k nok jak sprzedsdz za wiecej reszta twoja

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2012 at 12:36 ----------

W poniedzialek kolega z pracy dostal tel. Z zapytaniem czy mial by ochote pojezdzic sobie szybkim audi.....

Na lotnisku w berlinie dosal cos takiego

facebook184729392.jpg

Potem na torze cos takiego.......

facebook292789421.jpg

A potem cos takiego......

Co tu duzo mowic troche mu zazdroszcze :-)

facebook1382414920.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic specjalnego skoro nie dostaje takich propozycji ;-) Prace marzen wydaja sie miec instruktorzy na takich eventach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzwonili z salonu gdzie kupiłem audi że za miesiąc będą mieli do jazd testowych S8 520KM, powiem szczerze że czekam z niecierpliwością na przejażdżkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mial pelen wypas przelot do berlina , kolacja impeza z prezentacja a nastepnego dnia jazdy pod okiem insttuktorow S6,S7,S8 i R8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

Kolejna slicznotka na feldze A8

:whistling:

IMG_3664.jpg

IMG_3655.jpg

IMG_3381.jpg

IMG_3376.jpg

Nie powiem jak facelift mi sie kompletenie nie podoba no moze poza tym konkretnym autem tak w srodku zrobili ogromny krok do przodu zwlaszca plastik kolo zegorow w piano jest :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...