Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu, wyrobione zniżki już są i jakiś tam rabat jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest jeszcze tragiczna. Na ebayu kosztują podobnie + przesyłka = lepiej kupić w aso i przynajmniej wiadomo że oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze to orginal dedykowany do tego modelu co ciekawe znalazlem przez przypadek w katalogu akcesoriow do A5 bo do A4 nie ma ani slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać jedne od drugich się trochę różnią. :mysli: Te co ma turdzi lepiej mi się podobają. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I see:facepalm: fakt, są ładniejsze:decayed: Do 300+ napewno się przydadzą:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już sobie zamówiłem takie nakładki:banan: Miałeś w zestawie jakąś instrukcję jak to założyć? Jakieś problemy z instalacją? Daj jakieś foto po założeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I see:facepalm: fakt, są ładniejsze:decayed: Do 300+ napewno się przydadzą:whistling:

Mnie tez sie specjalnie nie podobaja.

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Też już sobie zamówiłem takie nakładki:banan: Miałeś w zestawie jakąś instrukcję jak to założyć? Jakieś problemy z instalacją? Daj jakieś foto po założeniu.

Tak jest instrukcja ale roboty z tym troche jest trzeba djac plastik dolu deski , prog plastikowy , z zalozeniem pedalow tez troche zejdzie ze 2 godziny to trzeba liczyc i wszydtko w niewygodnej pozycji ale efekt jest powalajacy zwlaszcza jak sir ma dekor w aluminium wnetrze jest wtedy dopelnione.Jednym slowem dovrze zainwestowane 500 zl no i pewnie z 10 km przybylo ;-).Jak znjde chwile zrobie zdjecie.

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Tak to mniej wiecej wygladaIMG_3808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest z rs4 teraz mozesz sobie ten pladtik zamowic w opcji kupujac nowa poliftowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super efekt:wink: Co do koni to myślę, że przynajmniej 20+:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywo wyglada jeszcze lepiej zdjecie slabe bo telefonem ns szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pochwale ci się swoja końcówka:decayed:

poprzednia:

pierwszan.jpg

i obecna:

20121227528.jpg

Obie potrzebowały/potrzebuje mw.litr od zmiany do zmiany(12kkm). Ja z tego motoru jestem mega zadowolony,dlatego jest druga z kolei:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu i o mnie pamital Møller Bil Norge :-)

Wlasnie dostalem zaproszenie na cos taskiego.....

S4 dla kazdego uczestnika plus pare rundek w RS5 i RS4.Zapowiadaja sie fajne dwa dni zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś fotki obowiązkowo po tej zabawie i obszerne sprawozdanie jak było. Kiedy jedziesz poszaleć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie na pewno urodzi , jade z poczatkiem marca

Marzenie taki kurs:shock3: Da się na takie coś zapisać??

Normalnie nazywa sie to Audi Ice Experience i wchodzi w sklad programu Audi Driving Experience ,

Sweden pro experience > Audi ice experience > Audi driving experience > Audi Worldwide

ale przez to ze my tez tu mamy zamarzniete jeziona to Norweski importer organizuje cos takiego raz do roku dla swoich kientow.

Niestety jest tylko 20 miejsc i zaproszenie dostaja tylko wybrani , no i trzeba za to zaplacic ale biorac pod uwage ze min. za cos takiego w Szwecji czy Finlandi to 3K EUR to cena jest dosc atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...