Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Lekko OT ..... pocieszny kraj, ten caly Norway :grin:

Mistrzostwa południowej Norwegii w kolarstwie mogą się nie odbyć z powodu... ograniczeń prędkości na miejscowych drogach.

Na trasie w Grimstad, gdzie za rok mają się odbyć mistrzostwa kraju, są liczne ograniczenia prędkości. Na wielu odcinkach nie wolno przekraczać 40 kilometrów na godzinę, a na finiszu przed lokalnym ratuszem znak nakazuje zwolnić o aż do 30-tki.

Wytrenowany kolarz, nie mówiąc o rozpędzonym peletonie, czy sprinterach walczących o zwycięstwo jedzie dużo szybciej.

Ku zaskoczeniu organizatorów zarząd dróg nalega jednak, by zawodnicy podczas całego wyścigu dostosowali się do tych ograniczeń.

- Nie wyobrażam sobie pojedynku Thora Hushovda z Edvaldem Boassonem Hagenem w zwolnionym tempie lub sytuacji, gdy na mecie kolarze po zejściu z podium będą karani mandatami za przekroczenie prędkości. To jakiś ponury żart - oburza się były kolarz zawodowy Dag Otto Lauritzen, członek komitetu organizacyjnego wyścigu w Grimstad.

Zarząd dróg lokalnych jest jednak jak najzupełniej poważny. Wysłał nawet oficjalny list, w którym podkreśla, że uzyskanie ostatecznego zezwolenia na przeprowadzenie wyścigu uzależnione jest od jasnej deklaracji organizatorów, że będą przestrzegali ograniczeń. "Kolumna wyścigu jak też sami kolarze tak jak wszyscy użytkownicy dróg zobowiązani są do dostosowania jazdy do przepisów" - napisał jeden z dyrektorów w liście.

- Wyścig został zaplanowany na 16 września. Ma w nim wziąć udział cała elita norweskiego kolarstwa. Zadeklarowali przyjazd, bo za rok ma na tych drogach odbyć się pojedynek o mistrzostwo Norwegii. Zaprosiliśmy też wielu zawodników z zagranicy. Jest już zdecydowanie zbyt późno, by przesunąć start do innego miasta lub zmienić trasę tak nie było na niej ograniczeń prędkości. Jedyne co mi pozostaje to nadzieja, że urzędnicy zmienią decyzję i unikniemy międzynarodowego skandalu - powiedział Lauritzen.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre , i calkiem mozliwe :grin:

---------- Post dopisany 28-08-2012 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 14:22 ----------

No i w koncu po tygodniach oczekiwania wyladawaly finalne koncowki.Tym razem wyzezbilem je uzywajac goncowek Q7 S-line.Maja 102 mm srednicy sa grube i podciete za zdarzakiem i w koncu wyglada to tak jak powinno :banan:

20120827200911.jpg

20120827200924.jpg

20120827200955.jpg

20120827200802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie są za czarne w stosunku do dyfuzora ale może na żywca lepiej się to prezentuje - ważne że tobie się widzą bo mi nie muszą oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji obnizania raczej nie ma , i tak juz jest dramat na S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi gdzieniegdzie sa kiepskie to jedno a dwa ze juz i tak jest tak nisko ze czasami zderzakiem wadze o krawezniki , o zimie i zaspach juz nie wspominajac.Jezeli mam byc szczery to wolalem 1BE no tylko ze autojest wyzej posadzone i to niestety widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe wiadra turdzi :decayed: wyglądają perfecto, są ładnie ścięte i w tym kolorze idealnie pasują do reszty :thumbup1: czym je malowałeś ?

btw. zawiasu też wróciłem do 1BE, mam już dosyć szorowania, niestety PL to nie stany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadra sa bo maja 102 mm srednicy , ale pasuja idealnie w sumie tak to powinno wyjsc z fabryki a nie jakies pipki takie.Rzezania z tym bylo mega musialem kupuc orginalne koncowki Q7 bo chromowana nakladka jest do nich niestety przyspawania.

IMG_3692.jpg

Pozniej pozniej obciac skrocic i dostosowac tak zeby zalozyc do mnie , rzezal to Michal z MG wiem ze malowane ceramika ale jaka to nie wiem.Na zywca wyglada mega bo wypelniaja otwory w dyfuzorze no i sciecia idealnie pasuja.Wyglada pelen OEM a zarazem bardzo zadzornie.Zastanawiam sie tylko czy samych koncowych tlumikow nie wymienic zeby jednak cos popirdywalo :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką średnice na swoich i wg mnie mniejsze być nie powinny :wink:

No popirdywać trochę powinno, bo teraz jak eunuch z podcietymi jajkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj auto bylo na serwisie po 30K.Dzis chcialem sobie sprawdzic poziom oleju bagnetem , i szlag mnie trafil na wstepie.Pol komory silnika obsmarkane olejem , dookola filtra oleju jest go tyle ze az stoi w zakamarkach cala oslona pod silnikiem tez zalana :kwasny: Co za k.... paproki , przeciez nie ma chyba latwiejszej czynnosci serwisowej jak wymiana oleju, juz nawet tego nie potrafa dobrze zrobic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj auto bylo na serwisie po 30K.Dzis chcialem sobie sprawdzic poziom oleju bagnetem , i szlag mnie trafil na wstepie.Pol komory silnika obsmarkane olejem , dookola filtra oleju jest go tyle ze az stoi w zakamarkach cala oslona pod silnikiem tez zalana Co za k.... paproki , przeciez nie ma chyba latwiejszej czynnosci serwisowej jak wymiana oleju, juz nawet tego nie potrafa dobrze zrobic
Jest tam jakiś odpowietrznik? Bo filtr montowany jest otworami do dołu:decayed: Sam się kiedyś zastanawiałem jak powinno się go wymieniać:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla 4 wymiana oleju poprzednie byly czyste wiec widac musi sie dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: Koncowki sa mega!! Super to wyszlo wedlug mnie :)

Daj teraz ringi z tylu w czarny mat i bedzie pupa gangsta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla 4 wymiana oleju poprzednie byly czyste wiec widac musi sie dac
To juz wiem dlaczego ci nie bierze:naughty: Bo nie zdazy:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czarnula przygotowana do zimy na bazie Swissvax i Auto Glym.Nie pamietam kiedy ostatnio tak ja dopiescilem , poszly z cale 4 godziny :grin:

26021084.jpg

70926971.jpg

18967077.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...