Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna slicznotka na feldze A8

Straszenie mnie wnerwia że żadna z fejnych felg w ostatnim czasie nie jest robiona w 5x130 :kwasny:

Nie powiem jak facelift mi sie kompletenie nie podoba no moze poza tym konkretnym autem tak w srodku zrobili ogromny krok do przodu zwlaszca plastik kolo zegorow w piano jest :slina:

Mi dla odmiany polift podoba się bardzo. Blenda w piano to prosty do zrobienia mod :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale ja ma listwy w aluminium wiec raczej srednio by to wygladalo a wzialem alu bo znow piano srednio pasowalo do tej srebrnej bledy i kolo sie zamyka.zalujevtylko ze nie wzialem foteli z eski :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie te neony wyglądają. Jakoś nie mogę się przyzwyczaić jak widzę te lampy na drodze. W ogóle cały przód mi nie podchodzi. Jak dla mnie ledy rządzą. Wnętrze z kolei wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milart jestem tego samego zdania ostatnio jak bylem w aso stala s4 w czarnej optycr i wygladala kompletnie nijako20121004160224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milart jestem tego samego zdania ostatnio jak bylem w aso stala s4 w czarnej optycr i wygladala kompletnie nijakohttp://imageshack.us/a/img29/7127/20121004160224.jpg

Odnoszę dziwne wrażenie, że teraz wygląda mniej agresywnie. Czegoś mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ma jakąś taką politykę od kilku lat, że większość modeli jest do siebie podobna... a co dopiero A4, S4 i S-LINE. Wg. mnie trochę przesadnie do tego podchodzą . Dla przeciętnego Kowalskiego A4 B8 i S4 B8 to te samo auto.... A nawet nie macie pojęcia jak wielu nie odróżnia np. nowej A6 i A8 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka jest dobra to b8 po lifcie im srednio wyszlo

---------- Post dopisany 28-11-2012 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2012 at 15:48 ----------

W koncu przyszly nowe zabawkiZaczynamy rzezbienie IC od nowa.Tym razem 3.0 TDI BiT.Powinien starczyc nawet na setup z K04.Trzeba tylko weze ogarnac.

20121128200728.jpg

20121128200706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na weze ale az mnie glowa boli bo nie bedzie to latwe a chce utrzymac mozliwie oem look

---------- Post dopisany 22-12-2012 at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 10:41 ----------

wczoraj sam sobie zepsulem samochod :facepalm: niestety proba zalozenie IC 3.0 TDI BiT niepowiodla sie.Weze sa komplenie inne i inaczej wypofilowane probawalem to jakos poskladac ale mam gdzies jakis boostleak , auto nie jedzie tak jak powinno do tego jest t zrobione mega drutem.Niestety bedzie to trzeba zrobic jak bog przykazal i wyspawac dolne weze od nowa :kwasny: tymczasem mosze przelozyc IC bo tak jezdzic sie nie da , tylko kiedy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koncowki niestety brudnr.Wczoraj padl rekord wymiana IC 30 min :-)

20121222211332.jpg

20121222211344.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnula tez dostala prezent pod choinke :-)

http://img132.imageshack.us/img132/1840/20121223113939.jpg

hał macz? :decayed: może być na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnula tez dostala prezent pod choinke :-)

http://img132.imageshack.us/img132/1840/20121223113939.jpg

hał macz? :decayed: może być na PW :wink:

Pincet panie , nowki sztuki w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie zobaczyć po nowym roku ile będzie po rabacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to z akcja z tym rbstem bo jak bytsm w obu krakowskich aso to oni odpowiadaja ze nie prowadza zadnych akcji rabatoeych dla stalych klientow a tu co drugi z kupuje cos po rabatach no to ja juz nie wiem o co biega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...