Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taki Audi Driving Experience w UK, cena 500 funtów, trwa cały dzień, kusi:slina: Wiadomo, że to nie to samo co lód ale na początek why not:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie :slina::slina::slina:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

młody drog. ja za 3 tygodnie lece do Leicestershire polatac Lamporghini za 89 funtów :) Kurs będzie trwał jakieś 6 godzin

Supercars

Sorry za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden problem , cos mi sie widzi ze po tym kursie zachce mi sie S4 a to bedzie bolalo bo na zmiane w nalblizszej przyszlosci raczej nie ma szans :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden problem , cos mi sie widzi ze po tym kursie zachce mi sie S4 a to bedzie bolalo bo na zmiane w nalblizszej przyszlosci raczej nie ma szans :kwasny:

O to właśnie chodzi w Audi Driving Experience, aby połknąć haczyk ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cale szczesnie na poczatku kwietnia szykuje rozwiazanie kryzysowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi! Tez mialem jechac w tym roku ale bede dopiero co po operacji :(:facepalm:

Jezdzilem z szwedzkim instruktorem Jerrym z filmu jak bylem na tym pierwszy raz. Gosciu przy 140km/h rzuca auto w poslizg i uwielbia szalone kontry. :kox:

Zakochasz sie w jezdzie i dzwieku S4 B8 :) O tych innych nie wspomne! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, mógłbyś mi podać kolory(kody) na sprężynach od zawieszenia s-line przód i tył?

---------- Post dopisany 05-02-2013 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:15 ----------

Turdzi, zaglądałeś przypadkiem?:decayed::facepalm: Bo zaglądnę do ETKI:evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sa te kody na sprezynach ? bo jak trzeba kola zdejmowac lub jechac na kanala , to slabo to widze bo cienko ostatnio z czasem stoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wydaje mi się ze żartujesz sobie:decayed:

np.B7:

04122011160.th.jpg

mam standard zawias i z 19-mi stoi jak koza:facepalm: Nie chcę gwintu zakładać bo mogli by się pultac w razie naprawy(gwarancja). A puki co tylko ty masz Q+S-line na forum.:wink:

z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wydaje mi się ze żartujesz sobie:decayed:

np.B7:

http://img843.imageshack.us/img843/2083/04122011160.th.jpg

mam standard zawias i z 19-mi stoi jak koza:facepalm: Nie chcę gwintu zakładać bo mogli by się pultac w razie naprawy(gwarancja). A puki co tylko ty masz Q+S-line na forum.:wink:

z góry dzięki.

To wrzuć sobie Eibach pro Street :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć sobie Eibach pro Street
Sam sobie wrzuć:decayed:

Jak bym chciał Eibachy, to nie czekał bym dwa miechy na odpowiedz Turdziego. :grin: Ja chce ori.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

griga to zdjecie co podales jest na pewno na zdjetym kole i podniesionym aucie.Ja w tej chwili jestem w trakcie remontu i sprzedazy mieszkania a takze przeprowadzki wiec przepraszam cie ske nie mam w tej chwili jak ani czasu na podnoszenie auta i robienie zdjec.Auto jest tak niskie ze ciezko wsadzic reke miedzy opone a nadkole wiec bez podnoszenia sie nie obejdzie.Musisz wiec albo poczekac az mi sie kociol skoncxy albo poprosic kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeasy Turdzi:wink: moze do tego czasu uda mi sie sprzedac auto:decayed:Nie mam cisnienia na grzebanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz po ice driving exp. na razie powiem tylko tyle co za dzien ! szkoda tylko ze czarnula juz nigdy nie bedzie taka sama :(

Na razie tylko filmik jak sie troche ogerne skrobne wiecej i wrzuce troche zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz po całym dniu spędzonym za kierownicą S4 zwykłe A4 szybko przestanie się podobać co zresztą było do przewidzenia ale jak to się mówi nie dla psa kiełbasa na razie wiec trzeba lubic co się ma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...