Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem, że spalanie prawie identyczne jak u mnie w 3.0 TDI Tip. Teraz w czasie urlopu nakręciłem 1800km z czego spora część też po górach i wyszło średnie z całości 8l/100km. Tyle że bez boksu i może trochę mniej załadowany.

Dla osoby prywatnej kupowanie nowego 3.0 TDI przy takiej róznicy w cenie jest trochę bez sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi przekonujesz mnie do 2.0TFSI , jeszcze zobaczymy ile to oleju bedzie wciagac zeby sie nie okazalo ze benzyny pali 8.2 a oleju 4.2 :polew: :polew: :polew:

taki zarcik mlodziezowy

he he na razie nie jest zle ale dzis mi zrobil mala zagwozdkę

Jako ze nie ufam takim wynalazkom jak czujnik oleju kupilem sobie bagnet serwisowy.

Sprawdziłem przed trasa na stanie 3500km byl max.

Nie mialem bagnetu ze soba ale sprawdzałem sobie naMMI.

Dzis rano przy stanie 4200 tez byl max.

Wróciłem do domu i po trasie tez sprawdziłem przy stanie 4800 i na MMI zjadło kreskę czy dwie ale dalej jest no nie wiem 95 czy 90 % stanu ( nie wiem jaka podzialka jest ).

Dla pewności sprawdziłem bagnetem.........................

..........i jest MAX. tak jak przed wyjazdem , wiec o co kaman :rolleyes:

Nie znosze samochodow napakowanych glupia elektronika :wallbash:

ooo juz ci daje wache do oleju? czy chłodziwo? :polew: :polew: żarcik... a serio to puki jest ok to się nie zadręczaj bo popadniesz w jakąś schize i po co to ... to dalej samochód a nie małżonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi ty juz tyle km natrzaskales a u mnie dopiero moze z 500 km :D

Masz pokazana na FIsie temp. oleju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi przekonujesz mnie do 2.0TFSI , jeszcze zobaczymy ile to oleju bedzie wciagac zeby sie nie okazalo ze benzyny pali 8.2 a oleju 4.2 :polew: :polew: :polew:

taki zarcik mlodziezowy

he he na razie nie jest zle ale dzis mi zrobil mala zagwozdkę

Jako ze nie ufam takim wynalazkom jak czujnik oleju kupilem sobie bagnet serwisowy.

Sprawdziłem przed trasa na stanie 3500km byl max.

Nie mialem bagnetu ze soba ale sprawdzałem sobie naMMI.

Dzis rano przy stanie 4200 tez byl max.

Wróciłem do domu i po trasie tez sprawdziłem przy stanie 4800 i na MMI zjadło kreskę czy dwie ale dalej jest no nie wiem 95 czy 90 % stanu ( nie wiem jaka podzialka jest ).

Dla pewności sprawdziłem bagnetem.........................

..........i jest MAX. tak jak przed wyjazdem , wiec o co kaman :rolleyes:

Nie znosze samochodow napakowanych glupia elektronika :wallbash:

ooo juz ci daje wache do oleju? czy chłodziwo? :polew: :polew: żarcik... a serio to puki jest ok to się nie zadręczaj bo popadniesz w jakąś schize i po co to ... to dalej samochód a nie małżonka ;)

he he to przez ciebie , bo taka schize rozprzestrzeniles o tych silnikach :wink4:

Dzis i ma zimo bagnetem i na MMI po jezdzie stan oleju na max , a wiec widac po trasienie bylo male przeklamanie.Ufff... :)

Masz pokazana na FIsie temp. oleju ?

niestety nie mam VAGa ani kabla , jak tylko bede w krakowie i znajde kogos kto ogarnia te sprawy to siebie powlaczam.

turdzi ty juz tyle km natrzaskales a u mnie dopiero moze z 500 km

Taki byl plan chalem dotrzec auto zanim pojade na wakacje.

Dzis stuknelo 5K :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia ,piękny samochód :good:

Szacunek za tak małe spalanie,przy mojej nodze to chyba nierealne,chociaż w trasie jeszcze nie byłem.

No i przede wszystkim gratuluje auta ,które nie bierze oleju ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przede wszystkim gratuluje auta ,które nie bierze oleju

cos tam wzial ale nie wiecej niz 100 ml.

dziwne te same motory w sumie ...

moj moze byc juz poprawiony ale tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł,

nie będę pytał czy już tęsknisz bo na pewno tak. Ale zapytam jak mocno tęsknisz za BRD ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD nie bylo takie zle w sumie jak na prawie 50K nie mialem specjalnych problemow , takie tam male jak to by nazwac wkurw....cze przynalezace do tego konkretnego motoru , PD mogle dac do czyszczenia i tez by pewnie pojedzily jak bym nie chcial programu robic.Mimo wszystko mil wspominam to auto :)[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 17:56_________________________________________________Flyer piekne , chcial bym aby mnie kiedys bylo stac na cos takiego

Revive the Passion - Porsche Classic is restoring a 1973 US version 911 T Coupe

no chyba ze zona dopelni obietnicy bo obiecala ze mi kupi purchawe na 50 urodziny :) ( w sumie czemu nie ma jeszcze 18 lat odkladania :decayed: )

Dzis umylem auto po trasie , musze przyznac ze jestem pod wrazemien Shielda , muchy zebrane na 1300km faktycznie zeszly sama myjka.Szybkie mycie i auta w sumie nie trzba bylo wycierac.Jak dla mnie rewelacja , ma tylko jedna wade - cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 50-te? A czemu nie na 40-te? :decayed:

Ile taki zestaw Swissvaxa kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taki zestaw Swissvaxa kosztuje?

Ja kupowalem w NO za ok 1000 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podoba mi się B8 w Avancie i do tego na tych kołach :kox:

Trochę razi brak przyciemnionego przodu, ale wiadomo jak jest....

Ogólnie piękne auto :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi... nie no nie mów że tęsknisz za BRD ;)... no nie wierze...

a co ci się działo po za wtryskiwaczem? bo u mnie po za jednym wtryskiem i czujnikiem poziomowania świateł jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam powoli myslec o felgach na zimie , i zaczynam miec zagwozdke :mysli:

Oryginalnie chciałem felge z A5 18x8.5 ET29 z opona 225/45 ale wczoraj zrobiłem sobie pomiary i wyglada na to ze będzie chyba obcierać z tylu :confused4:

Alternatywnie wiec pozostaje felga z A5/A4 allroad 17x7.5 ET28 i przez to ze o cal węższa nie będzie problemu.Tyle ze 17 w B8 robi sie potwornie mala.Nie wiem co robić ale boje sie trochę inwestować 6K w felgi które później nie beda pasować.

Tymczasem zona wczoraj zrobiła pierwsza traske i jak sie na samochodach nie zna tak powiedziała ze auto jest za***iste i ze nie chce wysiadac.Musze ja troszkę ograniczyć bo sie jeszcze za bardzo przyzwyczai :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Turdzi ,17 cali w B8 to ciut mało i ja również myślałem zmianie moich zimowych 17-tek na 18-stki.

Niestety wiąże się to ze zmianą opon,dlatego pewnie zostanę przy tych co już mam - 7,5 17 ET 47.

Dystans tylko bym lekki założył,żeby nie były tak schowane do środka.

No chyba ,że się trafi kupiec na moje koła :decayed:

Tymczasem zona wczoraj zrobiła pierwsza traske i jak sie na samochodach nie zna tak powiedziała ze auto jest za***iste i ze nie chce wysiadac.Musze ja troszkę ograniczyć bo sie jeszcze za bardzo przyzwyczai :decayed:

Nie dziwie się jej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis umylem auto po trasie, musze przyznac ze jestem pod wrazemien Shielda , muchy zebrane na 1300km faktycznie zeszly sama myjka.Szybkie mycie i auta w sumie nie trzba bylo wycierac.Jak dla mnie rewelacja , ma tylko jedna wade - cene.

Jezeli w odpowiedni sposob polozyles Shielda i bedziesz stosowal dobra chemie to powinien wytrzymac okolo 6 miesiecy.

Dla mnie cena Shielda wcale nie jest taka wysoka, 500zl a wartosc auta to...?

Mam nadzieje ze nakladales mgielke. Jezeli tak to widzisz ile zuzyles go na cale auto?

Nawet jakbys woskowal 3-4 razy do roku tylko swoje auto to napewno szybciej zmienisz auto niz zuzyjesz 200ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cena Shielda wcale nie jest taka wysoka, 500zl a wartosc auta to...?

niby tak ale wiesz jak jest , jakiś zółw kosztuje 30zl i tez cos nim posmarujesz , a znam ludzi co maja auta po 300K i nie wiem czy raz bylo myte , w środku taki syf ze az strach wsiadać zeby spodni nie ubrudzić a wydać dla nich 1000 zl na kosmetyki do samochodu to jakaś abstrakcja :rolleyes:

Makki zmieniajac temat , ty masz te zimowe Tomasony 18x8.5 cala ET35 z oponami 225/45/18.

Zrobilem sobie przymiarke z poziomica pomirzylem i poogladalem wszystko w nadkolach.Na moje oko to tam juz blisko bedzie do plastikowego nadkola przy twojej feldze , i wydaje mi sie ze 18x8.5 z ta sama opona tyle ze ET29 bedzie z tylu juz obcierac.

Ludzie majacy felge S5 19x8.5 cala ET 33 z opona 255 mowia ze nie obciera ale cos mi sie nie chce wierzyc.

Co myslisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, skoro to temat o wszystkim .... :naughty:

Co byście polecili do wyczyszczenia tej częsci materiałowej tych foteli?:

img8789l.th.jpg

I usunięcia paru plam z tych części skórzanych? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...