Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Makkiego :decayed:

:decayed:

Nie odpisuje na PW, co poradzę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi patrz jaki twój komentarz znalazłem

powiem tak: pieniądze mam na paliwo tylko czy jest sens wydawać je aż nadto ? Można kupić TDI które jedzie bardzo fajne i pali połowę mniej a za zaoszczędzoną kasę kupie paliwo do motocykla :) Rozumiem jakiś nissan 350z co pali 13-15 ale moje audi Tfsi jak na ten silnik to trochę dużo.

normalnie pali jak na kazdy silnik 2.0 z turbo i 4x4.Czego wy sie ludzie spodziewacie ze to bedzie na powietrze jezdzic ?

Ciekaw jestem tylko dzie jest ten co tak uparcie twierdzi ze jego 2.0 TFSI w B8 pali prawie tyle co TDI.Jak sam nie sprawdze to w zycu w to nie uwierze :rolleyes:

I co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Turdzim polemizowałem na temat spalania dwa lata i tak nie wierzył ale widać musi się sam przekonać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a teraz jednak się okazuje że można 2.0 TFSI spalić niedużą ilość benzyny jak się chce :-)

Jak się chce to V6 też można spalić 7/8L tylko co to za przyjemność z jazdy.

Zrobiłem teraz przez tydzień, lekki lajcik - stylem pod teścia bez gwałtownych przyśpieszeń i wyprzedzania na siłę 1200km na Mazury i z powrotem, średnia z fisa 8,2 ale proszę Cię jak bym miał tak jeździć non stop i patrzył na średnie to bym kupił B7 1,9tdi.

Jak ma być fun z jazdy to wiadomo, że swoje łyknie i nie mam zamiaru sam siebie na siłę oszukiwać, że mi źre 8 litrów.

To tyle w temacie spalania, sorry turdzi za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi patrz jaki twój komentarz znalazłem

powiem tak: pieniądze mam na paliwo tylko czy jest sens wydawać je aż nadto ? Można kupić TDI które jedzie bardzo fajne i pali połowę mniej a za zaoszczędzoną kasę kupie paliwo do motocykla :) Rozumiem jakiś nissan 350z co pali 13-15 ale moje audi Tfsi jak na ten silnik to trochę dużo.

normalnie pali jak na kazdy silnik 2.0 z turbo i 4x4.Czego wy sie ludzie spodziewacie ze to bedzie na powietrze jezdzic ?

Ciekaw jestem tylko dzie jest ten co tak uparcie twierdzi ze jego 2.0 TFSI w B8 pali prawie tyle co TDI.Jak sam nie sprawdze to w zycu w to nie uwierze :rolleyes:

I co? :P

musi sprawdzic :wink4:

Jak ma być fun z jazdy to wiadomo, że swoje łyknie i nie mam zamiaru sam siebie na siłę oszukiwać, że mi źre 8 litrów.

pewnie , dlatego wczoraj zlapalem 13 :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 17:00_________________________________________________...............o kurka podoba mnie sie to :shocked:

Audi A4 2.0tfsi Euroboost Stage II Vs 2003 Subaru Sti TD05

Audi A4 2.0tfsi Euroboost Stage II Vs 2003 Subaru Sti TD05

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny rok mniej..

i tym optymistycznym akcentem, wszystkiego najlpeszego, prezent odebrałeś wczesniej, to teraz dostaniesz tylko kwiaty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego

BTW widziałem dzisiaj S8 na Rotorach, pierwszy raz w życiu na żywo widziałem te koła, serio dają czadu, fotki nie oddają połowy efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...