Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

turdzi

Prośba.. mogę zjęcie centralnie od tylca samochodu ?

za***iście podoba mi się dyfuzor tylnego zderzaka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie poczules komfort... :decayed:

nawet nie mow roznica jest kolosalna :cool1: ale dzieki ET28 auto wcalenie prowadzi sie jak taczki.Ogolnie spoko tyle ze do wyglada z rotorem to nawet nie ma co porownywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://news.bbc.co.uk/weather/forecast/32 w Oslo za kilka dni będzie 2 stc. więc nie ma się co dziwić

ponizej 2st.bylo juz z 2tyg.temu bylo nawet 0....czekac tylko na snieg :naughty: :naughty: tudzi to jakas ustawka zeby polatac bokami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 18:54_________________________________________________Dzis byla ladna pogoda wiec udalo sie cyknac lepsze fotki , zrobilem dzis traske 350km i w sumie jastem bardzo zadowony z tych felg.Auto fajnie wyglada udalo sie zachowac " edge " a zarazem na zime jest teraz duzo komfortu.Dobrze Zrobilem ze nie pchalem sie w 18 cali.

p1060269.jpg

p1060278i.jpg

p1060279.jpg

p1060281u.jpg

[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 21:17_________________________________________________Czy ktos wie moze jak wypadaja z glosnoscia wydechy Millteka :mysli:?

Cos minie zaczelo ciagnac na jakies mody :mysli: , chetnie bym sobie zapodal wydeszek ale gdzies slyszalem ze o Millteku ze sa dosc glosne a w sumie bardziej mi zalezy na poprawieniu sprawnosci i wygladzie niz na glosnosci , to w sumie mogl by byc prawie tak cichy jak seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looknij na YT i poszukaj Magnaflow, bardzo ładnie brzmią a nie hałasują za bardzo, cenowo też pewnie lepiej od Millteka, w UK jest magazyn Magnaflow więc dostępność :good:

http://www.nemesisuk.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież magnaflow są najgłośniejsze :decayed: milltek akurat jest najcichszy ze znanych firm - weź sobie wersję resonated i jak zostawisz katalizator to w środku dużej różnicy nawet nie będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież magnaflow są najgłośniejsze :decayed: milltek akurat jest najcichszy ze znanych firm - weź sobie wersję resonated i jak zostawisz katalizator to w środku dużej różnicy nawet nie będzie :wink4:

Dokładnie tak jak bajk i Flyer napisali, milltek resonated podpięty za catem będzie fajnie mruczał lekkim basem. Wersja non-resonated jest głośniejsza ale i tak w porównaniu do magnaflow jest cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest roznica miedzy non-resonated a resonated ? Na swojej stronie milltek nie rozroznia czegos takiego do mojego auta :mysli:

magnaflow raczej odpada bo nie ma nic ciekawego , glownie to myslem o

627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie to myslem o

627.jpg

Turdzi jak by to pięknie u Ciebie wygladało :shocked: :shocked: [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 17:45_________________________________________________ciekawe jakby grało jeszcze :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakby grało jeszcze

grac to nie bedzie tak jak bajk napisal ale ja juz wyroslem downo z glosnych wydechow , moze byc nawet taki jak seria , wazne cos daje i wyglada.

Tak to gada w TFSI

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 19:26_________________________________________________Panowie a jaka jest roznica miedzy non-resonated a resonated ?

Bajk gdzie ty kupowales togo swojego Millteka ? Musze sie najpierw s ASO zapytac czy to wogole pzejdzie ze zwgledu na gwarancje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce sprzedaje Best Performance i on jest chyba generalnym przedstawicielem u nas..

http://allegro.pl/uklad-wydechowy-milltek-audi-a4-2-0tfsi-b8-s-line-i1870623823.html

Tanio do Ciebie nie jest..do 3.0 TDI 1/3 taniej...

Poszukaj na ebayu można taniej ciut wyrwać...

Chyba że kupisz w Polsce jak będziesz to może taniej ci założą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tanio nie jest ale ASO pewnie lepiej sie zapatruje na taki produkt niz jakis customowy.Najchetniej to bym sobie zrobil wydech w MG ale tam maja takie trerminy , do tego byc ze dwa razy na przymiarke a to raczej odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem w best performance :wink4: potrzebowałem na szybko z fakturką, więc nie bawiłem siętym razem w ściąganie.. do czarnego kupowałem na ebay'u :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakt super, realizacja zamówienia też bardzo szybko - akurat mieli na stocku wszystko co potrzebowałem :wink4: złego słowa powiedzieć nie mogę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy co najpierw wielki barat powie , jak sie zgodzi moze sobie sprawie na gwiazdke.

A czy ktos sie orientuje czy dyfuzor S4 pasuje do zderzaka S line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...