Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

jakos mi ostatnio auto przestalo jechac :rolleyes::wink4:

:> bez programu to jak bez kawy rano :>

a jak wydech wygrzał się w trasie trochę ? kurde mam wrażenie, że milltek strasznie długo się układa, ja praktycznie dopiero po roku i jakichś 30kkm zacząłem być w pełni zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim barszczu? :mysli:

pamiętam pierwsze uruchomienie na zimnym po wyspawaniu test-pipe'a - urywało głowę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mi ostatnio auto przestalo jechac

to może po tym jak w Święta impreze rozruszałeś ? :wink4:

Turdzi, dobrze wiesz, że 200hp a nawet 270hp przeciągiem nigdy nie będzie w przypadku 1.5tony ale zawsze to lepiej niz 100hp a do tego jeszcze tdi:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wydech wygrzał się w trasie trochę ? kurde mam wrażenie, że milltek strasznie długo się układa, ja praktycznie dopiero po roku i jakichś 30kkm

ogolnie to spoko , jest bardzo cichy jak sie jedzie delikatnie i robi sie glosniejszy jak tylko glebiej wcisniesz gaz.Pod tzm wygledem super , ma jadenak ten taki rezonas po odpaleniu jak auto jes na ssaniu.Nie jest strasznie glosny ale cos jest nie tak z cisnieniem w kabinie bo normalnie chce ci uszy urwac przez ten rezonans.Po 10 sek obroty opadaja i jest OK.Troszke mnie to denerwuje mozna by tak powieziec.

to może po tym jak w Święta impreze rozruszałeś ? :wink4:

Turdzi, dobrze wiesz, że 200hp a nawet 270hp przeciągiem nigdy nie będzie w przypadku 1.5tony ale zawsze to lepiej niz 100hp a do tego jeszcze

rozruszalem , rozruszalem ale STI tez juz nie robi takiego wrazenia jak dawniej czlowiek sie przyzwyczaja za to fajnie lata bokami zawsze i wszedzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozruszałeś ? :wink4:

Turdzi, dobrze wiesz, że 200hp a nawet 270hp przeciągiem nigdy nie będzie w przypadku 1.5tony ale zawsze to lepiej niz 100hp a do tego jeszcze

rozruszalem , rozruszalem ale STI tez juz nie robi takiego wrazenia jak dawniej czlowiek sie przyzwyczaja za to fajnie lata bokami zawsze i wszedzie

to polecam gt2 Tomo, raptem 720hp przy rwd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to polecam gt2 Tomo, raptem 720hp przy rwd :decayed:

Mówisz o GT2 Tomka N? Miałem przyjemnośćw zeszłym tygodniu widzieć w garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to polecam gt2 Tomo, raptem 720hp przy rwd :decayed:

Mówisz o GT2 Tomka N? Miałem przyjemność w zeszłym tygodniu widzieć w garażu ;)

dokładnie to gt2, ale i tak marudzi, że puchnie :decayed:

no ale Ty masz słuszny kierunek :good:

nie będzie choinkowych ledów, s-line'ów, 20", ale za to będzie przyspiszałao, skręcało i to w tym chodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bedzie , szczerze to chodzi za mna traszke zeby STI na EX wymienic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bedzie , szczerze to chodzi za mna traszke zeby STI na EX wymienic :naughty:

:good:

ja może w poniedziałek/wtorek w końcu odbioręauto - trochęsię czasu zeszło :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bedzie , szczerze to chodzi za mna traszke zeby STI na EX wymienic :naughty:

:good:

ja może w poniedziałek/wtorek w końcu odbiorę auto - trochę się czasu zeszło :disgust:

dobra, dobra, ja juz Cie trafilem na miescie

384519_10151166264755515_294249845514_22685104_1729085009_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...