Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Napinacz paska wielorowkowego


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy napinacz ten trzeba wymieniac co jakis czas ?? Wymieniam teraz caly rozrzad i niewiem czy wymieniac to ( koszt ok 400 zl ) czy nie, czy po prostu niech mechanik oceni jak nie trzeba to nie wymieniac ? Co o tym myslicie ?

Link :

http://www.allegro.pl/item300631085_napinacz_paska_vw_passat_b5_b6_audi_a4_1_9_tdi_now.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba ocenic stan. jezeli kreci sie bez niepokojacych dzwiedkow. moze sobie byc. jednak jezeli wymieniasz pasek wielorowkowy warto wymienic napinacz.

ja jestem zwolennikiem ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy napinacz ten trzeba wymieniac co jakis czas ?? Wymieniam teraz caly rozrzad i niewiem czy wymieniac to ( koszt ok 400 zl ) czy nie, czy po prostu niech mechanik oceni jak nie trzeba to nie wymieniac ? Co o tym myslicie ?

Link :

http://www.allegro.pl/item300631085_napinacz_paska_vw_passat_b5_b6_audi_a4_1_9_tdi_now.html

cholera wie kiedy byl wymieniany .... osobisciue zacinał bym poślady, wyskoczy z 4 stów i wymienil ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest dobry tzn. prosto i cicho chodzi to nie musisz aczkolwiek mozesz aby wrazie czego nie rozbierac za jakis czas znow całego przodu. Ostatnio wymieniałem kompletny rozrząd u siebie to za nowy napinacz dalem 100 :tongue4: z tym ze ja mam b5 :)

PS. Napewno znajdziesz gdzieś tańszy napinacz bo to co przedstawiłeś w linku to ... złodziejstwo :P

pozdro :audi::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest dobry tzn. prosto i cicho chodzi to nie musisz aczkolwiek mozesz aby wrazie czego nie rozbierac za jakis czas znow całego przodu. Ostatnio wymieniałem kompletny rozrząd u siebie to za nowy napinacz dalem 100 :tongue4: z tym ze ja mam b5 :)

PS. Napewno znajdziesz gdzieś tańszy napinacz bo to co przedstawiłeś w linku to ... złodziejstwo :P

pozdro :audi::thumbup:

sprawdziłeś dokładnie ? Do tego modelu ten napinacz trochę kosztuje... Nawet w B5tkach róznie jest

wojtas, jak masz przebieg ponad 150tys to raczej wymieniłbym w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem kompletny rozrząd u siebie to za nowy napinacz dalem 100 :tongue4: z tym ze ja mam b5 :)

U Ciebie jest co innego, a w B6 AWX jest specyficzny napinacz i kosztuje właśnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

rzeczywiscie cena na aukcji jest kosmiczna bo 450zl to troche duzo za ok. 300zl moge ci sprzedac takie napinacze jak na aukcji firmy SKF lub EVR (jakoscia nie odbiegaja od orginalu). Jak bys potrzebowal to daj znac na GG 646342. Rowniez mam dostep do innych czesci np. CONTI, wiec jak cos potrzeba to pisz a bedziesz mial wiele taniej niz na allegro. :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mam i to ori w super cenie :thumbup: Pytalem sie tylko czy trzeba wymieniac, ale nie bede ryzykowal, caly przod na wierzchu, bedzie wymienione wszystko co sie da :dance:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 22:38 _________________________________________________No i bylo wymienione wsio, stary napinacz szural, jest nowy, zrobilem 2tys km i buczy, rzezi, brzeczy, masakra dzisiaj bylem u mechaniora i mowi ze ten napinacz sie wysypal . . . f*ck, i musze znow odstawic auto, znow rozbieranie przodu i wymiana , szok . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

rzeczywiscie cena na aukcji jest kosmiczna bo 450zl to troche duzo za ok. 300zl moge ci sprzedac takie napinacze jak na aukcji firmy SKF lub EVR (jakoscia nie odbiegaja od orginalu). Jak bys potrzebowal to daj znac na GG 646342. Rowniez mam dostep do innych czesci np. CONTI, wiec jak cos potrzeba to pisz a bedziesz mial wiele taniej niz na allegro. :audi:

za drogo - ja wymieniałem napinacz w ASO Skody i za ori do AWX'a zapłaciłem 356 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi czyli że co ten nowy co kupiłeś ori się wysypał ??? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi[/color][/b] czyli że co ten nowy co kupiłeś ori się wysypał ??? :blink

Wysypał sie jak mi mechanik mowil ze tam jest jakas sprezyna w nim czy cos i ze niby ona siadla, na wolnych obrotach caly napinacz drga, jak przygazuje jest ok .... Juz sie umowilem na wymiane, najgorsze ze znow trzeba rozbierac autko, dla jednego napinacza :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...