Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Ciezko chodzi wklad zamka


krzychkk

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.Przy otwieraniu lub zamykaniu drzwi kierowcy bardzo ciezko przekreca sie kluczyk,trzeba obiema rekoma lub od strony pasazera.Czasmi jest tak(ale zadko),ze wszystko jest ok lub troche lżej chodzi zamek.Mysle nad zamiana wkladek pomiedzy drzwiami ale mam pytanie: czy da sie cos z tym wkladem zrobic,wymienic zaslepki czy...?Zeby nie trzeba bylo zamieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez bylo ciezko ze niemoglem jedna reka przekrecic psiknelem pare razy WD-40 i zamek sie rozruszal i jest dobrze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no panowie, to troche druciarskie dzialanie.

przeciez skoro nie chce sie przekrecac, tzn ze sie zatarlo. skoro sie zatarlo tzn ze brak smarowania, ale to rowniez znaczy ze jest tam syf. trzeba postarac sie najpierw wyczyscic. pozniej smarowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, osobiscie tez bym wyjal zamek i go przeczyscil, nalezy pamietac przy wyjmowianiu wkladki aby wlozyc kluczyk to srodka aby sie nie rozsypaly piny, jezeli wkladka jest oryginalna to prawdopodobnie jest poklejona ale jezeli byla zmieniana to na 100 wypadna. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech i zapomnialem dodac. ze WD40 jest dobry do odrdzewiania albo do zapieczonych polaczen, jednak zupelnie nie nadaje sie do smarowania elementow narazonych na dzialanie wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wiecie moze jak zdiac chromowana zaslepke w drzwiach kierowcy bo u mnie tej zaslepki nie ma znalazlem drugie drzwi z zaslepka ale nie wiem jak ja zdjac...czy trzeba wyjac cala wkladke od srodka czy jakos podwazyc????Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...