Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ORI LEDY juz siedzą w klapie :decayed: We wszystkich nowych modelach :audi: są teraz stosowane .

97900260.jpg

A do C6 też podejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**jowy mam aparat i fotki na tym mrozie zle mi wychodzą :confused4: Ale zapozyczyłem zdjecie z A6 a świeci tak samo jak w A4 u mnie :kox:

Polecam ... polecam wszystkim :good: Oczywiscie brak błędow na kompie :thumbup: Tak oczywiscie będzie DIY :decayed:

25192989.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zamówiłem w ASO zestawik Ledów :kox:

Ciekawe czy mają na stanie czy trzeba chwile poczekać :cool1: Grześ długo czekałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zamówiłem w ASO zestawik Ledów :kox:

Ciekawe czy mają na stanie czy trzeba chwile poczekać :cool1: Grześ długo czekałeś ?

Grzechu zareagował wczoraj po 15 minutach jak wkleiłem opis z forum a5 i dziś ma więc niedługo :wink4: ale nie ma to tamto - pojawia się możliwość moda i Grzechu się nie zastanawia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak _Makki_ :)

Spis poszczególnych części do MODA :kox:

4G0943021 2 szt. 50, 59 PLN szt.

4B0971832 2 szt. 10,70 PLN szt.

000979009E 2 szt . 12,49 PLN szt.

Po rabatach bedzie taniej :wink4:

Małe porownanie z tradycyjną lampką :) A jak swieci ? to wieczorkiem będzie foto :naughty:

009.jpg 005.jpg 007.jpg 004.jpg

Będzie teścik czy bedą pasować do B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego mają nie pasować..na 100% będzie..blendy sklapy c6 są takie same jak nasze więc i lampki muszą pasować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, to któryś z nas będzie czekał :tongue4: Bo z tego co wiem to na magazynie w Poznaniu mają dwie sztuki, a też dziś zamówiłem.. :naughty:

hehhe no Ja jakies 30 minut temu zamówiłem e-mailem :cool1: wiec pewnie poczekam Ja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDY idą jak gorące bułeczki w ASO :naughty:

Najwazniejsze ze nie wali zadnych błędow w Komforcie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę na magazynie w Poznaniu to wam ten ostatni zestaw podpierd*** :polew:

A tak na poważnie, jeśli zabanglają w B6 to super (pytanie czy MCE się nie dopieprzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie żadnych błędów..jedyne co trzeba przyrezać to kostkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz odpaliłem w aucie AUDI SIDE ASSIST :thumbup: Niestety aż od lata szukałem Modułu GATEWAY pod swiatłowód obsługujacy ten MOD ( i nne :naughty:) .

Trochę mi to zajęło szukanie info i analiza schematów :D Jestem HAPPY i uwazam ze to mój najwiekszy MOD w karierze :)

003.jpg 004.jpg

Kurka u mnie teraz - 20 C a ja z kompem latam :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=6aSr07Xg7p0&context=C34a807aADOEgsToPDskK84liFk5crYujsjIrAeYaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w a4 ale w a6 bez problemu można odpalić ACC bez wymiany licznika... Tylko nie będzie się wyświetlać podziałka na prędkościomierzu

W Q5 jest tak samo, wiec i u Ciebie Grzesiek tez da rade. A Twojego gate'a nie da sie doflashowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...