A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW

wrclaguna

takie jak ma Grzesiek?! z logiem klubu, z lampami i napisami?!

Tak możesz takie samo dać. Możesz nawet sobie ustawić foto swojej panny na MMI haha :grin:

• Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Głupoty piszesz.

Głupoty piszesz.

Nie piszę głupot kolego, napisałem chyba bo nie jestem pewny. Pokaż w takim razie jak to wygląda w zwykłym 3G?

Oż ku** tak samo wygląda tylko w innej rozdzielczości. Nie rozumiesz że możesz wsadzić tam dowolną grafike ? tylko w odpowiednim formacie trzeba zapisać obrazek. Wrzucić na kartę SD ustawić na MMI i będzie działać.

Edit

Proszę temat nawet opisany na forum i podwieszony. Tylko sie poszukać nie chce. 5 razy trzeba pisać że się da a wy dalej "nie da sie" "chyba sie nie da"

Edytowane przez Gibons

Edit

Gibons ale Ty sie tak nie stresuj :wink:

Gibons ale Ty sie tak nie stresuj :wink:

Sorry nerwowy dzień dzisiaj mam :) już nic sie nie odzywam :)

PS Grześ pochwal się co tam wymyśliłeś z kołem bo widzę że Twoje na sprzedaż już wystawione.

Edytowane przez Gibons

Edit

Ty chyba masz jakieś problemy? Trzeba mieć paszport polsatu żeby sie ciebie coś zapytać? Troszkę dystansu do życia i innych osób i będzie ci lżej w życiu. Dzięki za linka. Teraz już wszystko jasne.

A że tak zapytam :) kiedy Wy te loga na MMI oglądacie bo ja jak wkładam kluczyk to od razu międli nawigację :) a za każdym razem wyłączać i włączać MMI jakoś mi się nie chce, no ale ja leniwy jestem to może dlatego. :decayed:

:grin::thumbup1:

Każdy detal się liczy. To logo to jak podpis artysty na dziele :)

mi się od czasu do czasu logo MMI pokazuje :decayed:

Każdy detal się liczy. To logo to jak podpis artysty na dziele :)

Ja nie mówię że to nie jest fajne, i pewnie wcześniej czy później sam sobie coś strzelę, tylko ja swoje logo to widziałem chyba z rok temu ostatnio :)

Do tego trzeba mieć wcześniej aktywny układ wydechowy(głośniki w tlumnikach). Pod tym linkiem jest tylko zestaw tuningowy do tego ukladu :wink: Brzmi to fajnie, zwłaszcza jak autko jedzie. Ale wygląda okropnie, bo te tłumiki trochę więcej wiszą jak oryginalne.

No dobra ........... jakies tam 20" oponki juz mam :decayed: teraz czekam na FELGI jeszcze

Dzieki Mirek :)

będzie grubo... ale trudno żeby u Ciebie nie było :naughty: