Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z Malucha rs-a nie zrobisz :decayed: :decayed: :decayed:

I kto to mówi :facepalm::facepalm: z 2.4 chcesz zrobić 5.0 v10 :P

ehehhehe.... dobra cicho moja wtopa :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Wyświetleń 494,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

image.jpg


Mistrzostwo świata,jest mega !!!

Opublikowano

Nie masz Grzegorz problemów z baterią przy tej całej elektronice?

Opublikowano

co masz ciekawego wsadzonego w miejsce na kubek ?

Opublikowano
  • Autor

Nie masz Grzegorz problemów z baterią przy tej całej elektronice?

AKU zmieniałem w 2011 roku jak mi jedna cela nie trzymała :)

Obecnie mam 110Ah i wszystko smiga :hi:

co masz ciekawego wsadzonego w miejsce na kubek ?

Kubek popielniczka ORI AUDI :wink:

Nie korzystam .......ale fajnie wygląda :decayed:

Opublikowano

image.jpg

Mistrzostwo świata,jest mega !!!

Witajcie!

Piękne to auto jest !

Do pakietu all black brakuje tylko ładnego czarnego koła :D

O wiele ładniej te polifty B8 (zwłaszcza w S-Line) wyglądają niż B9,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Kubek popielniczka ORI AUDI :wink:

Nie korzystam .......ale fajnie wygląda :decayed:

dokładnie ale wyglada ja mam ciut mniejszy w tej wnęce blizej podlokcia ale za to z R8 :D :D

Opublikowano

dzizas... nie mam ryja :o jakbyś chciał sprzedać kiedyś, to się ustawiam pierwszy w kolejce, gotówa już czeka ;)

Opublikowano

dzizas... nie mam ryja :o jakbyś chciał sprzedać kiedyś, to się ustawiam pierwszy w kolejce, gotówa już czeka ;)

nooooo to jesteś jakiś 254-rty... :D :D :D

Opublikowano

Jak przyjdzie co do kupna to nikogo nie będzie..

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Jak przyjdzie co do kupna to nikogo nie będzie..

tąpniete z LG F60

Skądś to znam :decayed:

Opublikowano

Skądś to znam :decayed:

+1

Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum :) będzie jeździć w Niemcowni

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Skądś to znam :decayed:

+1

Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum :) będzie jeździć w Niemcowni

Wróciła czy wrócił do łona :P

Opublikowano

Skądś to znam :decayed:

+1

Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum :) będzie jeździć w Niemcowni

I co kupiłeś ..coś?

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Skądś to znam :decayed:

+1

Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum :) będzie jeździć w Niemcowni

Gibs bo Ci sie pierwsza literka z przodu pomyliła i zamiast 40000 dałes 60000 to się nie zgłosili :D

pozatym jak Ty nie chcesz za full wypasa wołać tyle co za golasa to co się dziwisz :D :D :D

Opublikowano

Ja Jak sprzedawałem b8 to jakiś koleś z forum dzwonił,i wypytywal wszystko ,ale to takie małe dziwne bzdury ze żal (nie będę opisywał jakie)łącznie z wizytą w aso,a przyjechał młody chłopak przejechał się kasę zapłacił i auto wziął ,i jeszcze zadzwonił ze jest bardzo zadowolony ,i to już nie jedno auto w taki sposobu sprzedałem,oprócz b7 na której się sam przejechałem...

tąpniete z LG F60

Edytowane przez skrab

Opublikowano

Gibons, dnia 08 Gru 2015 - 15:20, napisał:

jedrekx, dnia 08 Gru 2015 - 11:51, napisał:

Skądś to znam :decayed:


+1

Do mnie też pisali kiedy sprzedajesz itp itd a jak chciałem sprzedać to poszła poza forum :) będzie jeździć w Niemcowni


Wróciła czy wrócił do łona :P

Nie wróciła bo ja miałem PL Salon :P

Opublikowano

Jak przyjdzie co do kupna to nikogo nie będzie..

Co nie :wink:

hahaha,

No nic, jak będzie na sprzedaż, zobaczymy jak kolejka się wykruszy ;P

Jeszcze raz graty sprzęta :D

Opublikowano

No proszę... Wszedłem na forum po wielu m-cach/latach nieobecności i co?

I nic, bez zmian. Najbardziej wymodzona fura jak zwykle u wrclaguny :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.