Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą był u mnie gostek z A5 -tką ( dzwonił , umawiał sie i takie tam ) ale jednej rzeczy nie kumam :facepalm:

Autko warte 80-90 tys. (komorka za 2 tys. :naughty: ) a jemu szkoda 300 PLN na przełaczniki pod FIS z montazem i kodowaniem .

bo ci od A5-tek to żydzi jeśli chodzi o pieniądze :grin:

Najlepsze było to ,ze ma autko na wypasie :naughty: ( tak twiedził :kox: ) a tam prawie golas .

Na koniec pewiedział ze pomysli i moze znajdzie gdzieś taniej .

no wiesz rozne maja ludzie pojecia wypasu :)) jak sie z malucha przesiadl albo z clio na a5 to juz wypas :))

pewnie w ogłoszeniu sprzedaży jak kupował było - "full wypas, max wersja..."

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

bo ci od A5-tek to żydzi jeśli chodzi o pieniądze :grin:

dokładnie to miałem napisać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek, rozkminiłeś neony z polifta? :kox:

Będziemy dalej walczyć ale na nowym ORI kablu ( VAG CAN PRO ) :wink:

Ogolnie nie powinno byc kłopotów w avancie w przeciwienstwie do sedana , VCDS nie wszystko ogarnia .

Jakby coś to u mnie sa neony założone, nawiasem mówiąc to teraz wreszcie fajnie swieca, bo ori ledy <2012 z avanta to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Maniek się odezwał ... coś się nie pucował że masz lifty z tyłu ?? :naughty::decayed:

Wakacje były, jak zwykle ciężki okrez w życiu :decayed:

b3rs kto ci zakładał ? masz kodowane :wink:

żadnymi błędami nie sypie, więc chyba kodowanie jest w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu raczej chodzi o adaptacje i odpowiednie wartości dla każdego kanału.

to nie takie proste gdyż każdy ma coś tam innego i można dużo sobie nabroić ... i ledy bedą świecić - ale na cockpit' cie :grin:

jeżeli już to musi spisać ktoś kumaty np: Grzesiek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zczytaj kodowanie i zapodaj na forum bedzie latwiej dla potomnych :)

Juz raz zrobiłem kiedyś ten bład i pomogłem jednej osobie a ta wykorzystuje to teraz i bierze za to kase .

Nawet nie podziekował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano widzisz kurde tacy sa niestety niektorzy przykladami moglbym tutaj cala strone walnac z tym ze to nie z forum ludzie -- ale co zrobisz life is brutal -- olac i dalej robic swoje moja dewiza :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była MEGA walka z tylnymi lampami NEON :facepalm: skonczylismy dzis po drugiej nad ranem , mamy 80% zrobione .

Nie dosc ,ze trzeba rozkminić kabelkologie to sprawa z kodowaniem jest bardzo problematyczna . Juz mi bokiem to wychodzi :doh: ale nie odpuszcze :decayed:

Dla zwykłego zjadacza to jest raczej nierealne do ogarnięcia i do tego trzeba niezłego sprzętu , ktorego nie posiadam .

Tutaj wielkie podziękowania dla niezastąpionego Sławka szogun0 :thumbup:

...c.d.n.

IMG_7750.jpg

IMG_7749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi nie padł akumulator za który wywaliłem prawie 1000zł, to bym zrobił poliftowe ledy w Krakowie w zeszłym tygodniu i podesłał bym wszystkie kody i adaptacje. Teraz muszę troche odczekać i dociułać grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi nie padł akumulator za który wywaliłem prawie 1000zł, to bym zrobił poliftowe ledy w Krakowie w zeszłym tygodniu i podesłał bym wszystkie kody i adaptacje. Teraz muszę troche odczekać i dociułać grosza.

Ja tez miałem wszystkie kody i doooopa :kwasny: wszystko zalezy od KOMFORTU kto jaki ma .

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 18:52 ----------

Wyrezane przed garazem :naughty:

IMG_7758.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi nie padł akumulator za który wywaliłem prawie 1000zł, to bym zrobił poliftowe ledy w Krakowie w zeszłym tygodniu i podesłał bym wszystkie kody i adaptacje. Teraz muszę troche odczekać i dociułać grosza.

Ja tez miałem wszystkie kody i doooopa :kwasny: wszystko zalezy od KOMFORTU kto jaki ma .

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 18:52 ----------

Wyrezane przed garazem :naughty:

http://s19.postimage.org/fvq334s9v/IMG_7758.jpg

Yebany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zakonczona inwestycja zwiazana z garazem (-ami) :wink: wreszcie fury zajada pod dach :decayed:

Pozostanie jeszcze kosmetyka w srodku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...