Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko a dal bys rsde cyknac tak żeby całe auto bylo widać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

grzesiu a będziesz udostępniać jakąś listę częsci które potrzebne sa do wyrezania Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quattro znaczek to bym przykleił z tyłu jak jest ori znaczek 2.0TDI :)

Tylko że u Grzecha nie ma żadnych znaczków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki zrobie tylko ze auta nie mam :wink: Co do QUATTRO to jakis tam spis czesci mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał okazje widzieć tego golasa na żywo :decayed: jak mi się spodoba to może jakieś wspólne foto zrobimy :decayed: aparat już w aucie leży :wink: tylko go Grześ umyj :facepalm:jak przijada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej a kiedy się wybierasz ? ja wczoraj byłem w Rzeszowie i za tydzień też jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał okazje widzieć tego golasa na żywo :decayed: jak mi się spodoba to może jakieś wspólne foto zrobimy :decayed: aparat już w aucie leży :wink: tylko go Grześ umyj :facepalm:jak przijada :decayed:

Ja mam jedno Twoje foto, dałem znajomemu co pracuje w ubojni i teraz bynajmniej bydło nie cierpi i pada jak muchy :decayed: więc nie wiem czy to dobry pomysł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał okazje widzieć tego golasa na żywo :decayed: jak mi się spodoba to może jakieś wspólne foto zrobimy :decayed: aparat już w aucie leży :wink: tylko go Grześ umyj :facepalm:jak przijada :decayed:

Ja mam jedno Twoje foto, dałem znajomemu co pracuje w ubojni i teraz bynajmniej bydło nie cierpi i pada jak muchy :decayed: więc nie wiem czy to dobry pomysł :decayed:

grabisz się hamerek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan: Korzystając z delegacji przeszedłem cały Twój wątek ... ach te noce zarwane :grin: ale warto było.

Tym bardziej gratulacje - jestem pełen podziwu.

Ode mnie ... także sto lat ... troszkę spóźnione :doh:

PS.

Jedna rzecz tylko mi nie daje spać ... czy to to tooo co się z Tobą dzieje ..... to ja się od Ciebie nie zarażę ... :polew:

Wracam w piątek z imprezy .... tzn. delegacji i działamy :whistling: na pierwszy ogień klapa el. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos przeglądania Twojego całego wątku, fajnym pomysłem by było gdybyś na pierwszej stronie, pod zdjęciami zrobił taką "legendę", tzn.wypisał po kolei to co zrobiłeś w autku od początku... ale to tylko moja sugestia...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tutaj to trzeba zrobić spis treści a nie legendę :P zawsze mam problem jak czegoś szukam w tym temacie to zawsze jest rozkmina z cyklu ".. hmm na której stronie to było" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tutaj to trzeba zrobić spis treści a nie legendę :P zawsze mam problem jak czegoś szukam w tym temacie to zawsze jest rozkmina z cyklu ".. hmm na której stronie to było" hehe

no i właśnie coś takiego by się przydało na pierwszej stronie.

niech się wypowie może sam autor tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autorowi się pewnie nie chce bo za dużo wymodził i musiał by książkę napisać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co Grześ zrobił jest opisane wraz z instrukcją i fotkami - warsztat zrób to sam :wink:

Grześ jak tam z napędem ????:naughty:

U mnie się skrzynia posypała przez zły dyfer , ale już zamówiłem nową z gwarancją pisemną na miesiąc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty juz leza od tamtego tygodnia u mechaniora :wink: tylko ze ten jest na szkoleniu :grin:

Czekam :facepalm:

Tzn. ze dyfer dałes inny ? co sie stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty juz leza od tamtego tygodnia u mechaniora - tylko ze ten jest na szkoleniu

Dopiero się uczy jak dołożyć quattro ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty juz leza od tamtego tygodnia u mechaniora :wink: tylko ze ten jest na szkoleniu :grin:

Czekam :facepalm:

Tzn. ze dyfer dałes inny ? co sie stało ?

Pierwszy dyfer miałem od skrzyni automatycznej , inne przełożenia niż skrzynia manualna. Przez co tylne koła kręciły się szybciej niż przednie i zmielił się torsen i pewnie reszta skrzyni też. Po spuszczeniu oleju pełno opiłków. Dzwoniłem do fachowca od skrzyni i powiedział że jak tak jeździłem to się wszystko posypało i koszty będą ogromne jesli chodzi o naprawę cos około 6-7 tyś zł . Powiedział że nie ma sensu tego naprawiać bo te skrzynie są wykonane Bardzo precyzyjnie i nie chce mnie naciągać na koszty. Dodał że jeśli się upre to moge mu wyslać tą skrzynie i on mi ją rozbierze i wyceni koszty naprawy . Poradził abym kupił inną używaną bo w tą nie ma sensu inwestować. Zadzwoniłem do jednego gostka na allegro powiedział że dowiezie mi ją sam i da miesiąc gwarancji . Skrzynia po przebiegu 115 tyś , przed rozebraniem auta na części jeździł nim pare dni i wszystko było ok . Najważniejsze, że daje pisemną gwarancję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty juz leza od tamtego tygodnia u mechaniora :wink: tylko ze ten jest na szkoleniu :grin:

Czekam :facepalm:

Tzn. ze dyfer dałes inny ? co sie stało ?

Pierwszy dyfer miałem od skrzyni automatycznej , inne przełożenia niż skrzynia manualna. Przez co tylne koła kręciły się szybciej niż przednie i zmielił się torsen i pewnie reszta skrzyni też. Po spuszczeniu oleju pełno opiłków. Dzwoniłem do fachowca od skrzyni i powiedział że jak tak jeździłem to się wszystko posypało i koszty będą ogromne jesli chodzi o naprawę cos około 6-7 tyś zł . Powiedział że nie ma sensu tego naprawiać bo te skrzynie są wykonane Bardzo precyzyjnie i nie chce mnie naciągać na koszty. Dodał że jeśli się upre to moge mu wyslać tą skrzynie i on mi ją rozbierze i wyceni koszty naprawy . Poradził abym kupił inną używaną bo w tą nie ma sensu inwestować. Zadzwoniłem do jednego gostka na allegro powiedział że dowiezie mi ją sam i da miesiąc gwarancji . Skrzynia po przebiegu 115 tyś , przed rozebraniem auta na części jeździł nim pare dni i wszystko było ok . Najważniejsze, że daje pisemną gwarancję .

Czyli miales dyfer z 2.0 automat ? czy 3.0 ?

Graty juz leza od tamtego tygodnia u mechaniora - tylko ze ten jest na szkoleniu

Dopiero się uczy jak dołożyć quattro ? :decayed:

Jak czekałem 2 miesiace to tydzien nie ma roznicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...