Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje a4 cabrio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, wreszcie zrobilem pare fotek swojej audi takze zamieszaczam.. ;)

black & white ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Planowane zmiany:

lusterka s4

grill - najprawdopodobniej od s4

felgi 18"/19" ;)

Opublikowano

Wow ... piekna Audzinka :mrgreen:

Ciekaw jestem jak sie bedzie w zimie jezdzilo ... zawsze sie zastanawialem czy bez hardtop'a tez jest wystarczajaco cieplo w srodku czy tez trzeba nawiew na full'a ustawiac :???:

Opublikowano

ładne autko :mrgreen: silnik tez niczego sobie :razz: acha i kolezanka tez sie ladnie prezentuje na tle a4 :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

Ładna ładna, mamy nadzieje ze Twoja ?? :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

hehehe.. Spokojnie narazie nie znalazl sie konrektny kupiec. A autko jak teraz nie sprzedam to zostaje :)

Opublikowano

a ile pali przy otwartym dachu ??

sorry za OT, ale ciekawy jestem ;)

Opublikowano
  • Autor
a ile pali przy otwartym dachu ??

sorry za OT, ale ciekawy jestem ;)

Przy otwartym/zamknietym - na zmiane okolo 10l w miescie... Szczerze to sam nie wiem ile pali przy otwartym dachu - ale mysle ze duzej roznicy niema - przynajmniej w miescie gdzie porszuamy sie ~60km/h ;)

Opublikowano

Piękne Audi :mrgreen: Fajnie się komponuje całość, ładne felgi, kolorek i daszek :twisted:

Opublikowano

Śliczna , śliczna i jeszcze raz śliczna

Opublikowano

super autko!

Opublikowano

Bardzo ciekaw jestem komfortu w zimie w tej a4

Opublikowano
  • Autor

Co do zimy to bedzie dobrze :) autko jest garazowane, a jak bedzie rzeczywiscie sroga zima i bedzie mi szkoda audi to mam jeszcze jednego 'dupowoza' ;)

Własnie planuje zmiane grilla zastanawiam sie nad dwoma opcjami

- od s4

03_24.JPG

- albo od nowszego modelu

210782_max.jpg

audi_a4_bb_cabriolet.jpg

Albo moze ten pochromowac? ;)

7d_24.JPG

Opublikowano

nie wiedzialem na co patrzec - na Kobiete czy fure? :P jesli obydwie Twoje to niezly szczesciarz z Ciebie ;)

a co do grilla - ja wrzucilbym przod od B7! no i wieksze fele :)

Opublikowano

Autko Piekne! I przy okazji mamy 3 osoby do konkuru goldcare kobitka na tle A4 :D:lol:

Opublikowano

Szkoda że nie ma audi a4 coupe.

bo ładnie wygląda ten samochodzik z dwoma drzwiami

pzdr

Opublikowano

no fakt, sliczne auteczko...szkoda tylko ze nie TDI ;)

Opublikowano

fiu fiu lansik na maxa :razz: :wink:

bryka super, kolorek, motor, fele :cool:

grill chromowany z niebieskiego cabrio... bleeeee :twisted:

Opublikowano

nie ma jak A4 cabrio :wink: piekna

Opublikowano

Super... auto robi wrażenie :) a chromy wyglądają najlepiej na czarnym :mrgreen:

BTW - na pierwszej fotce dziewczyna wygląda, jakby miała na twarzy swastykę :?: :!: :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.