Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy zrobienie TFSI jest bardziej pracochłonne że taka różnica w cenie między TDI? I jeszcze pytanie o hamowanie przed i po (czy jest w cenie?). Z góry dzięki za info.

Opublikowano
  • Autor

Czy zrobienie TFSI jest bardziej pracochłonne że taka różnica w cenie między TDI? I jeszcze pytanie o hamowanie przed i po (czy jest w cenie?). Z góry dzięki za info.

Nie powiem ci czy w benzynie jest wiecej pracy,byc moze,wszelkie info otrzymasz dzwoniac do Ecu a hamowania w cenie,pzdr.

Opublikowano

Witam ponownie, zostałem zaklasyfikowany i termin ustalony na jutro na 17 :naughty: zycze Wam koledzy jak najmniej oczekiwania na powiekszenie stadliny hehe :evil: pozdro :) :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie, zostałem zaklasyfikowany i termin ustalony na jutro na 17 :naughty: zycze Wam koledzy jak najmniej oczekiwania na powiekszenie stadliny hehe :evil: pozdro :) :gwizdanie:

To chlopaki chyba maja maly przestoj w biznesie jak tak szybko zalapales termin,ale dobrze dla ciebie bo juz jutro bedzie 200PS :evil: jak sie upchnie pod maska :decayed:

Opublikowano

termin na zaklepany :) pozdrawiam

Opublikowano

Mozna sie dopisac na male dlubniecie? :) 1.8T

Opublikowano

siema dzwonilem walsnie do ecu i mozna sie dopisac , dzown do nich i sie powowaj na nasze forum .....

amon z ty mnie podales na liscie jak na poczatku dawales do ecu ? bo dzisiaj dzownilem do nich i powiedzieli ze jak jestem tzn bylem na liscie to moze smialo przyjezdzac ale ja dopiero na pazdzernik ale mowia ze spoko , a wiec mam nadzieje ze mnie nie wykresliles :)

Opublikowano
  • Autor

Mozna sie dopisac na male dlubniecie? :) 1.8T

Tak jak pisal trezor i ja na pw dzwon do ecu i daj znac.

siema dzwonilem walsnie do ecu i mozna sie dopisac , dzown do nich i sie powowaj na nasze forum .....

amon z ty mnie podales na liscie jak na poczatku dawales do ecu ? bo dzisiaj dzownilem do nich i powiedzieli ze jak jestem tzn bylem na liscie to moze smialo przyjezdzac ale ja dopiero na pazdzernik ale mowia ze spoko , a wiec mam nadzieje ze mnie nie wykresliles :)

Jestes na liscie caly czas wiec smialo umawiaj termin :) a nikogo nie wykreslalem chyba, ze na wyrazna prosbe,takze nie ma lipy :decayed:

Opublikowano

jaki koszt jest za AEB ??

Opublikowano

1200

Opublikowano

1200

i to jest po tym rabacie tak... tyle że ja mam trochę zmodyfikowane auto czy to nie robi różnicy?? poszukam popytam i może się skuszę

Opublikowano

trzeba dzownic i ich najlepiej w ecu sie dopytac... na 1 stronie masz cennik wklejony

Opublikowano

Dziekuje pieknie za wpisanie na liste :) klaniam sie nisko :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje pieknie za wpisanie na liste :) klaniam sie nisko :cool1:

Nie ma za co :decayed:

Opublikowano

Jutro 17, dam znac co bylo i ile sie dalo zrobic jak wszystko bedzie ok :)

seria 227hp/333nm

mod 252hp/292nm :)

Opublikowano

Wklejam cennik z poprzedniego chipowania z tego roku dla klubu :

W tym roku postanowiliśmy rozgraniczyć ceny na sterowniki aby nie pokrzywdzić te najstarsze auta choć z nimi tak na prawde jest najwięcej roboty:0

Za silniki :

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Trzeba przyjąć że ceny się nie zmienią i będziemy o to walczyć jak coś :evil:

Chetnie sie dopisze do tej listy :

1.9 TDI ASV - 110 KM

Opublikowano

Wklejam cennik z poprzedniego chipowania z tego roku dla klubu :

W tym roku postanowiliśmy rozgraniczyć ceny na sterowniki aby nie pokrzywdzić te najstarsze auta choć z nimi tak na prawde jest najwięcej roboty:0

Za silniki :

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Trzeba przyjąć że ceny się nie zmienią i będziemy o to walczyć jak coś :evil:

Chetnie sie dopisze do tej listy :

1.9 TDI ASV - 110 KM

Koniecznie pochwal się wykresem :good: chce coś zobaczyć a jak nie chcesz tutaj to podeślij na pw

Opublikowano

W piatek wieczorkiem postaram sie zalaczyc wykresik :)

No i juz po ;)

seria : 114,7 KM @3768 Tq 249,6 Nm@2128

mod : 136,3 KM @3586 Tq 322,4 Nm@2794

Oczywiscie nie obylo sie bez niespodzianek :

N75 - do wymiany i przeplywka

pozdrawiam

i podziekowania dla ekipy z EcuProjekt

wykresik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a52f39bbd71db3a4.html

Opublikowano
  • Autor

Jutro 17, dam znac co bylo i ile sie dalo zrobic jak wszystko bedzie ok :)

seria 227hp/333nm

mod 252hp/292nm :)

Messik,dobry wynik :) ,wrzuc wykresik,pzdr.

Opublikowano

Witajcie :hi: Jestem również zainteresowany wirusem tylko mam takie pytanko. Chcę u siebe wymienić filtr powietrza ze standardowego na stożkowy oraz przerobić układ wydechowy z jednego tłumika na dwa. Można to robić po wirusie czy trzeba przed? PS. Moja niunia kwalifikuję się do 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł?? aha no i czy w ogóle mozna sie jeszcze dopisać do tej listy:)?? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.