Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista


AMON

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ja już po wirusiku:) widać że koledzy znają sie na rzeczy a nie jak np. amatorzy z Jetroniku...

oto wyniki:)

Seria: 127,8KM @ 3940rpm Tq 320,7Nm @1919rpm

Mod: 157,6KM @ 4200rpm Tq 364,6Nm @2241rpm

autko od razu inaczej chodzi :kox::) ciekawe jak będzie ze spalaniem:)

1. popraw profil bo od kiedy 2001 był AVF ??

2. Ja też jestem ciekawy skąd takie info o Jetroniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. popraw profil bo od kiedy 2001 był AVF ??

skąd pewnośc czy nie zmieniana motorownia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. popraw profil bo od kiedy 2001 był AVF ??

skąd pewnośc czy nie zmieniana motorownia :naughty:

a stąd że byłem u nich na pełnej diagnostyce silnika i zawieszenia i stwierdzili że wszystko jest ok a tak nie było. Co do silnika to wydawało mi się że mam AVF a o wymianie motoru nic nie wiem ;( . PS. Nie wiem czy można się tym wynikiem pochwalić czy nie ale napiszę:) po wirusiku na tracie Wrocław - Łódz przy predkości 90-120Km\h spalił mi 4,6L na 100km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrex7 to ze pojechales seryjnym autem na diagnostyke silnika i powieddzieli ci ze jest ok, tyle ze pod katem serii, wcale to nie znaczy ze jest ok pod wzgledem tuningu. tak jak i to ze jesli ktos wymienil ci cos w silniku przy okazji tuningu nie znaczy ze musialbys to wymieniac jezdzac seria... silnik pracujac na programie pracuje w innym zakresie pomiarowym czujnikow jak i wykonawczym roznego rodzaju elektrozaworow. jednakze wiekszosc czujnikow a w szczegolnosci przeplywke mozna nadpisac w ecu tak by jej odchylka od nowosci nie rzutowala na cokolwiek i to tuner decyduje czy wymienic czy poprawic. mozna sie domyslac ze w bob poradzilby sobie z tym programowo.

reasumujac jest tylko jedna firma ktora mogla o jetroniku powiedziec amatorzy... wszyscy wiemy ktora :kox: co nie zmienia faktu iz kultura wymaga nie obrabiac du.. konkurencji bo costam :hi:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi powiedziec ile wzieili wam za chip do ab b6 ?

bo planuje sobie zrobic i gdzies indziej we wrocku mi powiedizeli 1200zl

z hamownia przed i po chipie i w tym diagnostyka silnika

jestesscie zadowoleni z tego ecu project?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi powiedziec ile wzieili wam za chip do ab b6 ?

bo planuje sobie zrobic i gdzies indziej we wrocku mi powiedizeli 1200zl

z hamownia przed i po chipie i w tym diagnostyka silnika

jestesscie zadowoleni z tego ecu project?

Cennik:

W tym roku postanowiliśmy rozgraniczyć ceny na sterowniki aby nie pokrzywdzić te najstarsze auta choć z nimi tak na prawde jest najwięcej roboty:0

Za silniki :

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Jak bylem to Mirek mowil,ze ceny ulegna zmianie w niedlugim czasie,ale jeszcze nie wiem czy juz je wprowadzili,takze musisz zadzownic i zapytac a jesli chodzi o moje zadowolonie z ecu to moge powiedziec,ze jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie do listy dopisuje i dalej liste kopiuje i wrzucam na forum vwgolf.pl aby tam grupowe chipowanie bylo kontynuowane pozdrawiam Omar 1.9 tdi alh

Kolego Omar,mam nadzieje,ze nie Omar Kadafi :tongue4:a napisales podanie,wyslales zdjecia,spytales czy moglbys skopiowac liste i zamiescic ja na forum golf.pl,I don't think so :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMON rozmawialem na ten temat nie z toba a z Danielem z EcuProject i prosil zeby kontynuowac ta sama grupowke na forum vwgolf.pl

dla zainteresowanych a nie dla czepialskich oto link

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=53&t=425123

dopisywac sie juz tam...

Jak rozmawiales z Danielem to spoko,tez mam do niego telefon,ale Daniel nie zalozyl tej listy i nie nakrecal ludzi na chipowanie ani nie monitorowal tematu,takze kulturnie moglbys zglosic swoje intencje i tutaj,zreszta czemu nie mozecie zalozyc sobie listy na forum golfa od poczatku?Wystarczyloby pare slow:ze lista,ze grupowe,my z golfa,gadalem z Danielem itd, zeby sie dogadac,jesli ta lista ma wam pomoc to mozesz kontynuowac na golf.pl i jeszcze jedno poza linkiem do strony taka mala formalnosc,moglbys podac haslo.Poza tym nie widze potrzeby zeby ludzie z a4 klubu sie tam logowali i wpisywali skoro moga zrobic to tutaj.Podsumowujac moje wywody osoby zainteresowane chipowaniem z a4 Klubu niech zglaszaja sie tutaj w temacie na chipowanie a na forum.golf.pl powolujac sie na ta sama liste u siebie i mysle ze bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMON rozmawialem na ten temat nie z toba a z Danielem z EcuProject i prosil zeby kontynuowac ta sama grupowke na forum vwgolf.pl

dla zainteresowanych a nie dla czepialskich oto link

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=53&t=425123

dopisywac sie juz tam...

Jak rozmawiales z Danielem to spoko,tez mam do niego telefon,ale Daniel nie zalozyl tej listy i nie nakrecal ludzi na chipowanie ani nie monitorowal tematu,takze kulturnie moglbys zglosic swoje intencje i tutaj,zreszta czemu nie mozecie zalozyc sobie listy na forum golfa od poczatku?Wystarczyloby pare slow:ze lista,ze grupowe,my z golfa,gadalem z Danielem itd, zeby sie dogadac,jesli ta lista ma wam pomoc to mozesz kontynuowac na golf.pl i jeszcze jedno poza linkiem do strony taka mala formalnosc,moglbys podac haslo.Poza tym nie widze potrzeby zeby ludzie z a4 klubu sie tam logowali i wpisywali skoro moga zrobic to tutaj.Podsumowujac moje wywody osoby zainteresowane chipowaniem z a4 Klubu niech zglaszaja sie tutaj w temacie na chipowanie a na forum.golf.pl powolujac sie na ta sama liste u siebie i mysle ze bedzie dobrze.

racja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiszcie i mnie :wink4:

Piechol 1.9 TDI BLS

Piechol na liscie,reszta wiadomo jak postepowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość dopisania się do listy? Ustawiam się na solówkę w Dynosofcie w Katowicach tam zaśpiewali mi 1200zł za Chipa do mojej niuni.Jak tutaj byłaby cena ?

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość dopisania się do listy? Ustawiam się na solówkę w Dynosofcie w Katowicach tam zaśpiewali mi 1200zł za Chipa do mojej niuni.Jak tutaj byłaby cena ?

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

Potwierdzam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...