Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja Pani i jej B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

B6 stoi poza kadrem po lewej :decayed: A serio to juz ostatnie zdjęcie wkońcu to moja żona :decayed:

IMG_6881.jpg

Pzdr od niej dla wszystkich forumowiczów :wink4:

Opublikowano

Proponowałbym pomalować dokładki w kolor w B6 oczywiscie :decayed: a pani założyć pakiet S-Line Bikini, sądzę że większość zgadza się z takim modem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Proponowałbym pomalować dokładki w kolor

Generalnie nie jestem zwolennikiem dużych przeróbek , może sie skusze na coming living home i odtwarzacz DVD , autem w 70 % jeżdzi żona i jej wszystko pasuje :wink4:

Opublikowano

njie no jasne,że wiemy,że to Twoja żona, :wink4: chodziło mi o fotki w stylu Twojego podpisu-myślałeś,żeby przesłać fotki na konkurs na najlepsze A4? tu masz linka

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=130.0

Opublikowano

B6 stoi poza kadrem po lewej :decayed: A serio to juz ostatnie zdjęcie wkońcu to moja żona :decayed:

IMG_6881.jpg

Pzdr od niej dla wszystkich forumowiczów :wink4:

O żesz kur... widzę, że żona lubi mieć robione fotki :)

Proponowałbym pomalować dokładki w kolor w B6 oczywiscie :decayed: a pani założyć pakiet S-Line Bikini, sądzę że większość zgadza się z takim modem :kox: :kox: :kox:

zgadzam sie!!! :decayed:
Opublikowano

B6 stoi poza kadrem po lewej :decayed: A serio to juz ostatnie zdjęcie wkońcu to moja żona :decayed:

IMG_6881.jpg

Pzdr od niej dla wszystkich forumowiczów :wink4:

No co Ty? Własnej żony się wstydzisz?

Dawaj więcej fotek ...

Może być razem z Audi :decayed:

Opublikowano

ciekawe jakby ją obniżyć i zdrobić fotki z tyłu :mysli:

Opublikowano

njie no jasne,że wiemy,że to Twoja żona, :wink4:chodziło mi o fotki w stylu Twojego podpisu-myślałeś,żeby przesłać fotki na konkurs na najlepsze A4? tu masz linka

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=130.0

Dobra ściema nie jest zła :decayed:

Opublikowano

B6 stoi poza kadrem po lewej :decayed: A serio to juz ostatnie zdjęcie wkońcu to moja żona :decayed:

IMG_6881.jpg

Pzdr od niej dla wszystkich forumowiczów :wink4:

Pozdrawiamy :kox:
Opublikowano

ciekawe jakby ją obniżyć i zdrobić fotki z tyłu :mysli:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wrzuć jakieś dobre zdjęcia bo coś się nie chcą otwierać ani powiększać :)

:naughty:

i jeszcze kilka takich bardziej centralnie z przodu :gwizdanie:

Lub centralnie z tyłu... :gwizdanie:

Opublikowano

na pewno macie jakieś odważniejsze fotki w Waszej galerii :kox:

Opublikowano

Panowie bez przesady :facepalm:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 14:34_________________________________________________

na pewno macie jakieś odważniejsze fotki w Waszej galerii :kox:

Pewnie maja ale to nie Twoja i nasza sprawa .

Opublikowano

niiiieeeee podpuszczajcie go :P

cholera słowo "stuknąć" nabiera pozytywnego brzmienia :polew: (z całym szacunkiem dla Twojej pięknej żony)

Opublikowano

Panowie bez przesady :facepalm:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 14:34_________________________________________________

na pewno macie jakieś odważniejsze fotki w Waszej galerii :kox:

Pewnie maja ale to nie Twoja i nasza sprawa .

a kto tu przesadza :cool1:

przecież nikt tu nikogo nie obraża, podziwiamy podziwiamy i tyle , z resztą kolega musiał się liczyć, że na forum motoryzacyjnym wrzucając zdjęcia takiej laski nie obejdzie się bez komentarzy

Opublikowano

Panowie bez przesady :facepalm:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 14:34_________________________________________________

na pewno macie jakieś odważniejsze fotki w Waszej galerii :kox:

Pewnie maja ale to nie Twoja i nasza sprawa .

ja to nie rozumiem do czego pijesz :rolleyes:

mówię że na glebie wyglądałaby lepiej i nawet s-line nie byłby potrzebny

Opublikowano

dobra to napisz coś więcej o aucie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.