Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Kontrolka ostrzegawcza


ZAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem troche zaniepokojony poniewaz dzis rano zapalila mi sie zolta kontrolka w ksztalcie silnika i nie chce zgasnac!W ksiazce napisano fault in the engine management i polecono jak najszybsze udanie sie do serwisu Audi.Niuna pali za kazdym razem,temp.ok sprawdzilem manualnie (czyt.przycisnalem przycisk check) komputer pokazuje ze wszystko jest OK!Czy mieliscie podobny przypadek?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bratpit<udam sie do serwisu mam nadzieje ze mnie nie obedra ze skory,warsztaty w anglii sa kosztowe :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bylem w serwisie okazalo sie ze nastapil blad komputera i wszystko jest OK :mrgreen: ,kontrolka zostala zresetowana,juz nie swieci po oczach!! Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie nic nie wzieli,jeszcze kawa poczestowali :mrgreen:

To się nazywa serwis, w polsce to by Cię ze skóry obdarli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kontrolka znowu zapalila sie :sad: pojechalem do serwisu jeszcze raz,okazalo sie ze mialem lewe powietrze,i cos nie tak z termostatem.Wymienili wszystko i mam nadzieje ze bedzie ok.Oj zdarli skore ze mnie,zdarli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kontrolka znowu zapalila sie :sad: pojechalem do serwisu jeszcze raz,okazalo sie ze mialem lewe powietrze,i cos nie tak z termostatem.Wymienili wszystko i mam nadzieje ze bedzie ok.Oj zdarli skore ze mnie,zdarli :evil:

napisz cos wiecej .. gdzie lapalo to lewe powietrze .... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,byla peknieta jakas rurka,ktora to mi niby wymienili.Na fakturze po angielsku tak(vacum air pipe) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W anglii zczytanie i wykasowanie błędu vagiem to w servisie koszt 30 funtów.W nieautoryzowanym warsztacie 20 funtów.Oprócz tego że jest różnica w cenie to jeszcze w servisie ci nic nie powiedzą,poprostu poczekają na twoją kolejną wizyte.Z magikami zawsze się dogadasz,pozdrawiam.

[br]Dopisany: 23 Luty 2008, 08:09 _________________________________________________

hey zan,ja miałem podobnie.

poszła wtedy rurka od podciśnienia,poprostu pekło jej się w jednym miejscu,obiawy oprócz palącej się kontrolki to falowane obroty podczas jazdy,na postoju nie,obroty falowały 850-1250 ,.Magic Doctor wymienił- przewód cisnieniowy i na moją niekorzyść jeszce dużo innych przewodów.problem był taki że podczas wymiany tego pierwszego zaczeły się ukręcać inne były przegrzane,w sumie wymienił przewodów 4 szt. i skleił trzy plastiki,łączna kwota tej zabawy 40 funtów zajęło mu to 3,5 godziny,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korek wlewu paliwa zle zakrecasz.ten korek przy zakrecaniu musi kliknac jesli nie przekrecisz tak to ta kontrolka ci sie zaswieci za kazdym razem

Dobre dobre ubaw po pachy...... check engine i korek wlewu ... a wentle też sygnalizuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...