Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ile mozna kartonów papierosów miec przy sobie w przejazdach po krajach UE?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi powiedzieć ile kartonów papierosów mogę zabrać ze sobą do Holandii ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się po ile są fajki Marllboro czerwone lub light w Holandii? Bo się zastanawiam po ile mogę je opchnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zabrac 4 ramy.. Ruskich nawet się nie dotykaj :cool1:

Marloboro czerwone w miękkim chodzą średnio w DE po 3,3 €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do anglii 3600 co daje 18 wagonów, ale w razie czego musisz udowodnic ze masz je dla siebie. Kuzyn opowiadał, że ostatnio jak leciał wzieli gościa i kazali mu zapalić, zaczął się krztusić i już go mieli

najlepsze że to tylko samolotem mozna taka ilosc, jadac autem przez niemcy itp to musisz pilnować ilości jaką mozna w niemczech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zabrac 4 ramy.. Ruskich nawet się nie dotykaj :cool1:

Marloboro czerwone w miękkim chodzą średnio w DE po 3,3 €

Hmm no to się pozmieniało, bo ja 2 lata temu regularnie jezdziłem do Holandii busem i można było mieć tylko 1 karton, zawsze brało się więcej i dawało komuś kto nie wiózł wcale.

W Holandii wtedy Marlboro chodziły już 3,6 euro, ja sprzedawałem ruskie po 2 euro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majuDJ gdzie jestes w holandii;> sorry za of

Będę od 1 lipca w Amsterdamie. Biorę jeden karton, wolę nie ryzykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 sztuk czyli 10 paczek... jak cię złapią w Niemcowni to za ponad normę zapłacisz 5 euro za paczkę...

Czyli miałem racje :mysli::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. miałeś.. pracuję w Norwegii od 5 lat w systemie rotacyjnym 4 tyg. w pracy - 2 tyg. w domu - latam do pracy samolotami .. czasami 2 chociaż zdarzało się, że 4.. i zawsze było 200 szt. i liter :kox: .. czasami przy dobrym celniku udaje się z 2 "wagonami"... a jak nie to 300 NOK (ok.150 pln-ów) za "sztangę" i 300 NOK za "wódziana" ... no i oczywiście konfliskata.. parę razy znajomych co jeździli samochodami "trzepali" u Niemiaszków i tam dają 5 euro za paczkę .. od 1 czerwca Dania wróciła do systemu granicznego.. chociaż w piątek wracałem samochodem i nie było nikogo na granicy we Flensburgu... ja zawsze wożę 35 paczek .. karton w oryginale i reszta pochowana po paczce w kieszeniach i 12 w "laptopie"... :gwizdanie:.. a teraz byłem 8 tygodni samochodem i "dało radę" 6 "wagonów".. :kox: .. "linków" .. to do "laptopa" weszło 24 paczki... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. miałeś.. pracuję w Norwegii od 5 lat w systemie rotacyjnym 4 tyg. w pracy - 2 tyg. w domu - latam do pracy samolotami .. czasami 2 chociaż zdarzało się, że 4.. i zawsze było 200 szt. i liter :kox: .. czasami przy dobrym celniku udaje się z 2 "wagonami"... a jak nie to 300 NOK (ok.150 pln-ów) za "sztangę" i 300 NOK za "wódziana" ... no i oczywiście konfliskata.. parę razy znajomych co jeździli samochodami "trzepali" u Niemiaszków i tam dają 5 euro za paczkę .. od 1 czerwca Dania wróciła do systemu granicznego.. chociaż w piątek wracałem samochodem i nie było nikogo na granicy we Flensburgu... ja zawsze wożę 35 paczek .. karton w oryginale i reszta pochowana po paczce w kieszeniach i 12 w "laptopie"... :gwizdanie:.. a teraz byłem 8 tygodni samochodem i "dało radę" 6 "wagonów".. :kox: .. "linków" .. to do "laptopa" weszło 24 paczki... :gwizdanie:

:polew: każdy sposób dobry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując to proponowałbym zapytać się Tomka Hajty, on wie ile papierosów można przewozić przez granice :polew:

:mysli: przemycał czy co? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majuDJ gdzie jestes w holandii;> sorry za of

Będę od 1 lipca w Amsterdamie. Biorę jeden karton, wolę nie ryzykować :)

na dlugo;> do roboty czy na wakacje;> ahhh ten Amsterdam :embarrassed: :embarrassed: :kox: :kox:

Do roboty od 1 lipca do 15 września będę na bank, a możliwe że pobyt mi się przedłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj cyne jak sie tam na spocie pojawisz- moze zjawie sie i zrobimy cos wiekszego... :decayed:

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...