Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] założenie elektrycznych szyb z przodu


koniu38

Rekomendowane odpowiedzi

kolego nie ten dział to po pierwsze, a po drugie standard z przodu (chyba ze sie mylę :mysli: ) albo ze chodzi ci o tylne drzwi

mylisz się, to nie standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korbki z przodu w B5? :shocked:

szperaj na allegro, potrzebujesz silniczki napedu szyb, podlokietnik, konsolke sterowania szybami. no i jezeli niechcialbys sladow po korbkach to tapicerki drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie ten dział to po pierwsze, a po drugie standard z przodu (chyba ze sie mylę :mysli: ) albo ze chodzi ci o tylne drzwi

ja tez nie mam elektryki:( ale to juz niedlugo sie zmieni jak skapletuje czesci robie zdjecia i wystawie na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobicie te elektryczne szybki to podajcie kosztorys ile was to wyniesie bo ja niemam elektryki z tylu a przydala by mi sie :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam ori przekaźnik sterujący z wiązką i kostkami :thumbup: mogę udostępnić za symboliczną opłatą :drunk: tylko od drzwi pasarzera mam przeciętą instalacje i pare cm krótsze kabelki ale to przez nieuwagę ciapłem :kwasny:

kolego napisz na pw ile za to chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja robiłem u siebie pół roku temu tylko nie na oryginałach tylko kupowałem na allegro uniwersalne i powiem że super chodzą komplet na cztery drzwi wyniosło mnie około 340 zł podnośniki + 150 zł rączki na 4 drzwi z przyciskami ori do A4 i wszystko śmiga super elektrykę sam robiłem tylko widać zaślepki po korbkach ale zawsze można tapicerkę zmienić i jak ori będzie wyglądać masz w dziale moja A4 jest moja A4 i są tam zdjęcia jak to wygląda tapicerka z tymi zaślepkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu, więc dołacze się do tego.

Zastanawiam się nad instalacją elektrycznych szyb w tylnych drzwiach.

Z tego co znalazłem w ETCE to silniczki mają oznaczenia:

8D0 959 801 E - strona lewa

8D0 959 802 E - strona prawa

powiedzcie, czy trzeba zmieniać też cały podnośnik? czy wystarczy dokupić tylko silniczek i zastąpić korbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dzieki wielkie juz wiem na czym stoje jak uzbieram kaske to pororobie ale chciałbym jeszcze zeby mi ktos dokładnie napisał lub powiedział gdzie moge znalesc dokładną instrukcje krok po kroku co robić i co potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...