Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Jakie radio z conajmniej CD


tobi665

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Od niedawna jestem posiadaczem A4 b5 z jakimś najprostrzym radiem na kasety które nawet nie obsługuje zmieniarki.

Jakie polecacie radio conajmniej na CD raczej oryginalne audi zeby nie trzeba jakichś przeróbek robić?

Takie w rozsądnej cenie, moze ktoś tu ma coś na sprzedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Od niedawna jestem posiadaczem A4 b5 z jakimś najprostrzym radiem na kasety które nawet nie obsługuje zmieniarki.

Jakie polecacie radio conajmniej na CD raczej oryginalne audi zeby nie trzeba jakichś przeróbek robić?

Takie w rozsądnej cenie, moze ktoś tu ma coś na sprzedanie

przeróbek czyli wpinanych przejściówek? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup za 20 pln transmiter fm i masz sprzęt na pendrive lub kartę sd

Rozwiązanie zdecydowanie najtańsze ale concert na ori CD ma przy tym potężną jakość, porównanie niemal jak kolumny estradowe Pol-audio do alpharda :sick3:

Nie wiem czy jest sens sie tak katować w życiu ;(

Mam transmiter, używałem wiec wiem :thumbdown:

No chyba ze jakosc to sprawa x-rzędna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert CD poza wyglądem jest nie opłacalny jak za tą kase którą trzeba władować w radio i canbus co by działał jak należy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio cd/mp3 alpine , pioneer , u mnie alpina smiga bez przerobek plug and play, prezentuje sie ładnie gra dobrze, zadowolony jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio cd/mp3 alpine , pioneer , u mnie alpina smiga bez przerobek plug and play, prezentuje sie ładnie gra dobrze, zadowolony jestem

popieram, za małą kasę można wyrwać dobrą alpinkę i cieszyć się jakością dźwięku.

a zamontowanie tego to pikuś. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio cd/mp3 alpine , pioneer , u mnie alpina smiga bez przerobek plug and play, prezentuje sie ładnie gra dobrze, zadowolony jestem

a czy kupując rodio trzeba jeszcze jakies zaślepki czy pasuje w oryginalne miejsce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio cd/mp3 alpine , pioneer , u mnie alpina smiga bez przerobek plug and play, prezentuje sie ładnie gra dobrze, zadowolony jestem

a czy kupując rodio trzeba jeszcze jakies zaślepki czy pasuje w oryginalne miejsce??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=112310.0;highlight=niefabryczne+radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jaszcze jedno pytanie, w samochodzie mam radio delta jakieś z tych starszych i chcialbym ząłożyc cos niefabrycznego.

Jakie potrzebuje przejściowki?? aha audi mam ale raczej nie bose

czy te przejsciówki bedą dobre?

http://allegro.pl/kostka-zlacze-iso-vw-audi-seat-skoda-do-04r-zas25b-i1723592274.html

czy potrzebuje jakies inne? poniewaz nie mam autka przy sobie wieć nie moge sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to już wcześniej, ale jakos nie moge sie połąpać, w opisane ze audio nie bose a na allegro w opisie aukcji pisze ze te przejściówki do systemu bose

więc spytałe konkretnie które kostki podejdą u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Czy taki zestaw wystarczy do podlaczenia nowego radia niefabrycznego z aktywnym subwooferem i glosnikami z tylu(bez bose)?

http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-montazowy-audi-a4-ramka-iso-i1743414771.html

Do audi 44 b5 2 polift 99 rok.

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne głosniki nie będą ci grały jeśli to kupisz, ramka pasuje, adapter do anteny nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ze kupilem radio LENCO, bez CD tylko SD i USB , gra dobrze jakosciowo, niema z nim problemow uzywam juz ok roku bo wczesniej mialem w golfie :) 120zl nowe - 2 lata gwaracji, a jakbys czasem chcial cos lepszego to sasiad moj ma do pogolenia Blaupunkta na MP3 moge zapytac jak cos to PV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ramke na allegro ale była całą prostokątna w ktorą wczodzi radio pionieer deh 4000 gra i buczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...