Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mój brat oglada takze nowy sezon fifth gear'a i mowi ze duzo lepszy niz TG... kto wie, moze ta trójka juz sie wypaliła.....

Też to oglądam i ... szału ni ma. Dzisiaj było nowe RS4 + hothach'e.

Odnoszę wrażenie, że wszystko jest robione trochę na siłę i napewno brak jest takiego humeru jak w TG.

Opublikowano

Ale uśmiech kobiety z fifth gear mnie osobiście przeraża

Opublikowano

Szósty odcinek (Afryka) jest prze kozacki :thumbup1:

Opublikowano

Trzeba zassać i poczekać na napisy:wink:

W dwóch częściach jednak??

Opublikowano
Trzeba zassać i poczekać na napisy:wink:

W dwóch częściach jednak??

Tak

Opublikowano

obejrzałem, nawet nawet. tam jednak jest raj dla kupujacych uzywki - taka subareta za 7k PLN!

Opublikowano

Zebys wiedzial. Siedze w UK i nawet nie wiesz jak boli ze nie mozna tego ze soba do kraju zabrac.

Moja ostatnia Vectra B 2001 220k km - 7500 PLN. Teraz sie zbieram na Audi A4 1.9 2003 quattro - 20 000 PLN. I wszystko zdrowe, oryginalne przebiegi. Do posprawdzania latwo. Ale temat na osobny watek...

Opublikowano

akurat wiem, bo sam siedziałem w Chester troche czasu :wink: a juz niedlugo bedzie mozna angliki rejestrowac bo Unia tego od Polski wymaga

Opublikowano

Oj juz drugi rok slysze ze wymaga. Poza tym o ile w europie na autostradach to nie przeszkadza, o tyle jak tylko sie wjedzie do polski to kierownica z prawej zaczyna byc problemem.

Inaczej anglia juz dawno by byla wytrzepana z uzywek jak niemcy :)

Opublikowano

Oglądałem wczoraj tą Afrykę, niektóre teksty mnie rozwaliły :grin:

I w końcu coś się dzieje! :)

Opublikowano

Ja właśnie obejrzałem drugi odcinek z Afryki i według mnie.... lipa!!!

Chłopaki się już wypalili, w 19 serii nie pokazują już ani nic nowego ani też zaskakującego. Ta Afryka też taka nudna :(

Opublikowano

Moim zdaniem ta afryka przekombinowana:facepalm: fakt niektóre teksty dobre ale reszta nudna, jak narazie najgorszy odcinek tej serii:thumbdown: Zobacze dziś jak wygląda ta 2 część:eusathink:

Opublikowano

Albo człowiek stał się bardziej wymagający i oczekuje czegoś więcej.. :decayed:

Opublikowano

Nowa 20 seria już latem :)

Opublikowano

Panowie nie zawsze da się utrzymać ciągły, wysoki poziom. Tak jak z jazda po torze. Czasami trzeba zwolnić okrążenie po to żeby w następnym przyjebać :kox: i miejmy nadzieję że tak będzie z 20ta seria

Opublikowano

Kiedyś czytałem o tym, że BBC na jeden odcinek TopGear ma większy budżet niż TVN Turbo na realizację wszystkich programów przez cały miesiąc. Mam nadzieję, że seria 20 będzie ciekawsza niż 19.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

1014526_612292638789542_92553825_o.jpg

:decayed:

Opublikowano

Top Gear live :wink:

eBilet.pl - bilety na imprezy, koncerty i spektakle teatralne w całej Polsce

Opublikowano
Kiedyś czytałem o tym, że BBC na jeden odcinek TopGear ma większy budżet niż TVN Turbo na realizację wszystkich programów przez cały miesiąc.

To jest tak jakbys porownal BBC do firmy ktora sprzata im kible

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.