Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to ma być? :grin:

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Ten Evans to jest porażka do N-tej potęgi. Już wcześniej widziałem go w tym : "Byle do piątku" - czy coś takiego.

Ciekawe na jakim kanale będzie nowe Top Gear.

Opublikowano

Zdjęli Fifth Gear,żeby nie przebił oglądalności nowego suchar gear... :decayed:

Opublikowano

Ten Evans to jest porażka do N-tej potęgi. Już wcześniej widziałem go w tym : "Byle do piątku" - czy coś takiego.

Ciekawe na jakim kanale będzie nowe Top Gear.

Jest na BBC Brit chyba z lektorem o 22:00 w dniu premiery w UK. W UK na BBC Two o 20:00 oczywiście czasu angielskiego.

via Nexus6@Tapatalk

W mojej opinii nowy TG to porażka Trzeba poczekać na nowy program Netflixa...

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka

Netfixa? Jeśli masz na myśli Clarksona i resztę to Amazon. I będzie na jesieni oficjalnie tylko dla abonentów Amazon Prime.

via Nexus6@Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ten nowy TG nie jest taki zly... pierwszy odcinek porazka ale kolejne spoko. takze nie ma co panikowac ;)

Opublikowano

Zły nie jest.....jest beznadziejny

https://m.facebook.com/thegrandtour

Opublikowano

Oglądalność po 3 odcinkach spadła z 4.5 do 2.3 mln. Nawet żona Evansa tego nie ogląda ;D ja oglądam ale ze wzgledu na auta ;l

via Nexus6@Tapatalk

Opublikowano

Faktycznie ciężko się to ogląda. Stara ekipa wymiatała.

Opublikowano

No i się stało... Evans odszedł zTG :)

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cyz go wyrzucili?

Opublikowano

I gitarra :thumbup1: bo wqrwiał tylko ludzi

Niech Matt LeBlanc poprowadzi

Opublikowano

Ponoć sam zrezygnował ze względu na falę krytyki i spadającą oglądalność

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ponoć posadzono go o molestowanie.....

LeBlanc da rade

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jest już nowy trailer świętej trójki. Pewnie trzeba będzie założyć nowy wątek!!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

Jakies info gdzie i kiedy?


19 listopad na amazonie a w pl tv?

Opublikowano

Jakies info gdzie i kiedy?

19 listopad na amazonie a w pl tv?

Skoro na netflixie to nie w PL TV...

Opublikowano
How to watch the Grand Tour on Amazon Prime

The best-value way to watch The Grand Tour is to pay the £79 annual fee for Amazon Prime, but there is another way: subscribing to Amazon Prime Video on its own for £6 per month. The only issue? Prime Video works out at around £72 per year, which doesn’t look cheap compared to the complete Prime package. For Prime Video, free delivery and more, Amazon only charges an extra £7 over 12 months (although, again, you must pay in one lump sum; the Video-only option is paid monthly).

trzeba założyć konto na Amazon.co.uk

Niestety jeszcze nie ma również w Hiszpanii chociaż są głosy że do końca roku ma dołączyć. być może rónocześnie z premierą GT

Opublikowano

Już się nie moge doczekac bo zapowiedź jest piekna.

Opublikowano

Nie Netflix tylko Amazon Prime. I na ten moment to ma by ekskluzywny materiał dla tej platformy. Nie dziwię się bo mało za 3cę nie zapłacili. A sama czołówka serii kosztowała 2.8mln dolarów amerykańskich. Nie ma nigdzie słowa o sprzedaży praw do jakiejkolwiek stacji telewizyjnej czy platformy cyfrowej. Wg mnie w założeniu ma nakręcić sprzedaż subskrypcji w Amazonie, którego i tak w PL nie ma. Znając życie i tak będzie na torrentach w kilka chwil po premierze ;)

A co do TG to w przyszłej serii trzon ekipy będa tworzyć LeBlanc, Harris i Reid (czy jak się ten czarny nazywa), i z do skoku Sabine i ten stary.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marcinwhite

Opublikowano

TG teraz nie da się oglądać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.