Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Głowica?? Uszczelka pod głowica?


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz to mam słupek AVG jeszcze w aucie, ale taniej niż 1200zł nie puszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam słupek AVG jeszcze w aucie, ale taniej niż 1200zł nie puszczę.

panu podziekuje nie ladnie postapiles z kostkami do fisa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASV w ogole inny silnik od AFN. inna głowica inny blok silnika i chyba tez inne rozmieszczenie otworów montażowych skrzynie do silnika. ASV był głownie silnikiem montowanym poprzecznie, a3 golf4 skoda,seat...

podzespoły mozna zamontowac- turbo,kolektory,pompa wtryskowa wtryski. ASV ma w rozrzadzie pompe wody nie zamontujesz podstawy na wisko poniewaz pod pompą wtryskowa umieszczony w bloku silnika jest termostat do tego miska olejowa inne riozmieszczenie srub montazowych i nie włozysz silnika z miska ASV. takze moim skromnym zdaniem mozna o tym temacie zapolniec...

jakis czas temu kupowałem słupek z tym ze od 1Z za 800zł który ciśnienia sprężania miał po prawie 29bar. ale robiłem to koledze jak dla siebie uszczelnienia silnika były wymienione wszystkie oprócz uszcz.głowicy. :) a jak juz kombinowac na mocy to pompy szukaj od SDI i bedziesz miał to samo w AFN co na silniku ASV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie potrzebuje przyczyna znaleziona, jebn******* korek ktory ma strzelic jak zamarznie woda w bloku.Sa 3 jeden totalna miazga byla czarna dziurka dotknelem ze tak powiem zapalka i poszlo jak z karchera widac bylo ze po bloku cieklo dluzszy czas-rdza.Z drugiego delikatnie sie saczy ale delikatnie.trzeci ok.Takze na przyszlosc od razu pisze moze komus pomoze.Zeby obejrzec to trzeba wszystko zwalic wlacznie z lapa pod turbina-3 sruby M8.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASV w ogole inny silnik od AFN. inna głowica inny blok silnika i chyba tez inne rozmieszczenie otworów montażowych skrzynie do silnika. ASV był głownie silnikiem montowanym poprzecznie, a3 golf4 skoda,seat...

podzespoły mozna zamontowac- turbo,kolektory,pompa wtryskowa wtryski. ASV ma w rozrzadzie pompe wody nie zamontujesz podstawy na wisko poniewaz pod pompą wtryskowa umieszczony w bloku silnika jest termostat do tego miska olejowa inne riozmieszczenie srub montazowych i nie włozysz silnika z miska ASV. takze moim skromnym zdaniem mozna o tym temacie zapolniec...

jakis czas temu kupowałem słupek z tym ze od 1Z za 800zł który ciśnienia sprężania miał po prawie 29bar. ale robiłem to koledze jak dla siebie uszczelnienia silnika były wymienione wszystkie oprócz uszcz.głowicy. :) a jak juz kombinowac na mocy to pompy szukaj od SDI i bedziesz miał to samo w AFN co na silniku ASV

i tu kolega ma racje zapomnialem ze wiskoza jest w a4 , a co do tematu to pisalem zeby sprawdzic czy gdzies nie ucieka płyn , dobrze ze znalazles przyczyne bo tak szkoda kosztów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam słupek AVG jeszcze w aucie, ale taniej niż 1200zł nie puszczę.

panu podziekuje nie ladnie postapiles z kostkami do fisa :polew:

Chyba jakąś klątwę na nie rzuciłeś, bo dalej leżą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam słupek AVG jeszcze w aucie, ale taniej niż 1200zł nie puszczę.

panu podziekuje nie ladnie postapiles z kostkami do fisa :polew:

Chyba jakąś klątwę na nie rzuciłeś, bo dalej leżą..

odprawilem modly nad nimi i zaklnalem ze nigdy sie ich nie pozbedziesz nawet jak je spalisz :hi::)[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________Witam raz jeszcze jednak silnik idzie do wymiany,poniewaz gwint w bloku rozwalony.Teraz pytanie do fachowcow juz ogladalem silniki chce wziasc ktory nie mial glowicy robionej i najszybciej jak to poznac to po dziurkach na uszczelce(karby)

1 karb-wystepuje fabrycznie

2-karby tez fabrycznie

3 karby i tu mam pytanie bo wiekszosc silnikow miala 3 dziurki czy tez fabryka wypuszczala z takimi uszczelkami[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 16:54_________________________________________________nikt nie wie[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 10:52_________________________________________________Wlecial nowy silnik juz pierwsze jazdy byly ,pierwsze niuanse:

-Ciszej,ladniej chodzi

-jakby lepszy but

minusow brak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...