Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żona mówi co innego... jak przyjdzie jakaś do mojego co ją już stado dymało... :polew:

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Nie pozostaje nic innego jak żenić dzieci wśród klubu :polew:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano
Żona mówi co innego... jak przyjdzie jakaś do mojego co ją już stado dymało... :polew:

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Nie pozostaje nic innego jak żenić dzieci wśród klubu :polew:

To co rezerwujemy juz od młodego:polew::naughty:

Opublikowano
Żona mówi co innego... jak przyjdzie jakaś do mojego co ją już stado dymało... :polew:

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Nie pozostaje nic innego jak żenić dzieci wśród klubu :polew:

:decayed:

:decayed:

Kiedyś było że rodzice decydowali z kim się ma ktoś ożenić żeby kasa była i ziemia.

za pare lat powiesz:

"Synu wybierz sobie dziewczyne na poziomie, nie z pospólstwa. Chcę byś był szczęśliwy. Zobacz, wujek wesz82 ma taka śliczna córke może byś sie nią zainteresował "

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Żona mówi co innego... jak przyjdzie jakaś do mojego co ją już stado dymało... :polew:

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Nie pozostaje nic innego jak żenić dzieci wśród klubu :polew:

:decayed:

:decayed:

Kiedyś było że rodzice decydowali z kim się ma ktoś ożenić żeby kasa była i ziemia.

za pare lat powiesz:

"Synu wybierz sobie dziewczyne na poziomie, nie z pospólstwa. Chcę byś był szczęśliwy. Zobacz, wujek wesz82 ma taka śliczna córke może byś sie nią zainteresował "

:polew::polew::polew:

:decayed::decayed:

Opublikowano

Ten katarek kupię instalację z soli robimy i sciagamy kipy.

Opublikowano
Ten katarek kupię instalację z soli robimy i sciagamy kipy.

Tak.Najgorsza jest walka z gruszką:confused4:

Opublikowano
  • Autor
Ten katarek kupię instalację z soli robimy i sciagamy kipy.

Tak.Najgorsza jest walka z gruszką:confused4:

to aspirator :wink: daje radę i wysysa elegancko kozice, a jak za mocno zassasz to łykasz :grin:

Opublikowano
Ten katarek kupię instalację z soli robimy i sciagamy kipy.

Tak.Najgorsza jest walka z gruszką:confused4:

to aspirator :wink: daje radę i wysysa elegancko kozice, a jak za mocno zassasz to łykasz :grin:

to ja nie wiem... ciągniesz przez wąż ogrodowy że nie ma filtra ? :polew:

Tylko katarkiem nie można cały czas bo pobudza się do wydzielania.

Co do inhalacji to my do soli mieliśmy robione jakieś krople na receptę i raz dwa katara zgęstniał. Chodzi o to, żeby małemu nie spływał bo jak zacznie spływać to zapalenie ucha murowane.

Opublikowano

Dlatego u mnie żona ciągnie:decayed:

Najwiekszy minus tej fridy to to że no w,nocy Kolo ma wkurwkę na maxa a zanim go się uspokoi to znowu gili pełno.

Opublikowano
  • Autor
Ten katarek kupię instalację z soli robimy i sciagamy kipy.

Tak.Najgorsza jest walka z gruszką:confused4:

to aspirator :wink: daje radę i wysysa elegancko kozice, a jak za mocno zassasz to łykasz :grin:

to ja nie wiem... ciągniesz przez wąż ogrodowy że nie ma filtra ? :polew:

wolę bez filtra :palacz::wink:

Opublikowano
Dlatego u mnie żona ciągnie:decayed:

Najwiekszy minus tej fridy to to że no w,nocy Kolo ma wkurwkę na maxa a zanim go się uspokoi to znowu gili pełno.

Inhalacje można przez sen robić a i gilusie w czasie snu ściągać.

Trzeba babla mieć dobrze ułożonego i da rady:wink:

Fakt jak się obudzi to maskara,nikt nie śpi:decayed:

Opublikowano
Dlatego u mnie żona ciągnie:decayed:

Najwiekszy minus tej fridy to to że no w,nocy Kolo ma wkurwkę na maxa a zanim go się uspokoi to znowu gili pełno.

Inhalacje można przez sen robić a i gilusie w czasie snu ściągać.

Trzeba babla mieć dobrze ułożonego i da rady:wink:

Fakt jak się obudzi to maskara,nikt nie śpi:decayed:

no więc właśnie ....:decayed:

Opublikowano
  • Autor

po wizycie w przychodni mała przybrał tylko 10dkg w tydzień , trzeba ja bezie dofutrować bebilonem :kwasny: i igłę w paluszka wredna baba wbiła bo morfologię trza zrobić było i Sarusia płakała :cry:

Opublikowano

Faktycznie coś malutko:naughty:.

Ale je coś z cycola?

Miesiąc temu urodził się mój chrześniak i jest tak że w ogóle cycola nie chce tylko butle,całe szczęście że mama jest na tyle zdeterminowana że ściąga i podaje mu swoje mleko.

Opublikowano
  • Autor

tylko cyca wali

Opublikowano
tylko cyca wali

:good:

pamiętaj ,że ona i je i pije z tego samego "źródełka" :decayed::wink:

więc nie będzie przybierać jak my po spocie , na którym były kebsy :grin:

Opublikowano

Przecież od razu nie przełknie całego pęta:decayed:

Ja bym tam dał jeszcze z 2-4 tyg jak nie zmieni się nic to wtedy daj z torby ale wtedy pewnie"źródełko"będzie wysychać:wink:

Opublikowano

Przystawiać jak najwięcej. Nasz na samym cycku tak przybierał na wadze, że lekarz pytał czy dajemy coś więcej jeszcze.. :decayed:

Opublikowano

Nasza urodziła się szczupła i rosła w oczach właśnie od cycolka:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.