Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapomniałem Ci dodać... jak ma się synka to trzeba upilnować jednego siuraka a jak jak córkę to całe stado... dasz radę :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zapomniałem Ci dodać... jak ma się synka to trzeba upilnować jednego siuraka a jak jak córkę to całe stado... dasz radę :decayed:

nie dobijaj ............:decayed:

Opublikowano
  • Autor
zapomniałem Ci dodać... jak ma się synka to trzeba upilnować jednego siuraka a jak jak córkę to całe stado... dasz radę :decayed:

nie dobijaj ............:decayed:

za***ie... :decayed:

Opublikowano
zapomniałem Ci dodać... jak ma się synka to trzeba upilnować jednego siuraka a jak jak córkę to całe stado... dasz radę :decayed:

He he, dobre :grin:

Mój mały ma już prawidłowe odruchy, w sobotę podrywał już dwie ekspedientki u mojej w sklepie :naughty:

Opublikowano

ja się już staram o pozwolenie na broń :naughty::decayed:

Opublikowano
ja się już staram o pozwolenie na broń :naughty::decayed:

Nie pomoże, nie upilnujesz :wink:

Opublikowano

już dziś pisałem........................nie dobijaj...............

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Ja też muszę szukać jakiejś gazówki do gonienia tych szczyli. :decayed:

Opublikowano

akjam pieprzyć gazówke..........na ostro trza :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

z dala mi z tą gazówką bo mi niechcąco dzieciaka ubijecie tatusiowie przebrzydli :decayed: i tak będzie ruchał wasze córki :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pany szczepiliście swoje dzieci tymi szczepionkami 5 w 1 czy tymi z NFZ ?

Opublikowano
pany szczepiliście swoje dzieci tymi szczepionkami 5 w 1 czy tymi z NFZ ?

no właśnie też mnie to interesuje jedni polecają inni wręcz przeciwnie,a czeka mnie to w przyszłym roku

swoją drogą jak to kiedyś napisał stanley

20130127020725.jpg

:decayed::naughty:

Opublikowano

Ja jak byłem mały to nie było takiego czegoś jak 5 w 1 i moja mała tez nie korzysta z tego cudu medycyny.

Różni się to tym ze nie klojesz dziecka 5 razu tyko 2 bo to chyba dwie dawki aa.

Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego takie moje zdanie

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

No i chyba calujesz hajs za szczepionki a te z NFZ free

Opublikowano
  • Autor
Ja jak byłem mały to nie było takiego czegoś jak 5 w 1 i moja mała tez nie korzysta z tego cudu medycyny.

Różni się to tym ze nie klojesz dziecka 5 razu tyko 2 bo to chyba dwie dawki aa.

Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego takie moje zdanie

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

No i chyba calujesz hajs za szczepionki a te z NFZ free

Soprano dokładnie myślę tak jak Ty ale zobaczymy jeszcze kto ma hajs i napisze 5 w 1 :decayed:

Opublikowano

teraz się zarobasy nie przypucują

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.