Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Marudzicie mi tu chopy - trampki z daichmann'a zapodam i będzie malyna do biegania :))

Jutro mam luźniejszy nieco dzień to podskoczę obmierzyć kilka par.

Bo sie srasz,jakbys chciał iron mana pierdolnać,zacznij biegać chopie i tyle,do 100km na msc,każde z wymienionych beda za***iste:wink:

Opublikowano
Marudzicie mi tu chopy - trampki z daichmann'a zapodam i będzie malyna do biegania :))

Jutro mam luźniejszy nieco dzień to podskoczę obmierzyć kilka par.

Bo sie srasz,jakbys chciał iron mana pierdolnać,zacznij biegać chopie i tyle,do 100km na msc,każde z wymienionych beda za***iste:wink:

A idź Pan w piz*ziec z ironmanem :)) Teraz to jedyne co mogę pierdolnąć, to szybki zawał co najwyrzej :))

Za długo dupsko autem woziłem ...

Opublikowano
  • Autor

robił ktoś z was pełnego Ironmana??

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

albo znacie kogoś kto robił?

Opublikowano

kolega z którym biegam ultra zrobił w tamtym roku w coś około 10h

w tym roku też leci

Opublikowano
  • Autor
kolega z którym biegam ultra zrobił w tamtym roku w coś około 10h

w tym roku też leci

jakie wrażnia, opowiadał coś???

Szykuje się na IM za 3-4 lata

Opublikowano

zrezygnował z pracy ;)

Opublikowano
  • Autor
zrezygnował z pracy ;)

haha:)))

no ja póki co nie moge sobie na to pozwolić, chociaz chętnie zrobiłbym to i poczuł się wolny

Opublikowano

Ale on zrezygnował z pracy, bo kurva siły nie miał już do niej dojść po IM :naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor
Ale on zrezygnował z pracy, bo kurva siły nie miał już do niej dojść po IM :naughty::grin:

szeroko, gdzie robił IM?

Opublikowano

austria

Opublikowano

...no i sobie pobiegałem- wchodzę do pokoju i najmniejszym palcem u nogi-jak zayebałem w łóżko, aż się na nim położyłem i zawyłem...zszedłem na dół i poczułem, że mi jakoś dziwnie w nodze -ściągam skarpetkę, a tam kawałek skóry sobie odszedł i wali krwią na boki...:kwasny: przymusowa przerwa, z tydzień najmniej :wallbash:

Opublikowano

Twardy bądź, nie miętki :decayed: Jak ja mogę bez kondycji, to Ty dasz radę bez palca :naughty:

Opublikowano
  • Autor

masakra, wracaj do zdrowia, ja tydzień chory byłem, strata formy jest niestety

Opublikowano

do startów powinienem odbudować formę- maj, będzie dobrze, a i odpoczynek sie przyda...

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ----------

Twardy bądź, nie miętki :decayed: Jak ja mogę bez kondycji, to Ty dasz radę bez palca :naughty:

Justyna Kowalczyk zdobyła Złoty Medal ze złamaną nogą, to i ja tez mogę:grin::wink:

Opublikowano

3 minuty z hakiem na km :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

O kurna respekt

Opublikowano

Od nie dawno zacząłem biegać i naprawdę polubiłem a można nawet powiedzieć pokochałem BIEGAĆ !!!! :wink:

Dziś pierwsze w życiu 10 km ----> 55:48 szału nie ma ale od czegoś trzeba zacząć :decayed:

http://www.endomondo.com/workouts/308572496/11212156

Opublikowano

jak na pierwszą "dyszkę" to całkiem niezły wynik:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj 45 min w maniackiej dziesiatce w Poznaniu, rozpoczecie sezonu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.