Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pierwszy start w tym roku będę miał w maju na początku:wink:

Opublikowano
  • Autor
ja pierwszy start w tym roku będę miał w maju na początku:wink:

A jak paluch?

Opublikowano

po 5 dniach przerwy- mogłem znów biegać :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To dobrze że wszystko z nim ok

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 10:16 ----------

Biegacie coś? Co taka cisza :)

Opublikowano

coś tam biegamy:grin::wink4:

---------- Post dopisany 30-03-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 22:05 ----------

Panowie- próbował ktoś biegać z obciążeniem np z oponą? jakieś wrażenia?

Opublikowano
coś tam biegamy:grin::wink4:

---------- Post dopisany 30-03-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 22:05 ----------

Panowie- próbował ktoś biegać z obciążeniem np z oponą? jakieś wrażenia?

ja próbowalem dzis w Bukowinie na kacu do ronda i z powrotem pod góre i dalej:naughty:

Opublikowano

skoro piszesz- to znaczy, że przeżyłeś, na kacu-znam ten ból, ale nigdy nie próbowałem z obciążeniem:wink4:

a tak na serio, mam jeszcze kilka tygodni do startów, więc poprawić szybkość i siłę jeszcze można, bo samo klepanie km, już powoli mnie nuży, bo nie mam już gdzie pobiec z ciekawości...teraz pobiegałbym gdzieś na jakiejś bieżni, ale nic u mnie nie ma...na parkingu supermarketu muszę biegać, w sumie nic strasznego, bo i płasko i równo, ale nie wiem, kiedy policja tam zawita, zobaczyć wariata nocną porą, biegającego dookoła sklepu z oponą przyplątaną do paska...:grin:

Opublikowano
  • Autor

A ja wczoraj prawie skręciłem kostkę, mam strasznie obolałą stope w kostce, rano jest masakra, trochę lepiej jak rozchodze, macie jakieś patenty na tego typu kontuzje??? za tydzień półmaraton

Opublikowano

lód i mało ruchu:wink:

Opublikowano
  • Autor
lód i mało ruchu:wink:

mam nadzieje że szybko przejdzie.

Biegałem wczoraj po nowym terenie i po 1km źle na stope stanęłem, później jeszcze 12km

Opublikowano

Kto był na zlocie? Ja byłem w Zakopanem od wtorku do wczoraj, codziennie biegałem dwa razy dziennie.

Wracając spotkałem kilkadziesiąt aut klubowych (moje też oklejone)

Nawet nie wiedziałem, szkoda, bo bym zajrzał na 5 minut....

Opublikowano

ja nie byłem, ale Wihu biegał na kacu :grin:

a Ogólnopolski w Bukowinie- zawsze jest pod koniec marca:wink:

Opublikowano
ja nie byłem, ale Wihu biegał na kacu :grin:

a Ogólnopolski w Bukowinie- zawsze jest pod koniec marca:wink:

nie ma sie z czego śmiac przynajmniej miałem do poludnia 0,0 na alkomacie :naughty:
Opublikowano

Hugo i Kuber na fejsbuku wrzucali foty, napisałem do Prezesa ale nie odpisał, pewnie leżał pijany

Opublikowano

Hugonet nie pije:grin::wink4: pewnie zajęty był czymś innym...:wink:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj pierwszy w sezonie półmaraton Poznań i życiówka 1:41:08 netto

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Trzymajcie kciuki w niedziele.

Łamię 3h!

Opublikowano
  • Autor

Kozacki czas, powodzenia

Opublikowano
Trzymajcie kciuki w niedziele.

Łamię 3h!

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.