Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie pływanie, a w zasadzie do tri- wszystko najsłabszym ogniwem jest, ale- jest co poprawiać:wink:

a jakie są cut-off time?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiartka chyba - 5h a połówka 8h.

Za rok w Poznaniu powinny być już pod logiem IM, bo starają się o licencję, fajnie byłoby miec koszulke z logiem 70.3 IM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiartka chyba - 5h a połówka 8h.

Za rok w Poznaniu powinny być już pod logiem IM, bo starają się o licencję, fajnie byłoby miec koszulke z logiem 70.3 IM

:wink4:

dzisiaj ponownie ta sama trasa i adaptacja organizmu do wysiłku po rowerze-ogień :grin::wink4:

trza pobiegać jutro- idziecie :grin::wink:

pobiegane, a co u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam biegamy :wink:

jak sie tak przyglądam, to w PL jest coraz więcej imprez sportowych, czy to jakieś bieganie, czy TRI...u mnie wszystko daleko gdzieś :kwasny:

Zbyszek- na jakim rowerku śmigasz?

--------------------------------------------------------------------------------------------

Zbyszek- czekałeś i się doczekałeś :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

http://www.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/gdynia.aspx#axzz3ADPTlZO5

Edytowane przez domjenick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś startuje w przechlewie ?

Edytowane przez adamooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie bieganie dopadło :) na początek 5km z czasem poniżej 30min. Generalnie biegam od 3 tygodni i na razie nie próbuję bić rekordów, może później... W sumie mam już za sobą pierwsze 11km z czasem 1:08h :wink: Jednak przy większym zasobie czasowym wybieram rower (40-60km) . Do tego dochodzi również basen 60długości w ok godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam biegamy :wink:

jak sie tak przyglądam, to w PL jest coraz więcej imprez sportowych, czy to jakieś bieganie, czy TRI...u mnie wszystko daleko gdzieś :kwasny:

Zbyszek- na jakim rowerku śmigasz?

--------------------------------------------------------------------------------------------

Zbyszek- czekałeś i się doczekałeś :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

http://www.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/gdynia.aspx#axzz3ADPTlZO5

sory ze tak długo odpisuje :)

Trenuje na treku 4500 mtb

Startuje na treku szosowym 2300, na 105 i ultegrze, waga z pedałami 8,9 kg, średnia z 90km to 32km/h

Iron man 70.3 Gdynia :)) to bedzie to

W przychlewie nie startuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie patrzyłem na szosówki i żadna z tych tańszych, nie waży mniej niż 10kg :kwasny:

szukaj używki, za dobra kase kupisz naprawde konkretny sprzęt.

Panowie, poradźcie, co zrobić z brakiem mocy w nogach konkretnie w 4-głowych po 35km, kondycja jest ale brak siły, macie jakieś ćwiczenia na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbiegi, - zauważyłem tez, że szybciej mi sie biegnie i czas się poprawia po interwałach np 100m szybko, potem 100 wolno, 200m szybko, seta wolno, potem 300 szybko i schodzę 200, potem na koniec 100- mięśnie inaczej pracują- to0 chyba o to chodzi, zeby je zmusić do innej niż zazwyczaj pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz, ze podbiegi? mi sie wydaje że przysiady z cieżarem by się przydały.

Powiedz mi proszę, co na ból kolan i kostek po 20 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze- nie wiem, ale ból kostek też miałem-ostatni maraton- przykleiłem się do fajnej d*py i biegłem z nią, a że fajna była- to nawet nie pomyślałem, żeby się zatrzymać, choć skurcze i ból wszystkiego- nieopisywalne :grin:



przysiady z cieżarem by się przydały.
albo to, albo podbiegi- jeden czort :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz, ze podbiegi? mi sie wydaje że przysiady z cieżarem by się przydały.

Powiedz mi proszę, co na ból kolan i kostek po 20 km?

tak jak mówisz przysiady ze sztangą :) najlepiej z pasem :) i wykonać dobrze technicznie

http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp

Edytowane przez Zaleczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą polowania na zapisy :)

Jestem po Maratonie w Poznaniu czas 3:52:40 netto.

Od 16km biegłem z bólem stopy, dzisiaj nie moge chodzić

dzięki Domino za info o IM w Gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...