Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz takie coś miałem. Zobaczymy następnym razem,choć cukier miałem sprawdzany jakieś cztery miechy temu i było cacy

ja często ziewam podczas biegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jak było zimno na siłowni to ziewalem w czasie marszu na bieżni. Też kiedyś czytałem, że to możliwe. W czasie biegu nie przypominam sobie żebym ziewał, zazwyczaj biegnę za szybko żeby ziewać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to po bieganiu, muszę dobrą godzinę w spokoju pooglądac tv, żeby zacząć ziewać- jakbym miał sie położyć do spania, zaraz po bieganiu- nie ma szans na sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich biegaczy. Ja również coś tam sobie truchtam. Obecnie wracam do

treningów po małej przerwie. Póki co przebiegłem półmaraton. Jeżeli przepracuje dobrze przyszły rok to może

na jesień zaatakuję królewski dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim czasem możesz się pochwalić?

Szału nie było, ale to pierwszy taki poważniejszy dystans.

01:54:41 co mi dało 5:21/km.

Ogólnie było gorąco, wole biegać w taka pogodę jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczalem biegac ale przestane bo mnie kostka zaczela napierniczac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam sprawe buty mi sie koncza :decayed: były ze mna ponad 800km i tak sie zastanawiam jakie sobie teraz kupic

teraz mam takie buciki sa to moje 1sze buty biegowe http://allegro.pl/nike-dual-fusion-st-2-009-40-41-42-43-44-45-46-i4847956685.html

czy tak do 350 zł znajde cos sensownego do takiego amatorskiego biegania ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tych przebiegłem też parę setek i nigdy nawet odciska nie miałem, gdzie w poprzednich parach- zawsze , nawet po półmaratonie bąbel wyskakiwał, czasem paznokieć zszedł... - leżą na nodze, jak trzeba w bieganiu- przymierz najlepiej w sklepie http://allegro.pl/nike-air-pegasus-30-010-lato-2014-r-40-5-i4911020573.html

teraz mam te i też jestem zadowolony, choć nie w 100%

http://allegro.pl/nike-zoom-vomero-9-006-r-41-42-43-44-45-46-i4905972861.html

kupione przez neta- i choć zawsze powtarzam, żeby tego nie robić-dałem się skusić ceną- były tańsze w sklepie on-line i w prawym , w podeszwie jest twardszy kawałek, wiadomo, że po paru setkach odczujesz nawet ziarnko maku :grin::wink4: , poza tym- także leżą idealnie


co do Vomero9, to czytałem, że mają jakiegoś crash pad'a w przedniej części buta-amortyzacja jakaś i właśnie to u mnie w prawym jest minimalnie większa/twardsza- nie ma jakiegoś poważnego defektu, ale na początku delikatny dyskomfort był- po kilkudziesięciu km but sie ułożył i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miesiącu cienko, ale to ze kupa roboty przed świętami i końcem roku w pracy. Coś konkretnego kolo 70 km pobiegane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Panowie biegacie coś?

ja teraz głównie rower ujeżdżam i coś tam na bieżni biegam, bo zimno :sarcastic: ogólnie poczynam przygotowania do tri :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś sam sobie zrobiłem taki mały tri, ale nigdy nic oficjalnego :wink: w maju będzie sprint 500 w basenie, 20 rower i 5 biegu, potem w lipcu już przymiarkę zrobię do sprinta, ale 750 w morzu- reszta tak samo, dalej zobaczymy :wink:

chciałem "połówkę" w lipcu zaatakować, ale chyba jeszcze za wcześnie :lol:


trzeba jaiegoś doświadczenia logistycznego nabrać, żeby wiedzieć co i jak na początek, bo ta połowka w lipcu- też będzie sprint, dzień wcześniej, więc wszystko zależy od formy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam butów do amatorskiego biegania po asfalcie 2-3 razy w tygodniu po kilka kilometrów.

Nie potrzebuje super hiper butów za 500 zł, ale lekkie, wygodne buty z dobrą amortyzacją

Co sądzicie o takich butach ?

http://allegro.pl/p360-nike-free-run-5-0-3-40-45-do-biegania-i4974484237.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na początek i kilka km tygodniowo, to każdy but do biegania będzie dobry :wink: z biegiem czasu , jeśli dalej będziesz biegać po asfalcie- zainwestuj w coś, co jest przeznaczone na asfalt, takie info otrzymasz w każdym sklepie dla biegaczy- nie kupuj butów przez neta, buty oba trzeba przymierzyć i się w nich kilka minut po sklepie przejść, jeśli mają być wygodne- to trzeba zadbać o to już na wstępie- jak cos uwiera, albo są za ciasne, trzeba albo zmienić buty, rozmiar, albo całkowicie markę- nie licz, że sie "rozbiją"- to może nastąpić, ale dopiero po kilkudziesięciu km, co w Twoim przypadku może trochę potrwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie trafiłem na sklep z bieżnią,wpisujesz wagę,wzrost,jakie dystans biegasz i trzeba na bosaka przelecieć przez długość bieżni 6 razy.

Komputer dobiera obuwie do twoich racic... :wink:

Kupiłem buciki przebiegłem w nich jak na razie 15 km i dzisiaj 2h na sali i jestem z zakupu zadowolony ... :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...