Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniu- okład z lodu i odpoczynek :wink:

Opublikowano

Bieniek weź schładzaj łyde, kup sobie żel i pamiętaj nie na gołą skórę tylko przez jakąś koszulke albo szmatke.

Opublikowano

Mam po 1.5 tyg schładzać łydke??

Opublikowano
  • Autor

Mam po 1.5 tyg schładzać łydke??

biegaj dalej, samo przejdzie, poprostu przyzwyczaisz organizm do wysiłku

Opublikowano

Mam po 1.5 tyg schładzać łydke??

biegaj dalej, samo przejdzie, poprostu przyzwyczaisz organizm do wysiłku

Jutro piłka. Jak nie pogłebi się ból to w sb wracamy do biegania.

Ale przez miesiąc nie przekraczam 5km.

Opublikowano

biegam raczej mało,ale powiedzmy,że znam kogoś co robi to często...

DSC_0503.jpg

W najważniejszych stoją kwiaty..

DSC_0502.jpg

Opublikowano
  • Autor

konkret, kto to taki?

Opublikowano

wiele lat biegania, :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Ma jeszcze trochę żelastwa,nie fotografowałem wszystkich kątów :grin:

Najlepsze lata długiego biegania 30-40 lat jak widać.

http://bieganie.pl/statystyka/index.php?p=showrunner&runner_id=1693

Edytowane przez GILI

Opublikowano
  • Autor

szacunek

Opublikowano
  • Autor

ide pobiegć :)

w sobote dałem 10km w 45:40

Opublikowano

nieźle, robisz jakieś tri teraz?

Opublikowano
  • Autor

31.05 Sieraków - krótki

28.06 Pniewy - olimpijka

25.07.2015 poznań - olimpijka

Niedziela, 9 sierpnia 2015 IM GDYNIA 70.3

Opublikowano

Niedziela, 9 sierpnia 2015 IM GDYNIA 70.3

:naughty::naughty::naughty:

widzę cały sezon będzie ciekawy- ja 17 maja robię sprinta, potem we wrześniu półmaraton, dalej zobaczę...

Opublikowano

tak przeczytałem kilka waszych postów i chyba nabieram mobilizacji, żeby ruszyć dupsko i zacząć biegać... :)

Opublikowano

Zbyszek- jakie są cut-off czasy na IM w Gdyni?

Opublikowano
  • Autor

4. Pływanie - 1,9 km (Zatoka Gdańska , 1 pętla, spodziewana temperatura wody w sierpniu: 17-21°C, limit czasu ukończenia pływania – 60 minut, starty falowe z Plaży Miejskiej. Na zawodach z uwagi na bezpieczeństwo obowiązuje nakaz pływania w piankach neoprenowych, triathlonowych.
5. Rower – 90,0 km (dojazd do pętli 0,57 km, następnie 2 pętle ulicami Gdyni, Rumi i drogami gminy Kosakowo, dojazd do strefy zmian 0,23 km. Pierwsza pętla wynosi 55 km. Długość drugiej pętli wynois 35 km. Trasa płaska, bardzo szybka w większości szerokimi drogami jednokierunkowymi. Pomiar trasy – GPS. Oznaczenia długości trasy co 5km. Na całej trasie ruch drogowy zamknięty. Zawody w konwencji bez draftingu! Dozwolone tylko kolarskie rowery szosowe oraz rowery triathlonowe do jazdy na czas. Limit czasu ukończenia pływania i jazdy rowerem - 5:00 godzin.
6. Bieg – 21,1 km (dobieg ze strefy zmian do pętli 0,51 km, następnie 4 pętle x 4.99 km i dobieg do mety 0,63 km; Trasa wytyczona głównymi ulicami Gdyni i na Bulwarze Nadmorskim. Nawierzchnia: asfalt, kostka brukowa. Pętla z łagodnym podbiegiem (ul. Świętojańska) długości ok. 1 km i nachyleniu do 2,5%; Oznaczenia długości trasy co 1 km, pomiar trasy GPS. Limit ukończenia zawodów - 8:00 godzin.

Opublikowano

Panowie mam do was pytanie :)

Biegam już z półtora roku, od stycznia jest to regularny bieg 4 razy w tyg po 6-10 km. Moje buty już powoli kończą żywot i muszę kupić sobie nowe. Biegam po asfalcie w szczególności ale także po drogach leśnych. Na buty mam przeznaczony budżet jakim jest 200 zł. Poniżej kilka linków, który według was były by najlepsze.

http://allegro.pl/buty-adidas-vanaka-tr-m-m18478-r-47-1-3-sportjam-i5182041448.html

http://www.decathlon.pl/eliorun-man-szare-id_8326240.html#

http://www.decathlon.pl/buty-do-biegania-mskie-eliorun--id_8297192.html#v1785142

http://esklep.intersport.pl/pl/product/113396/buty-adidas-galaxy-b33785

Dzieki z góry :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zakupiłem na parę miechów Kalenji, trochę twarde ale nie ma co wymagać za taką cenę. Pozdrawiam :kox:

http://www.decathlon.pl/ekiden-one-plus-szare-id_8311901.html

Edytowane przez Szati 1991

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.