Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

za to w Gdyni 70.3

ja sobie poczekam na taki dystans jeszcze :wink4:

i dobrze ;)

Gdynie robiłem rok temu, impreza 1 klasa

w tym roku pełny, w Poznaniuw lipcu Challenge

Opublikowano


ja sobie poczekam na taki dystans jeszcze

i dobrze

zacząłęm niedawno zabawę z triathlonem, więc mam jeszcze czas, sprint i w zależności od czasu- olimpijski, potem się zobaczy :wink4:

Opublikowano

Teraz u mnie będzie lecieć juz 4 sezon. Najbardziej cieszy fakt, że życiowki coraz lepsze, forma idzie do góry. Ale nie było by progresu gdyby nie treningi, codziennie praktycznie coś a czasem motywacji żeby wyjść brakuje.

Opublikowano
  • Autor

Teraz u mnie będzie lecieć juz 4 sezon. Najbardziej cieszy fakt, że życiowki coraz lepsze, forma idzie do góry. Ale nie było by progresu gdyby nie treningi, codziennie praktycznie coś a czasem motywacji żeby wyjść brakuje.

jakie masz czasy na 1/4 i połówkę?

Masz jakiś program treningowy pod pełnego?

Opublikowano

Teraz u mnie będzie lecieć juz 4 sezon. Najbardziej cieszy fakt, że życiowki coraz lepsze, forma idzie do góry. Ale nie było by progresu gdyby nie treningi, codziennie praktycznie coś a czasem motywacji żeby wyjść brakuje.

jakie masz czasy na 1/4 i połówkę?

Masz jakiś program treningowy pod pełnego?

Czasy może nie sa rewelacyjne ale wyglądają mniej wiecej tak:

Piaseczno 1/4 2:19 , Susz Sprint 1:15 , Gdynia 1/2 5:02 Treninigi układam sobie sam, tak jak pisałem robię naprzemiennie rower obecnie przed tv minimum godzine, bieg teraz na biezni ok 1:15 i na basenie od 2-3 km w tym basen co najmniej co drugi dzień. Zauwazyem ze jak odpuszcze pływanie na wiecej jak 3 dni zaczynają być spadki w tempie. Do tego zrowa dieta, ale bez katowania się. W stosunku do lat ubiegłych wydłuzyłem kilometraz na poszczególnych dyscyplinach, jestem w stanie dawać z siebie dluzej i mocniej. Na pelnego jeeszcze sie nie piszę, póki co chce powalczyc na krótszych dystansach. A jak Wasze treningi wygladają ?

Opublikowano

A jak Wasze treningi wygladają
poza jakimś startem- to

poniedziałek- zazwyczaj wolne

wtorek- rower, tempo, przed laptopem na Zwift'cie, co najmniej godzina,

środa basen, około godziny, z odległościami- to różnie, ale średnio 1,5km pyknę,

czwartek bieganie- zależy od pogody- teraz, to tylko bieżnia w domu, bo zimno i deszczowo na dworze, pół godziny i tu różnie, bo interwały ostatnio bardziej wolę, od długich wybiegań,

piątek wolne

sobota zależy od pogody, ale przeważnie długa jazda na rowerze, 40-50km

niedziela- to samo, choć do startu jakiegoś- to na przemian z zakładkami- jeden tydzień bieg i rower, drugi w weekend zakładka w sobotę, albo niedzielę, i zawsze jakieś ogólne ćwiczenia i rozciąganie, oczywiście, to wszystko zależy od dnia, czasem jakaś impreza- to wiadomo, że ze dwa dni po tym, trzeba "odpocząć", a to z dziećmi trzeba gdzieś pójść...

Opublikowano
  • Autor

Moje wyglądają następująco

Sieraków 1/4 2:38 , Gdynia 1/2 5:37

Treninigi też układam sobie sam, aktualnie mam etap wprowadzenia więc wygląda to następująco:

pon- bieganie 10 km na max 150 tętno

wt- ogólny rozwój lub basen

śr - trenażer 45-60 min, niskie tętno z 2-3 przyspieszeniami

czw- basen 45min 1km na średnim plus 600 łapki (3x200 mocne z odpoczynkiem 30,20 i 10 sek) 300 żaba lub spokojny kraul

pt- rower trenażer 45-1h

sobota - wolne

niedziela - wybieganie 14-16km wolno

Po około miesiącu będe zwiękaszał objętości

Opublikowano

Panowie, ja dziś po basenie i bieżni i czuję się świetnie :D

Opublikowano

ja idę wieczorkiem i też pewnie będę się czuł świetnie :lol1:

Opublikowano
  • Autor

60 min na trenażerze , z laptoem i treningiem kolarskim i czuje się równiez świetnie :)

Opublikowano

z laptoem i treningiem kolarskim
czego używasz na lapku?
Opublikowano
  • Autor

wczoraj 1 raz testowałem, tacx - indoor 60min training np. Są tam zadania, lub jazda za grupą

Opublikowano

na YouTube?

Opublikowano

Też bym chętnie coś obejrzał nowego, bo kręcenie x10 do tego samego już stało się nudne. A jazda w rytmie pedałowania mnie usypia..

Opublikowano
  • Autor

tak youtube

wczoraj pływalnia i czuję się fantastycznie :)


Opublikowano

też tego czasem używam- niezłe rozwiązanie na nudę w domu :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chlopaki, startuje ktos z naszych w Tri Bydgoszcz i Charzykowy?

Opublikowano
  • Autor

Nie w tym roku

Opublikowano

atakujesz coś w tym roku, czy odpoczywasz :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Sieraków 1/2

Poznań pełen dystans IM

później jeszcze 3 ćwiartki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.