Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

za to w Gdyni 70.3

ja sobie poczekam na taki dystans jeszcze :wink4:

i dobrze ;)

Gdynie robiłem rok temu, impreza 1 klasa

w tym roku pełny, w Poznaniuw lipcu Challenge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



ja sobie poczekam na taki dystans jeszcze

i dobrze

zacząłęm niedawno zabawę z triathlonem, więc mam jeszcze czas, sprint i w zależności od czasu- olimpijski, potem się zobaczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz u mnie będzie lecieć juz 4 sezon. Najbardziej cieszy fakt, że życiowki coraz lepsze, forma idzie do góry. Ale nie było by progresu gdyby nie treningi, codziennie praktycznie coś a czasem motywacji żeby wyjść brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz u mnie będzie lecieć juz 4 sezon. Najbardziej cieszy fakt, że życiowki coraz lepsze, forma idzie do góry. Ale nie było by progresu gdyby nie treningi, codziennie praktycznie coś a czasem motywacji żeby wyjść brakuje.

jakie masz czasy na 1/4 i połówkę?

Masz jakiś program treningowy pod pełnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz u mnie będzie lecieć juz 4 sezon. Najbardziej cieszy fakt, że życiowki coraz lepsze, forma idzie do góry. Ale nie było by progresu gdyby nie treningi, codziennie praktycznie coś a czasem motywacji żeby wyjść brakuje.

jakie masz czasy na 1/4 i połówkę?

Masz jakiś program treningowy pod pełnego?

Czasy może nie sa rewelacyjne ale wyglądają mniej wiecej tak:

Piaseczno 1/4 2:19 , Susz Sprint 1:15 , Gdynia 1/2 5:02 Treninigi układam sobie sam, tak jak pisałem robię naprzemiennie rower obecnie przed tv minimum godzine, bieg teraz na biezni ok 1:15 i na basenie od 2-3 km w tym basen co najmniej co drugi dzień. Zauwazyem ze jak odpuszcze pływanie na wiecej jak 3 dni zaczynają być spadki w tempie. Do tego zrowa dieta, ale bez katowania się. W stosunku do lat ubiegłych wydłuzyłem kilometraz na poszczególnych dyscyplinach, jestem w stanie dawać z siebie dluzej i mocniej. Na pelnego jeeszcze sie nie piszę, póki co chce powalczyc na krótszych dystansach. A jak Wasze treningi wygladają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak Wasze treningi wygladają
poza jakimś startem- to

poniedziałek- zazwyczaj wolne

wtorek- rower, tempo, przed laptopem na Zwift'cie, co najmniej godzina,

środa basen, około godziny, z odległościami- to różnie, ale średnio 1,5km pyknę,

czwartek bieganie- zależy od pogody- teraz, to tylko bieżnia w domu, bo zimno i deszczowo na dworze, pół godziny i tu różnie, bo interwały ostatnio bardziej wolę, od długich wybiegań,

piątek wolne

sobota zależy od pogody, ale przeważnie długa jazda na rowerze, 40-50km

niedziela- to samo, choć do startu jakiegoś- to na przemian z zakładkami- jeden tydzień bieg i rower, drugi w weekend zakładka w sobotę, albo niedzielę, i zawsze jakieś ogólne ćwiczenia i rozciąganie, oczywiście, to wszystko zależy od dnia, czasem jakaś impreza- to wiadomo, że ze dwa dni po tym, trzeba "odpocząć", a to z dziećmi trzeba gdzieś pójść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wyglądają następująco

Sieraków 1/4 2:38 , Gdynia 1/2 5:37

Treninigi też układam sobie sam, aktualnie mam etap wprowadzenia więc wygląda to następująco:

pon- bieganie 10 km na max 150 tętno

wt- ogólny rozwój lub basen

śr - trenażer 45-60 min, niskie tętno z 2-3 przyspieszeniami

czw- basen 45min 1km na średnim plus 600 łapki (3x200 mocne z odpoczynkiem 30,20 i 10 sek) 300 żaba lub spokojny kraul

pt- rower trenażer 45-1h

sobota - wolne

niedziela - wybieganie 14-16km wolno

Po około miesiącu będe zwiękaszał objętości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 min na trenażerze , z laptoem i treningiem kolarskim i czuje się równiez świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj 1 raz testowałem, tacx - indoor 60min training np. Są tam zadania, lub jazda za grupą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie coś obejrzał nowego, bo kręcenie x10 do tego samego już stało się nudne. A jazda w rytmie pedałowania mnie usypia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, startuje ktos z naszych w Tri Bydgoszcz i Charzykowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieraków 1/2

Poznań pełen dystans IM

później jeszcze 3 ćwiartki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...